Skocz do zawartości

Animacja na podstawie książki Stanisława Lema "Golem"


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ma nastrój, i przyjemnie się to ogląda. Dla mnie wystarczy. Lektorka mogłbybyć trochę bardziej wyrazista/ emocjonalna. Bardzo płasko jest to czytane i trochę to ciągnie w dół. Ale generalnie fajne.

 

mateusz_s - oj naprawdę wystarczy chwilę poszukać. Ceny rzędu 100-200 dol. za minutę tekstu, przy dłuższych tekstach nawet mniej. Profesjonalnie nagrane i zagrane, wybór z setek jeśli nie tysięcy głosów. Internet to wszystko strasznie uprościł.

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie idealnie trafia w mój gust. Smakowitość.

Przesłanie? Eeeee tam, to dla słabiaków! :)

 

mateusz_s - oj naprawdę wystarczy chwilę poszukać. Ceny rzędu 100-200 dol. za minutę tekstu, przy dłuższych tekstach nawet mniej. Profesjonalnie nagrane i zagrane, wybór z setek jeśli nie tysięcy głosów. Internet to wszystko strasznie uprościł.

 

Hehe, zgadza się. Bardzo lubię jak ktoś na niedalekim biurku szuka głosu do radiówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra w swoim gatunku/rodzaju produkcja. To w dużym stopniu abstrakcja ale jednak wyraźnie mamy podział na początek, rozwinięcie i koniec. Dobry montaż, wszystko płynie. Fakt, faktem jednak, że przynajmniej kilka tytułów można by obskoczyć tą animacją. Łebskie napisy na końcu. W sumie naprawdę fajne i przyjemniejsze do oglądania niż wiele "konkretniaków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo fajne! Nie czytałem jeszcz tej opowieści ale powoli do niej dojdę... :)No generalnie chodzi o świadomość i sztuczną inteligencję, to czy maszyna może ją wytworzyć/posiadać? Może z duszą troche przesadzam ale o świadomość i wolność myśli. Ja bardzo lubie czytać Lema. Tak jak to u niego czesto bywa, powiesci zawieraja jednoczesnie "skłamaną prawdę i autentyczny nieautentyk, a więc to co jest naraz prawdą, i fałszem." :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności