Skocz do zawartości

Ldr


ldr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem w końcu założyć swoją teczkę. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat prac, jak można je poprawić. Czyli ogólnie wskazówki żeby skill poszedł w górę :)

Malunki zamykam w szuflandi, ponieważ jestem tylko amatorem :), który nieraz weźmie rysik do ręki i coś nabazgrze :D

 

50.JPG

66.JPG

68.JPG

69.JPG

70.jpg

castle.jpg

 

Speed jakieś 45 min.

77.JPG

Edytowane przez ldr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Robisz koncepty do jakiegoś nowego Indiany Jonesa? ;)

Tak jak pisałem maluje dla zabawy, jestem fanem serii indiana i tyle :)

 

niezłe, naprawdę, ale widac tendencję do pokazywania postaci plecami ;P w pierwszym proporcje nieco padły

 

Tak faktycznie często tak robię :) Ale na swoją obronę mam starszy obrazek

 

halo.jpg

 

 

Fajnie! :) jednak na pewno musisz popracować nad perspektywą (4, 5 obrazek - posypały się zbiegi dość konkretnie :) ) pozdrawiam!

 

W 5 wogóle nie patrzyłem na perspektywę przyznam się :)

4 przesyłam perspektywę, napewno bruk jest zwalony. I namioty mogą być nie dopasowane.

 

medieval-persperktywa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z tymi sztandarami jest mega :DD super kolor i kompozycja. nie wiem czemu tak nieciekawie "skadrowales" ta grafike w miniaturce. :D Przeciez gdybys na miniaturce pokazal te sztandary to od razu wiecej ludzi by wlazlo w teczke - patrz że taki kadr wyglada bardziej pro niz sama glowa

yHoGV.gif

 

to tez jest fajne http://lukarts.pl/max3d/68.JPG , ale przez przypadek zrobiłeś taki efekt, że ten koleś po lewej wydaje sie być olbrzymem. kwestia przyciecia mu troche glowy, a jak coś "wypada poza kadr" to od razu się większe wydaje. :D moze Ci się ten trik przyda i zrobisz go celowo przy jakimś kolosusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności