Skocz do zawartości

Black Ink BETA


n-pigeon

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawił się ciekawy program do rysunku i malunku cyfrowego Black Ink.Na pierwsze miejsce wybija się ciekawy silnik pędzli, który dodatkowo - jak twierdzą autorzy - nie jest zależny od rozdzielczości obrazka i powinien być równie wydajny przy dużych rozdzielczościach niezależnie od sprzętu użytkownika.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2705

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś pomiędzy MyPaintem i Alchemy. :O Kupiłem bez testowania. :D

 

Parę minut testowania tylko gotowych pędzli i jestem zauroczony. Ten silnik jest na prawdę potężny, takiej responsywności nie widziałem jeszcze nigdzie. Laga w malowaniu poczułem dopiero przy ustawieni pędzla malującego gradientem na max wielkości i 0% odstępu, ale i tak ładnie sobie z tym radzi. Soft robi użytek ze wszystkich poziomów nacisku tabletu. Jak się doda gradient sterowany naciskiem to może służyć jako narzędzie do kalibracji piórka. :P

Jak skończę robote to mam wieczór z głowy nad rozkiminianiem tego silnika.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodadzą te warstwy i menager pędzli to te 25 eurosów to nadal będzie spoko cena.

 

Zastanawiałem się gdzie jest zwykłe wypełnienie kolorem ale dlatego bo nie zajarzyłem idei. Obrazek 6000x3000 pixeli- oddalasz zooma żeby cały obrazek był malutki, jedno pociągnięcie pędzlem po ekranie- zrobione. Faktycznie ten soft rozdzielczość ma za nic. Magia. :D

 

http://forum.bleank.com/viewforum.php?f=8

Poradniki na początek żeby ogarnąć obsługę i o co biega z tymi kontrolerami pędzla.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J'accepte la licence :)

 

Artystyczny geekowski odlot. Silnik pędzli oparty na czymś co przypomina edytor nodów. Presety (których jest tylko niestety kilka) dają owszem, czarodziejskie efekty.... i jeszcze ta sprawa rozdzielczości "wektorowej" (?). Można nasmarować jakąś abstrakcje, a potem sobie wielką wydrukować na płótnie jako obraz... Natomiast do namalowania czegoś konkretnego, skończonego digital paintingu, nie wiem, portretu, czy innej chałturki, to już się nie bardzo da.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalo- Ten soft wymaga stosunkowo mocnej dedykowanej karty grafiki. http://forum.bleank.com/viewtopic.php?t=47

Rallyman, darenray- Gdzie to wyczytaliście? Wszędzie czytałem że w grudniu cena podskoczy z 15 do 25 euro. O 50 nigdzie nic nie znalazłem.

 

Nezumi- Jak na razie wczoraj cały wieczór bawiłem się w robienie pędzli i nic nie namalowałem więc trochę prawda. ;) Wiesz jak to jest z takimi programikami. Przyjdzie za jakiś czas kilku wymiataczy dobitnie udowodnią że da się w tym namalować zajebisty koncept czy portret fotoreal. Wystarczy popatrzeć na galerie programiku Colors! z nintendo DS. ;)

Dzięki za tego SpeedyPaintera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio - nie mam watpliwosci, ze ktos bylby w stanie zrobic z tego dobry uzytek. Mam za to watpliwosci co do tego czy JA moglbym :D Na razie skladam kompa nowego, jak przebrne przez srobki, wentylatorki, kabelki i reinstalki to potestuje i zobacze czy mi sie do czegos przyda w takim stopniu zeby kupic. Cena niska ale czarna dziura w moim portfelu wciaga kazda walute ktora sie don zblizy. Bezpowrotnie :(

Z Alchemy mam zabawe przednia, w Kricie tez sporo fajnych pedzli sie znajdzie. Czy potrzebuje nowych pedzelkow? Zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Updaty mają być darmowe zawsze. Jednak warto dodać że licencja wygląda tak że kupujesz 2 aktywacje programu i jak je wykorzystasz to niestety musisz kupić go na nowo. Ewentualnie można do nich pisać osobiście o nową aktywacje. Trochę to średnio rozwiązali. Za 3 tygi robię mały upgrade kompa i reinstal wszystkiego więc jedna aktywacja pójdzie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonnimimi

Hi

 

@Monio,

For the Survey I didn't know it was you because it is anonymous.

But thank you for your feedback.

The brush management will be for the next release.

The layer after (with an upgrade of our engine) ᵔᴥᵔ

 

About licences, If you have a Steam account it will be possible for us to give you a licence (when we will be greenlighted) and you'll be able to use Black Ink with it.

 

---

[With google translate]

 

Cześć

@ Monio,

Do badania nie wiedziałem, że to ty, bo jest anonimowy.

Ale dziękuję za opinię.

Zarządzanie szczotka będzie dla następnej wersji.

Warstwa po (o modernizacji naszego silnika)

 

O licencji, Jeśli masz konto Steam będzie to możliwe dla nas, aby dać Ci licencji (gdy będziemy greenlighted) i będziesz w stanie używać czarnego tuszu z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności