Skocz do zawartości

Nowe krótkie filmy animowane z francuskiej szkoły Gobelins


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

In Between absolutnie najwyższa półka, świetny pomysł na pokazanie schizofrenii (?), bardzo podoba mi się bohaterka i jej głos, stylistyka i udźwiękowienie tez na kozaku - nie spodziewałem się mniej po Gobelinach.

One Day tez dobry chociaż za dużo niewiadomych zostało na koniec, których wytłumaczenie zazwyczaj jest u francuzów zasugerowane. Dobry materiał na pełny metraż :D

Stewpot Rhapsody, fajna charakterystyczna animacja, Trouble onthe green też sympatyczne, reszta bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny krokodyl.

 

Mam takie pytanie. Czy kojarzy ktoś może animację której akcja działa się na przystanku autobusowym i kręciła się wokół gościa który grał w szachy sam ze sobą i kojarzę jeszcze dziewczynę czytająca książkę? Jak dobrze pamiętam też francuska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Between absolutnie najwyższa półka, świetny pomysł na pokazanie schizofrenii (?)

 

To jest bardziej metafora na wstyd/fobię społeczną niż schizofrenie.

Zauważ kiedy się uaktywnia: wystąpienia publiczne, rozmowy telefoniczne, kontakty towarzyskie.

 

No ale tak po za tym to jak zwykle super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eclipse i In Between IMHO są najlepsze. Przy tym pierwszym to czuć taki hm... swego rodzaju mistycyzm. Bardzo przypadło do gustu. In Between też super zanimowane i świetna historia. Aż się prosi o zrobienie pełnometrażowej wersji. Reszta filmików jakoś mnie nie przekonała, brakuje mi tego "czegoś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuuuuuudy straszne, nie licząc In Between, taki do pooglądania, sympatyczny :)

 

Zgodzę się, że "One day" to świetny materiał na pełny metraż, początek zaczyna się bardzo ciekawie, ale potem nuda bo za mało czasu... szkoda, może to jakoś wykorzystają, bo pomysł fajny.

 

@dziadek3D

 

E tam choć jeden film z wybuchami by się przydał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności