Jump to content

Teczka 2D Kalberos

Kalberos
 Share

Recommended Posts

Hejka, od paru miesięcy spędza mi sen z powiek ten sam problem, dokładnie od czasu przeskoczenia na win 10. Moze ktos tutaj z was ma rozwiązanie.

Jak to jest ze ten sam plik psd o  rozdzielczości 13k działa! ba zapierdala na ClipPaintStudio oraz Kricie a w Photoshopie laguje...

Zeby nie bylo pusto wrzucam parę szkicy co sobie w święta kreśliłem w procreate

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Pozdrowki😄

• Like 2

Posted (edited)
3 godziny temu, blood_brother napisał:

Bo Photoshop to Industry Standard 😛

Próbowałeś włączyć/wyłączyć użycie dedykowane GPU w Photoshopie? Zmiana dostępnej pamięci też nic nie daje?

Mistrzuniu złoty ja już wszystko próbowałem. Po pol dnia walki ustawiłem nowa konfiguracje, która narazie działa spacer.png

nie wiem dlaczego nie widzi mi pełnej ilości ramu...

Edited by Kalberos
bo zapomnialem cos dopisac :P

25 minut temu, KLICEK napisał:

no to jest mega gupie, u mnie widzi odpowiednia ilosc ramu. Moze to to?

moze, tylko jak to teraz rozwiazac ; D Walcze z tym dziadem, bo to jednak lata pracy w tym sofcie a w miedzy czasie powoli przenoszę się na Clip Painta, bo ten soft smiga az miło.

A system widzi Ci normalną ilość? Z tego co przejrzałem na szybko internet to ostatnio w CC 2018 był jakiś problem z odczytywaniem ilości RAMu, ale dość szybko to fixnęli.

Może czarna opaska na jednym oku Ci zasłania pozostały RAM? 😛

A tak serio, to pozostaje Ci chyba sprawdzić, czy Windows wszystko sobie poaktualizował, to samo PS. Możesz jeszcze ewentualnie profil PS'a chyba zrestartować, ale to raczej nie pomoże. Ewentualnie spróbować tego fixa w rejestrze: https://helpx.adobe.com/photoshop/kb/invalid-numeric-entry-integer-96-8-required-photoshop.html

Ale znowu Ty możesz wejść w ogóle do opcji. Także chyba masz motywację do szybszej przesiadki, bo wszystko Ci mówi, że już pora 😛

Edit:

Tu jeszcze masz sposoby jak zresetować same ustawienia, bo czasem też coś świruje i reset pomaga. https://helpx.adobe.com/photoshop/using/preferences.html

Edited by blood_brother

14 godzin temu, blood_brother napisał:

A system widzi Ci normalną ilość? Z tego co przejrzałem na szybko internet to ostatnio w CC 2018 był jakiś problem z odczytywaniem ilości RAMu, ale dość szybko to fixnęli.

Może czarna opaska na jednym oku Ci zasłania pozostały RAM? 😛

A tak serio, to pozostaje Ci chyba sprawdzić, czy Windows wszystko sobie poaktualizował, to samo PS. Możesz jeszcze ewentualnie profil PS'a chyba zrestartować, ale to raczej nie pomoże. Ewentualnie spróbować tego fixa w rejestrze: https://helpx.adobe.com/photoshop/kb/invalid-numeric-entry-integer-96-8-required-photoshop.html

Ale znowu Ty możesz wejść w ogóle do opcji. Także chyba masz motywację do szybszej przesiadki, bo wszystko Ci mówi, że już pora 😛

Edit:

Tu jeszcze masz sposoby jak zresetować same ustawienia, bo czasem też coś świruje i reset pomaga. https://helpx.adobe.com/photoshop/using/preferences.html

Ta system i reszta programow 3D widzi caly pakiet. Tylko fotosklep ma jakis problem. Sprawdze te fixy i dam znac czy sie cos poprawilo. Nie wiem tylko czy bedzie to działać w przypadku wersji CS 6, bo na takiej pracuje.

• Like 1

Posted (edited)

Siemandero.

wrzucam szybkie mazy, robione po pracy gdy mnie reka nie boli 😄

Cavil_kearmorhen.jpg

cavil_city.jpg

swamp.jpg

image04433333.jpg

jin_nobu.jpg

image05555433.jpg

image15553333.jpg

sake.jpg

image03.jpg

image04.jpg

image05.jpg

image0211.jpg

image044433333.jpg

image02.jpg

image04444.jpg

image0555544.jpg5224444.jpg

Dbajcie o swoje nadgarstki, bo nie znacie dnia ani godziny!

Pozdrawiam !

Edited by Kalberos
  • Like 3