Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, no tak myślałem - lenisz się :P

 

;)

 

No ale udało Ci się mnie zainspirować swoimi speedami, wysłał bym na cgtotal, ale robiłem dużej niż godzinę (jakieś 2h, nie ma co się chwalić ;( )

soft: max

 

Proszę państwa, przed wami człowiek - ryba :D

 

koniec23kb.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty masz po prostu chore pomysły. Miałes ciężką gorączkę, jak Ci się ta morda śniła, przyznaj się.

Brrr... przez Ciebie prędko nie zasnę...

Simple-man, wobec tego naprawde spróbuj zrobic wieksza scenę. Modelować umiesz widzę dobrze. Duża scena to jest po prostu dużo speedów w jednej scenie. Potrafisz. A wiesz, jaka satysfakcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D bardzo ciekawy sposób modelowania David ;) To jest zwykłe sphere, na które nałożyłeś tkaninę czy mi się wydaje? :D

 

No dobra, ja też sobie zrobiłem duszka ;) Jakieś 30 min w maxie, tekstura oczu, render i "obróbka" w Szopie ;) jakieś 15 min

 

duchkoniec6oa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale niestety nie mogę się zgodzić slizgi z twoim podpisem. W pewnym zakresie i w określonych warunkach przewidywalne i to z zadziwiającą dokładnością. Przykład: podrzucona piłka spadnie, zawsze i wszędzie da wykazać doświadczalnie, że następstwem podrzucenia będzie upadek.

A teraz do rzeczy fajne słuchaweczki. Trochę widać speeda po modelu ale jest bardzo dobrze. Szczególnie podoba mi się czerwony shaderek i obicie na sluchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man - bardzo ładnie, tylko dlaczego nigdy, na zrobionych przez ciebie twarzach nie uwypuklasz nosa w miejscach obok dziurek?

 

Też chce zrobić swoją karykature na 3dtotal.

Narazie zrobiłem sobie taką twarzyczke żeby poćwiczyc bo w życiu zrobilem tylko 2 :). Tą którą dam na tamto forum napewno będzie utrzymane w tym stylu.

twarz5pe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

to ja też zamieszcze moją - tym razem to 1h 20 min, więc mieszczę się w limicie... Może sobie zapostuję na 3d Total, a co mi tam ;)

 

Altus -> fajne, stylowa taka ta twarzyczka... Cos mi się z maskami karnawałowymi kojarzy - podoba mi się :)

 

karykaturakoniec1is.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności