Jump to content

Ldr

ldr

Recommended Posts

Cześć, postanowiłem w końcu założyć swoją teczkę. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat prac, jak można je poprawić. Czyli ogólnie wskazówki żeby skill poszedł w górę :)

Malunki zamykam w szuflandi, ponieważ jestem tylko amatorem :), który nieraz weźmie rysik do ręki i coś nabazgrze :D

50.JPG

66.JPG

68.JPG

69.JPG

70.jpg

castle.jpg

Speed jakieś 45 min.

77.JPG

Edited by ldr

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Robisz koncepty do jakiegoś nowego Indiany Jonesa? ;)

Tak jak pisałem maluje dla zabawy, jestem fanem serii indiana i tyle :)

niezłe, naprawdę, ale widac tendencję do pokazywania postaci plecami ;P w pierwszym proporcje nieco padły

Tak faktycznie często tak robię :) Ale na swoją obronę mam starszy obrazek

halo.jpg

Fajnie! :) jednak na pewno musisz popracować nad perspektywą (4, 5 obrazek - posypały się zbiegi dość konkretnie :) ) pozdrawiam!

W 5 wogóle nie patrzyłem na perspektywę przyznam się :)

4 przesyłam perspektywę, napewno bruk jest zwalony. I namioty mogą być nie dopasowane.

medieval-persperktywa.JPG

ta z tymi sztandarami jest mega :DD super kolor i kompozycja. nie wiem czemu tak nieciekawie "skadrowales" ta grafike w miniaturce. :D Przeciez gdybys na miniaturce pokazal te sztandary to od razu wiecej ludzi by wlazlo w teczke - patrz że taki kadr wyglada bardziej pro niz sama glowa

yHoGV.gif

to tez jest fajne http://lukarts.pl/max3d/68.JPG , ale przez przypadek zrobiłeś taki efekt, że ten koleś po lewej wydaje sie być olbrzymem. kwestia przyciecia mu troche glowy, a jak coś "wypada poza kadr" to od razu się większe wydaje. :D moze Ci się ten trik przyda i zrobisz go celowo przy jakimś kolosusie :D