Skocz do zawartości

Animacja "DLA AGNIESZKI" ;)


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszyscy pisza, to czemu nie ja?

 

Czesc z Was robi z igly widly ... chlopak zrobil w 5h animke, swoistego rodzaju speed w dziedzine animek! Czy skoro jest Pawlem Lipka, ktory (jak ktos wczesniej napisal) "juz cos osiągnął", to musi robic same graficzne wytryski? Czy skazany jest na pokazywanie publiczne tylko tych prac, ktore sa jego szczytem umiejetnosci? Nie musi, bo to jego sprawa! ... rzecz tu sie rozchodzi tylko o gusta, o ktorych sie nie dyskutuje ...

 

Rzeczywiscie, poza chmurami nie ma tam graficznie nic zaskakujacego. Gosc pokazal to, bo sam sie usmial jak zrobil te frykcyjne pluszaki i o to tu chodzilo ... ja tez sie usmialem!

 

To z zalozenia mial byc zart ... wiec nie podchodzmy do tego jak do graficznego wyznacznika jakosci pana L.

 

Co do hmmm ... serwisu Luka3d, to niestety jest to porazka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no wlasnie Sieg, problem w tym ze Pawel ostatnio pokazuje same takie animki a ta nie jest jednorazowym wyskokiem tylko kolejna do serialu luka3d, pewnie ze to jego sprawa.

O gustach sie nie dyskutuje? to proponuje zamknac forum bo dyskusje i pokazywanie prac traci w tym momencie racje bytu.

Pawl obral sobie jakas drozke, jest duzym chlopcem i swiadomym swoich wyborow, w dodatku chyba wyraznie sie zdeklarowal co chce robic i jak, ja moge tylko powiedziec - szkoda. I na tym koncze swoje wywody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, poza chmurami nie ma tam graficznie nic zaskakujacego. Gosc pokazal to, bo sam sie usmial jak zrobil te frykcyjne pluszaki i o to tu chodzilo ... ja tez sie usmialem!

 

To z zalozenia mial byc zart ... wiec nie podchodzmy do tego jak do graficznego wyznacznika jakosci pana L.

 

Tu nie chodzi o samo wykonanie, mnie najbardziej drazni kiepskie poczucie humoru....

 

Chyba faktycznie trzeba zamknac ten temat...robi sie nerwowo i nieprzyjemnie ( mi tez nerwy puszczaja )...i robi sie offtopic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Bo ja wiem czy kiepskie w tym momencie obrazasz wszystkich, ktorzy sie smiali przy tej animce. Mi to poczucie humoru odpowiada.

Rzecz ktora mi sie podoba to fakt ze od pomyslu do realizacji jest bardzo blisko, co moim zdaniem tlumaczy uzyte srodki,a po drugie takie srodki do takiej tresci wedlog mnie sa jak najbardziej odpowiednie. Animacja nie sluzy tylko do zaawanosowanych i gornolotnych projektow, ma byc srodkiem przekazu artysta-odbiorca.

 

Jak dla mnie bomba

- pojawia sie jakis pomysl chocby najbardziej pastiszowy czy odjechany -5h i pokazujesz go innym...

 

....i wszyscy o nim mowia

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synus: ok,czyli jak Tobie puszczaja nerwy to temat ma byc zamkniety,tak;)? Byloby to bardzo nie fair,zwazywszy,ze oprocz

Twojej niekulturalnej odpowiedzi innych tu raczej nie zaznalem.

Ale rozumiem,ze nie zapanowales nad soba. Tez mi sie czasem przytrafialo i wiem jak jest;)

 

bigleb: ja to traktuje jako bardzo ciekawe zyciowe doswiadczenie.

Byc moze za rok,dwa nie bede mial juz nic wspolnego z takim stylem. Nie jest to zadna filozofia zyciowa.

Ale niesamowicie podoba mi sie fakt ile taka prosta anima potrafi zrobic szumu. Jedynie na max3d.pl to juz ponad 1500 odwiedzin i 56 odpowiedzi..hehe

Nie widze zeby jakiekolwiek watki z wypasionymi pracami wzbudzaly takie zainteresowanie.

A wyzwalanie emocji jakichkolwiek(jak widac w tym przypadku zarowno bardzo pozytywnych jak i negatywnych) jest dla mnie niezwykle cenne:) I kiedy jakis czas temu postawilem na warsztat i po kilku latach uznalem,ze jestem z niego zadowolony probuje innych rzeczy. Badam sprawe w innych wymiarach.

Z przyjemnoscia zaskocze wszystkich za pewien czas z gola odmiennymi produkcjami,gdyz mam w tej dziedzinie troche do powiedzenia. Ten czas jednak jeszcze nie nadszedl i nie spieszy mu sie.

 

Pozdrawiam:)

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niesamowicie podoba mi sie fakt ile taka prosta anima potrafi zrobic szumu. Jedynie na max3d.pl to juz ponad 1500 odwiedzin i 56 odpowiedzi..hehe

 

I tu jest moim zdaniem problem.

 

A swaja droga u mnie ta animka nie wywolala zadnych wiekszych emocji, ani sie nie usmiechnalem, ani nie zbulwersowalem :D

 

Pozdrawiam i czekam na nastepne animki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauwaz ze np na boardzie nikt nie komentuje, wiesz, wzbudzac kontrowersje jest bardzo latwo i to jest wlasnie droga na skroty, bo dokladnie jak napisal Aragorn to nie wydalo mi sie ani smieszne, ani nie zbulwersowalo, wydalo mi sie poprostu nieprzemyslane, ostrzejsze rzeczy widywalem, to jak z tym penisem na krzyzu. A tymczasem zamiast dalej truc EOTuje bo wszystko juz wlasciwie zostalo powiedziane wiec poczekam cierpliwie na te odmienne projekty, odswierzajac sobie czasami raczej Twoje malarstwo niz Luke3d:)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigleb: Zamiast zauwazac tylko to co napisal Aragorn zauwaz ile osob wypowiedzialo sie juz bardzo przychylnie;) Licza sie statystyki.

Droga przez kontrowersje i prowokacje jest nie tylko droga na skroty,ale i tez BAAARDZO skuteczna droga na skroty.

 

Mysle,ze wszystko zostalo juz powiedziane;)

Niedlugo aktualizacja luka3d...na pewno wszyscy chetnie wejdziecie..hehehe;)

 

Pozdrawiam,

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigleb:

Droga przez kontrowersje i prowokacje jest nie tylko droga na skroty,ale i tez BAAARDZO skuteczna droga na skroty.

kto tu widzi kontrowersję? buahahaha

to chała, a nie kontrowersja. aż oczy bolą.

jak chcesz budzić kontrowersję to odgryź sobie palca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś mi powiedział, że lubi Ich Troje za Kontrowersje, bo siedzieli na scenie i krzyczeli "Zajebiście". Dla mnie kontrowersyjny jest "Cannibal The Musical", lub "Mechaniczna Pomarańcza" . A to jest dla mnie "prostacki" humor rodem z "Gruby i Chudszy2" gdzie każdy dowcip jest o pierdzeniu, albo o "Rozmnażaniu".

Wolę coś bardziej ambitnego.

 

"Licza sie statystyki." Dla mnie nie liczą się statystyki. Zastanawia mnie tylko, jak można taką fajną animację zakończyć takim akcentem. Bo wykonanie jest naprawdę miłe, ale w środku pozostaje pustka - Takie ja mam odczucie. Jeśli to jest tylko taki skok w bok, oderwanie myśli od czegoś innego to spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje trzy grosze. Dla mnie najgorsza wada jaka moze miec animacja jest nuda. Ta animacja mnie potwornie znudzila, a pod koniec pomyslalem tylko- No tak, tego sie mozna bylo spodziewac.

I mysle ze sie bardzo mylisz myslac ze to twoja animacja wzbudza tyle kontrowersji sama w sobie. ogladalem ja z ludzmi ktorzy cie nie znaja, machneli reka i wrocili do zajec. Bulwersujacy jest zmarnowany potencjal. Wczytaj sie w posty, wszyscy poprostu oczekuja wiecej od ciebie. nie bulwersuje nikogo oklepany pierdzacy humor, tylko to ze twoj poziom sukcesywnie i regularnie spada. A to ze tych postow jest tak duzo ma swoj powod tez w twoich reakcjach na krytyke. Owszem, kazdy widzi ze sie cofasz, ale ty probujesz nas przekonac ze robisz to dla kasy. A jesli podniesiesz poziom, twoje animki beda odnosic mniejszy sukces? jesli to daje ci takiego komercyjnego kopa, to co sie stanie jak cos wreszcie dopracujesz, wszyscy przestana odwiedzac twoj serwis? Dziwne rozumwanie. Tak naprawde chodzi o najnormalniejszy niechcemisizm, a nie o strategie marketingowa.

pozdrawiam, i czekam az pokazesz na co cie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze apropo statystyki. Statystyka jest wtedy kiedy wkladasz kolesiowi nogi do lodowki, a glowe do pieca, wtedy statystycznie jest mu bardzo dobrze. A moze statystyka klamie, a ty sie dajesz nabrac? Widzisz moze zamiast patrzec na ilosc pozytywnych komentarzy porownaj umiejetnosci i wyczucie estetyki oceniajacychpozytywnie i negatywnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaznacze, że animke obejrzałem przed czytaniem komentarzy. Klikam magiczny przycisk "play" i oglądam. Jakies klimatyczne otoczenie, fajne rysunkowe chmurki. Troszke zaczęło sie to dłużyć, wiec czekałem na zaskakujące zakonczenie. Wreszcze nastąpił punkt kulminacyjny. Zrobiłem mine jak TEN kotek. Oczekiwałem czegos... hmmm... nawet nie wiem czego... w kazdym razie nie tego. A moje zaskoczenie wcale nie było pozytywne. Wg mnie zepsułes 45 sec całkiem przyjemnego filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazcie,ze to biglebowski wspominal o kontrowersji...

ja nie napisalem w zadnym momencie,ze moja animacja jest kontrowersyjna

potwierdzilem tylko jego slowa,ze kontrowersja czy prowokacja jest droga na skroty.

Droga,ktora akurat mi bardzo odpowiada.

 

belzebub: nie zajarzyles po prostu,dlatego byla nudna...chcialem wlasnie podkreslic i wysmiac troche ten notoryczny patos panujacy w kazdej animie,wkazdym demoreelu,itd,itp. Wiele osob pozytywnie zaskoczylo zakonczenie...inni,banalnie myslacy oczekiwali na kominie czarnego charakteru.

 

 

Levan: agnieszka jest tylko tytulem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob pozytywnie zaskoczylo zakonczenie...inni,banalnie myslacy oczekiwali na kominie czarnego charakteru.

 

Faktycznie zaskakujace to bylo i pewno nawet bohater z South Parku by tego nie przewidzial :P ale rownie dobrze moge zrobic animacje kibla, naciskam na spluczke a z WC wyskakuje moj wujek z tortem urodzinowym, to tez bedzie zaskakujace....Zaskakiwanie jest akruta rzecza b.prosta, szczegolnie w takim wydaniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzebub: dlaczego mam robic selekcje postow na bazie umiejetnosci tych ludzi?

 

Ja bardziej cenie sobie zdanie tych,ktorzy 3d spaczeni nie sa,bo wy myslicie bardziej topologia siatki niz ogolem.

Nie potraficie nawet prostego filmu obejrzec,na ktory reakcja powinna byc rownie prosta: "hihi,ale fajne" lub "eee...slaby"

a tu polowa osob zaczela juz analizowac moje zycie i postepy?

Co Ty wiesz o tym co robie przez wiekszosc czasu. Myslisz,ze sie cofam analizujac dramaty Shakespeara,czytajac opracowania na temat aktorstwa, uczac sie jak wyrazac emocje, operowac jezykiem ciala czy poznawac zasady(nie tak oczywiste dla wiekszosci) funkcjonowania ludzkiego mozgu...??

Tu wiekzosc ludzi nawet nie wpadnie na to,ze wiedzy mozna szukac poza tutorialami, i ze z kazdej innej dziedziny zycia mozna czerpac doswiadczenie przekladajac ja chociazby na animacje czy rysunek. Wiekszosc naglych postepow w rysunku jakie poczynilem wynikala z odkryc w animacji..i odwrotnie.

 

Wydaje Ci sie,ze skoro poswiecilem 2 tygodnie swojego zycia na zrobienie paru nedznych animacji w ostatnim okresie przez reszte czasu nie robie nic,bo nie pokazuje tego na forum??

 

 

Sorry szefie,ale to ty robiac morphtargety i gowniane animacje do gier sie cofasz. Lecz tak samo jak ja mozesz robic poza tym inne rzeczy wiec nie spisuje publicznie Twoich dzialan i "drogi" zyciowej na straty..nie majac o niej pojecia!

 

 

Niestety internet tak wplywa na ludzi,ze cwaniacza. Wystarczy wejsc sobie na serwis film.onet.pl i przeczytac komentarze na temat swietnych filmow...z ktorych mozna wyniesc,ze Steven Spielberg jest gowniarzem,ktory wieksza kariere zrobilby w sklepie spozywczym niz jako rezyser. Jesli wobec takich wielkich ludzi nie ma szacunku to po cholere taki maly czlowieczek jak ja ma o to zabiegac? skoro to jak widac nieosiagalne.

 

Przypomina mi sie historyjka kiedy w barze czeka sie na spozniajacego sie kelnera. Od razu widac klase ludzi.

Ci niedowartosciowani narzekaja jak najwiecej i pokazuja jacy sa mocni. Maja swoje 5 minut podobnie jak wiele osob tutaj.

 

Rozmawialem przed momentem z Twoim bratem na temat opinii na forum.

Podzielil sie ze mna sluszna uwaga. Pozwole sobie go zacytowac(za jego zgoda):

 

"a mnie sie podoba to ze tym co zrobiles pokazales jacy sa nasi forumowicze, z kim warto wspolpracowac z kim nie. mozna bardzo duzo wnioskow wyciagnac nie tyle o ich talencie co o charakterze"

 

I chocby przez to nauczylem sie dzieki tej animacji wiecej

niz moglbym przypuszczac i jest to cenniejsza nauka niz

kolejna sztuczka warsztatowa.

 

Milej nocy;)

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wyciagnal teraz bardzo sluszne wnioski. Internet bardzo ludzi psuje, daje im ta prostacka zalete ze moga o wszystkim przeczytac, wszystko zobaczyc i uslyszec, nie ruszajac sie z domu. Moga skryc sie za glupkowatymi (takie jak moj na przyklad) nickami i wypisac bzdury, ktore nie byliby w stanie powtorzyc nawet przed samymi soba w normalnym zyciu. Sprawia ze wszelka publika staje sie bierna, kazdy moze wziasc glos (nawet takie cwaniaki jak ja) i skomentowac, wystawic ocene, osadzic. Tak wlasnie, osadzic. Wiekszosc z ludzi tutaj juz postawila krzyzyk na Pawle, bo pokazal kroliczki kopulujace? I co? Taki to skandal? Powiecie ze nigdy tego nie robiliscie? Wstydzicie sie tego?

 

Gdzie sie podzial humor w was wszystkich? Zycie potrafi naprawde skopac, potrafi sie znudzic a czasami byc tragiczne, dlatego sadze ze powinnismy sie rozmieszac kiedy tylko mamy okazje. Ja osobiscice sie usmialem dopiero jak zobaczylem koncowy napisy, ktore calosc po prostu stawiaja w zupelnie innym swietle. Metoda ta przypomina mi kilka reklam, w ktorych to nie pada ani jedno slowo, tak mowione jak i pisane, ale ciagle zostaja nam w pamieci i niesamowicie pomagaja napedzic mamone producentowi. Wiekszosc powie, ze to ten obrzydliwy kapitalizm, ze komercja itp. Jesli ktos jest na tyle sprytny ze umie sie wybic i zarobic troche grosza, to czy mamy miec mu to za zle?

 

Podpisze sie pod tym co powiedzial brat Belzebuba, ze takie watki jak ten pokazuja jacy wlasnie jestesmy. Powiedzmy sobie to szczerze, nie umiemy po prostu dojrzec wiecej jak nasze wlasne podworko.

 

Ja rowniez zycze milej nocy,

Pavle

 

PS: Takze nie jestem fanem wszechobecnego patosu, czasami wole obejrzec jakas fajna reklame, albo komedie, niz cuda natury jak "Pojutrze". Ladne obrazki, ale po prostu glupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dym leci z komina uwzgledniajac sile wiatru

 

Dokladnie, do tego z chirurgiczna precyzja ustawic czas zycia poszczegolnych czasteczek dymu, i oczywiscie olac wszelkie Particle Illusions i wszystko w 3D! :)

 

artysci nigdy nie powarznieja...przynajmniej wiekszosc

 

To jest ich glowny problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle. To byla moja szczera opinia. Ale jak kazdy czlowiek w wiekszosci spraw jestem ignorantem, wiec to co uslyszales ode mnie na temat swojego cofania sie ( przyznaje ze jestem gruboskornym hamem) to tylko wrazenie jakie odnosze, bo wlasnie dokladnie tak jak mowisz nie znam twojego zycia, nie wiem co czytasz, i jak sie doksztalcasz itp, I malo tego, wiekszosc ludzi na forum nie wie, wiec to co slyszysz od tych ktorzy krytykuja, to tylko suche wrazenie, taki efekt przynosza te prace, bo ludzie nie znaja kontekstu. Aleto tylko w twoich rekach jest to jakie beda wywolywaly reakcje. I nie zwalajmy tego na forum, luzi spaczonych grafika itp.

Ja sobie bardzo cenie krytyke. im bardziej osoby ktore ogladaja moje prace, sa upierdliwe i czepiaja sie kazdego szczegolu, sa jak to okreslasz spaczone grafika, dostrzegaja tam rzeczy ktorych ja tam nie widze, tym lepiej. Cos sie z tego wyciaga, a cos olewa jako bzdury. Dlatego nawijalem jak polamany bez zastanowienia. Jesli cie obrazilem, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belzebub: ok, jest git;)

O ile z dystansem podchodze do ogolu wypowiedzi,bo jestem poniekad przygotowany na nie to nie chcialbym zeby osoby,ktore

znam choc troche z reala(takie jak Ty) zaczynaly myslec o mnie zle pod wplywem jakiejs radosnej tworczosci;)

 

 

Ja nie wiem czy tak cenie krytyke,gdyz po tym co zaobserwowalem chociazby na ASP bardzo trudno jest uzyskac obiektywna ocene od ludzi z branzy.

Baggins kiedys powiedzial,ze ma kilka zaprzyjaznionych osob,ktorych krytyke bardzo sobie ceni,a tak to raczej stroni od niej... Cos w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu niektorzy chetnie by zobaczyli by chetnie jak to dym leci z komina uwzgledniajac sile wiatru

 

Z tego co czytałem w kilku pierwszych postach to nikt nie miał nic do grafiki, tylko do scenariusza. Można zrobić fajną animację używająć 500 000 tris, a można zrobić Final Fantasy wydając kilka milionów (nie wiem ile FF kosztował) i zrobić coś nudnego, co nie trzyma w napięciu i nie ciekawi, gdzie po wyjściu z kina pozostaje niesmak. Sama grafika nie jest tak ważna jak montaż, dźwięk i sens filmu.

 

Sorry szefie,ale to ty robiac morphtargety i gowniane animacje do gier sie cofasz. Pablo

 

Nie wytykajcie sobie takich rzeczy, żeby się usprawiedliwiać. Takie postowanie nie ma sensu, bo się będzie w nieskończoność ciągnąć.

 

Niestety internet tak wplywa na ludzi,ze cwaniacza. Wystarczy wejsc sobie na serwis film.onet.pl i przeczytac komentarze na temat swietnych filmow...z ktorych mozna wyniesc,ze Steven Spielberg jest gowniarzem Pablo

 

Nie porównuj max3d.pl/forum z onet.pl .Tamtą stronę zna każdy i każdy burak może tam walnąć bezsensownego posta. I nikt tu nie cwaniaczy tylko zastanawia się co chciałeś przez tą animację wyrazić i czy nie masz ambicji na sięganie wyżej. Nie nazywaj nas cwaniakami. Nic do ciebie nie mam i chciałbym tylko zobaczyć coś na wyższym poziomie ( Nie chodzi mi tu o poziom Graficzny )

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze udzielalem sie w tym watku namietnie, a skonczylem w watku na f3d, wypadaloby zebym i tutaj to zrobil, zeby nikt mi nie zarzuci, ze namieszalem i sobie poszedlem;)

 

Cytuje po prostu z f3d:

"Niestety na to jak sa odbierane nasze prace nie mamy wplywu i z pewnoscia mozesz sie spotkac z odmienna od wlasnej 'interpretacja'. Ryzyko zawodowe

 

Moze to moj dzisiejszy humor, ale przyjmuje Twoja filozofie. Nie, zebym sie z nia zgadzal, bynajmniej, ale to jaka idziesz sciezka jest Twoja sprawa i najwyrazniej robisz to swiadomie. Tylko troche bombastycznie poslugujesz sie cytatami 'znanych i lubianych'

 

Przyznam, ze troche jestem zawiedziony (chyba nie tylko ja), bo Twoje prace malarskie i rysunkowe prawie zawsze mi sie podobaly i spodziewalem sie czegos na wiekszym poziomie, zarowno estetycznym jak i... tresciowym?

 

Coz, powodzenia zycze. Oczywiscie nie odbieram sobie prawa do marudzenia, ale moze nastepnym razem przymkne oko na 'dowcip', a skupie sie na warsztacie.

W koncu jednego smiesza gole tylki, a drugiego krowa ze sloiczkiem czeresni, siedzaca na sosnie. ;)

 

Pozdro"

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja to mi się bardzo podobała ma rakie coś. "Warsztatowo jest bez zarzutów"-jakiś juror ze Animastera o 1 Maju. Nie wiem kto to był ale nie chce mi się oglądać jeszcze raz tego wszystkiego.

Ale ja tu mam małe pytanie do miszcza Pablo widziałem tę animację intro z twojej strony i zastanawiam się jak nauczyłeś się lub z kąd tak animować nie tylko postacie ale wszystko. Wiem tylko że masz kilka lat pracy z grafiką za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoOO: Nauczylem sie myslec i obserwowac.Im wieksza wiedza tym wiecej mozna dostrzec,a obserwacja przestaje byc tylko bezmyslnym patrzeniem. Obserwacja to analiza/ocena/podejmowanie decyzji. Tak ja to rozumiem.

Latwo sie o tym pisze,ale to tak jak z zasadami animacji czy rysunku. Nie wystarczy je poznac zeby dobrze sobie radzic.

Trzeba je zrozumiec,a przylapalem sie wielokrotnie na tym,ze prawdziwe znaczenie pewnych slow odnajduje dopiero po latach.

 

Podobnie jak jest mi glupio z tego powodu,iz kiedys niedocenialem Picassa...a wina tkwila w mojej edukacji.

Ale to juz nazwali starozytni,a dobitnie podkreslal chociazby Thomas Jefferson.

Uhm..odbieglem troche od tematu. To pod wplywem watku o skradzionym obrazie Muncha na forum3d:) Sorry.

 

 

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy nikt z komentujacych nie robił speeda czy krotkiej animki tylko i wyłącznie dla jaj? ja tak odbieram pracę pawła, jednych to śmieszy, innych nie - kwestia gustu, a zrobiła się z tego zacięta dyskusja na temat Jego drogi zyciowej, i postępów/ ich braku. Że poświęcił kilka tygodni na robienie rzeczy mniej poważnych, nie oznacza że nie jest w stanie i nei zrobi w przyszłosći czegoś na serio. A częsc z was odebrała to jako zdradę Najwyższych Ideałów Artystycznych którym to trzeba byc po grób wiernym:P Jak na ironię wątek który zapoczątkowały 2 kopulujace króliki na kominie jest w tym momencie wiekszy i bardziej treściwy niż przy innych pracach, dalece bardzej "poważnych" i "godnych grafika":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie wiem co o tym myslec, wesole w kazdym razie,

powiem ze widze nawet jakas glebie...

pablo > stary przeciez ty masz takie zaplecze od rysunku

do animacji postaci, dlaczego nie wezniesz sie za cos paromiesiecznego?

no chyba ze sie od pracy nie mozesz odgonic:)

licze na ciebie!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności