Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

salvator wstyd:D:D jak mogles takie cos tu zamiescic mnie sie pracka wogole nie podoba..no moze oprocz jezyka;);)

nawet jak na 15 min to cienko stac cie na wiecej:D:D

 

ps. wiem ze to speed(temat) ale mogles posiedziec chociaz z pol h albo 1h i bylo by o niebo lepiej

 

jeszcze raz salvator wstyd!!!!:D:D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek... fajniusienki.

troche ta oprawa oczu jakos mi ... sie gryzie:) ale to moje subiektywne odczucie... duzo dobry ...

musze przygladnac sie blizej wingsowemu "łorkflołowi" :)

wiem ze sa jakies wideotutki ... masz moze jakies linki ? a bo co

 

taki starszy spidzik... narazie nie ma nowych... choc "booh" juz skonczony to i tak mam duzo duzo pracy:)

nie wiem czy go tu pokazywalem. chyba tylko na cgtalka go wciskalem... nie wazne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. @ jezeli chodzi o widotutki to chyba jednym z lepszych jest ten : http://www.wings3d.com.br/loganindice.htm sa tam podstawe funkcje i konfiguracja programu. Rownie dobrze mozesz sobie odposcic ogladanie go i odrazu cos w nim zrobic a odkryjesz prostote tego progsa ;)

 

Jezeli chodzi o oprawe oczu to mam takie samo odczucie , a wszystko przez to ze w zegarku mi bateria wysiadla i pogubilem sie z czasem prawde mowiac , zalozylem ze bede robil 1:30 min i myslalem ze troche przekroczylem czas.

 

Co do twojego speedzika to widzalem go juz dawno na cgtalku ;) i bardzo mi sie podoba.

 

Salvator @ super gloweczka ogromny nachalek wyszedl Ci fajnie ;)

 

ps. kamerka mirajki jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... ja narazie nie mam zamiaru przeisadac sie na wingsa ... juz kilka razy probowalem i brakuje mi w nim kilku rzeczy z ktorych ja nagminnie kozystam i nie wyobrazam sobie bez nich pracy. ja poprostu chcialem podgladnac jak ludzie pracuja na wingsie... napewno maja jakies sposboki i tak dalej :) na takich rzeczach mi najbadziej zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale do tego nie namawiam ;)

Mi rowniez brakuje w nim kilku rzeczy, ktore troche spowalniaja prace.

Napewno jest nim weld bezposrednio na vertexa i nie mozliwosc pozostawienia otwartej powierzchni dwa najwieksze bledy programu :|

Odnosnie widotutkow to widze ze zalezy Ci na tym samym co mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy speed, 1h20', Wings3d,

miał być raczej taki jak jest, tyle, że nie chciało mi się już robić uszu.duża, bogata w neurony czaszka, starcza twarz, rozbudowany łuk brwiowy, złamany nos, przymknięte powieki ledwie widocznych oczu. Mędrzec, mag, bliżej nieokreślonej rasy, nekromanta.

Enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy speed, 1h20', Wings3d,

miał być raczej taki jak jest, tyle, że nie chciało mi się już robić uszu.duża, bogata w neurony czaszka, starcza twarz, rozbudowany łuk brwiowy, złamany nos, przymknięte powieki ledwie widocznych oczu. Mędrzec, mag, bliżej nieokreślonej rasy, nekromanta.

Enjoy

 

 

Siemka Salv. hehe to jakis ziomo z wodoglowiem :) albo zapalony user maxa po tygodniowym modelowaniu czegos tam :P . a ten nos zlamany to chyba dlatego ze niezapisal swojej pracy i mu sie komp zwiesil i walnol lbem o stol w gescie rozpaczy :P. Niezla pracka :) gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj klicuś, on by się przewrócił ;]

no nie wiem czy jakikolwiek postęp jest widoczny na ostatnim speedzie, ale jeśli tak uważasz ;]

bardzo ładny speed, co prawda czas dość spory, ale jak na taki model, to i tak bardzo mały :) zazdroszczę umiejętności znajdowania konceptów ;]

może zaszaleję i zrobię drugi speed dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności