Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to chyba jest drzewokopter:D

 

W sumie ten "drzewokopter" fajnie by wyglądał na jakiejś większej scenie jako ozdoba pokoju ... :)

 

Synuś -> mogłeś zawsze wyciąć klatke :) ... hehe ... fajna głowa stwora w tym avi :D ...

 

 

... zastanawiam się nad wymodelowaniem jakiegoś speeda :) ... umiłowałem sobie jakoś przedmioty które mam w pokoju ... subbufer może ... choć nie wiem ... ten co ja mam to właściwie box z kilkoma extrude, chamferem i dziurą :) ... hehe :) ... nie chce dostac zjebki on mistrzów, że banały modeluje ... zwłaszcza, że moje speedy to nic ... trudnego :) ... ale postanowiłem sobie trenować na takich banałkach ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś -> Nigdy mi postacie nie wychodziły ... choć bez bicia przyznam się ... z dwa razy zaczynałem ... a właściwie trzeci ... wyszło najlepiej ale nie mam czasu dokończyć (to nie speed) ... ale może sobie speedne postać :> ... postaram się w tygodniu ale nie spodziewać się czegoś ładnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania : Fajna rybka.

 

Do Huter : Ja tez niedawno zaczalem robic postacie (chyba widac :P ) :) Przedtem tylko jakies roboty, enviromenty dziergalem ;)

 

Znowu glowka zarzucam, trzeba trenowac ta organike :) OK 1h. Model we wczesnym stadium, ale coz w koncu to speed :) Dluzej mi sie nie chcialo dlubac :P

 

monster.jpg

 

No i siateczka jakby ktos chcial :P

 

mon_w.jpg

 

Nastepny speed zrobie juz z refkami bo bez nich to kupowato troche wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś: 1h limit jest dla mistrzów. Dlaczego? Bo tylko oni potrafią wydziergać dobry model w 1h. Tu chodzi o czas i jakość, sam czas to nic ciekawego, warsztatu też to zbytnio nie rozwija (nie przesuwa granicy wykonalności dalej). Na razie posiłuj się z modelami tak z 3-5 razy dłużej, to na pewno da ci dużo więcej :). A piszę to bo wygląda na to że masz sporą inicjatywę- szkoda by się marnowała.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Gotham ;) Staram sie zbudowac dobra podstawe dla modelu w krotkim czasie, to sa glowne zalozenia tych cwiczen, mysle ze to cos daje :) Postaram sie jednak cwiczyc tez twoja metoda, napewno nie zaszkodzi, a pomoze :)

 

Btw. Komentarz od Gothama to jak komentarz od samego Pana Boga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.jpg

 

 

około lekko ponad 1h ... 3ds max ... sam model ... taki sobie domek :) ... wiem, masa bugów ... zwłaszcza proporcje, choć chyba nie są aż tak złe ... może się wydać dziwne, ale na początku miałabyć to głowa kosmonauty w jakimś dziwnym kasku :D ... ale po pewnym czasie jak popatrzyłem na model a raczej jego połowe uznałem, że bardziej domek przypomina ... i się przerobiło ... dla tego zajęło mi to tyle czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehehehehehe - dobre :) strasznie mi sie podoba droga jaka przeszedl ten domek == od kosmosu po ziemie :D === hehehe spoko domek z tego kosmonauty.... ale co do proporcji to racje masz bo wyglada jak dom prawdziwego faceta :) --- garaz na dole duzy na duze sportowe auto (dlatego niski). Gora mala, bo facet nie potrafi gotowac i kuchnia jest mu niepotrzebna :) w tym waskim na gorze jest tylko : plazma na scianie, lodowka z piwem i lozko..... nieeee lozka nie ma bo prawdziwy facet nie spi u siebie ;) heheheheh --- zartuje bo jak by moja kobieta zobaczyla co wypisuje to musial bym byc wlasnie takim smutnym facetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie on ma poprostu trzy czlonki to robot dla kobiet ktore spotykaja sie ze swoimi kolezankami na tych ich dziwnych spotkaniach przy karmi ...noooi ten tego :D mialy byc jeszcze kuli[nie analne]znaczy sie kolka ale lenia mam :DS:D::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki klicek :P

hehe fajne te tasiemki wyszly :) ale rekojesc troszke jak sprezynka :)

 

i kolejne z cyklu "rowr zajezdza swego celerona 533 i nic mu sie nie chce :D"tradycyjnie moze dodam detale :P hemmm domek ,parking,cos?? max 48 minut :) [hehe mam pomysl na scenke z tymi modelami ale jakos nie mam checi by ja robic i sprzet by wysiadl :D]

zjeb45la.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Gotham ;) Staram sie zbudowac dobra podstawe dla modelu w krotkim czasie, to sa glowne zalozenia tych cwiczen, mysle ze to cos daje :) Postaram sie jednak cwiczyc tez twoja metoda, napewno nie zaszkodzi, a pomoze :)

 

Rozumiem twoje podejście, ale czy podstawa jest dobra to się okazuje w praniu ;), na razie bawisz się w zbędny detal bez formy. Przywodzi mi to na myśl rysownia na wykładach na marginesie, niezłe dla zabicia czasu, ale to jednak tylko nieskładne bazgrołki. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, muszą potrwać, konstrukcja, pomysł etc. Cóż walcz, walcz a nóż coś się z tego urodzi.

 

Tylko proszę bez tekstów jak w btw.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

hehe fajne te tasiemki wyszly :) ale rekojesc troszke jak sprezynka :)

[...]

 

 

Tasiemki mi zajęły mase czasu ale nie był to czas modelowania więc nie wliczam go w speeda :D ... raczej to była zabawa Reactorem ... skubaniec rozciągał tasiemki jak by były z gumy ... w 100 klace miały chyba z kilometr :D ... ale po walce pokonałem go dowodem jest obrazek bowiem jest to setna klatka :) ... fajnie powiewają na wietrze ... myślę czy nie wyrenderować wszystkich 100 klatek i zapodać bo nawet ładnie wygląda ... chętnie bym to zrobił ale mam problem ... nie umiem zaanimować trawy :( ...

 

Co do rekojeści to podobają mi się takie owinięte sznurem ... rękojeść do cylider owinięty helix'em :] ... mógłbyć grubszy i gęstrzy no ale niech już będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh no ba :):):):) mam Funky Kovala rocznik 88 :) szkoda ze tylko 3 zeszyty byly[chyba ze jest juz wiecej]

hehe Simple_man fajne te ufoki chetnie bym zobaczyl gorny obrazek bez tych dolnych bo takie ciapcianie strasznie obraz niszczy :):):)

fajnie ta stacja kosmiczna wyglada:)

pozdro 666 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gotham : Przemyslalem sprawe i masz racje.. Z webdesignem jest troche podobnie, najwiecej faktycznie daly mi te weby przy ktorych siedzialem najwiecej, a te krotkie byly malo pozyteczne w rozwoju. Thx. Nastepny speed to atak na 2-3h ;)

 

Co do tego btw. to taki zarcik byl, chyba nie za madry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności