Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trzymam za slowo ! :)

Jezeli juz bedziesz robil to moze chcac zachecic innych , porobisz kilka scrinow taki mini majking of , z robienie glownej bryly , idodawania detalkow. Tylko nie wiem czy ty znowu bedziesz zbrushowal czy odpalisz maxia ;)

 

Ze swojej strony postaram sie cos takiego wyskrobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa tryb tweak :D

pięknie pięknie, idealnie dopracowany proces modelowania, podręcznikowy można powiedzieć ;]

efekt powala, jak zwykle zresztą Klicek.

gdybym miął czas to coś bym zrobił, ale nie mam :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaDargo

hello

 

doloze jeszcze jednego speeda to jest kieszen do hdd do nowo projektowanego serwera klasy 12"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

only , od symulowania trawy i innych niepotrzebnych rzeczy masz max'a. W tym programie masz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, dzięki czemu wszystkie są pod ręką. Szczerze mówiąc na forum wingsa widziałem różne requesty, ale plugin do symulacji trawy ... nigdy :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

only, twoj poziom miedzy poprzednia praca a ta drastycznie sie obnizyl. jak tak dalej pojdzie to zaczniesz tu kulki wstawiac.

dzialko laserowe fajne, jedynie zawieszenia nozek dosc chude.

no a mlotek jak mlotek. troche zbyt kanciasty u gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zrobiłem sobie takiego ufoka - wiem że mało orginalnie ale potrzebowałem prostej postaci żeby sie podszkolic w animowaniu (tak mnie coś naszło) jako że nie ma tematu to może ktoś będzie chciał zrobić lepszego ufoluda? no kto podskoczy? ;)

Mój to dwie godziny w wings 3d.

btw. nie wiecie co zrobic, żeby przy dodawaniu smutha gęba się nie otwierała? bo ja zawsze mam taki efekt po wygładzeniu...

Pozdry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze to karykatura czesc jego twarzy jest ok ale czesc do d, hmmm powiedzcie czy przypomina Tarantiano. ucha nie zrobilem bo nie, mam zamiar wymodelowac jeszcze raz. Zaczolem modelowac wychodzac z cylindra :D

 

napiszcie co myslicie :D

 

attachment.php?attachmentid=11785&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man ->fajne modeliki, jestem pełen podziwu dla szybkości pracy: wykonujesz je bez konceptu, czy przed rozpoczęciem pracy masz już wszystko przemyślane?

 

Zarzucam swojego robocika - robiłem go ze 4 godziny, tak więc to trochę grubszy speed. Jak wam się podoba to piszcie, jak mnie zmotywujecie odpowiednio to może jeszcze się za niego wezmę i skończę tak porządnie :)

 

 

robo1.gif

 

i jeszcze zbliżenie:

 

robo2.gif

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatni i muszę z żalem powiedzieć, że coś mi się wydaje, że tutaj poprostu nikt nie zagląda. Czemu? Nie ważne. Czas robienia modelu 60 min.

Nie starczyło czasu na więcej. Może kiedyś się pokusze o dokończenie ale jak znam życie to o nim zapomnę bo będzie nowy speed i nowe wyzwania. A jeszcze piprzona sesja zbliża się duuuużymi krokami. Shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności