Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie screen to ... eee ... screen z podglądu ... :) ... a to co widzisz to wyrenderowany obrazek ... fakt - nie było ... bo dałem dobry link, ale zapomniałem wysłać na serwer :P ... dla tego nie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. jak scanline to scanline. :]

 

6667nu.jpg

 

modelling+mapping ok. 5min

rendering: 0hr 0min 2sec

uploading picture: 8sec

posting time: 1min 12sec

 

:D :D

 

A na serio to może skończycie z czymś takim jak parominutowe przeróbki maxowego primitiva :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fdfsf6qv.jpg

 

A co myslicie o tym?

niestety kora mi ciagle nie chce wyjsc nie wiem jaką teksture na to drzewo dać

i jeszcze w jednym miejscu trawa jest w powietrzu ale mozna pomyslec ze zaraz tam jest gorka i koles kosi trawe i ta trawa akurat tam leci :P hehe

moze macie jakąs teksture kory pasujacej do takiego drzewa... ono ma byc stare takie...

Huter: tak scatter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są kwadratowe bo spruchnaily :P

hehehe

ale to wina tutka nie wiem kiedy go ktos pisal bo pisalo daj 4 segmenty bo jak dasz wiecej to ci zamrozi kompa z deczka dziwne :/ ale zrobilem tak a pozniej nie dalo sie tego cofnąc wiec musialo zostać tak... jak jest... no ale faktycznie drzewo jak sie perzyjrzec kwadratowe... ale dzieki za krytyke i prawde... wkoncu trzeba sie uczyc na blędach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki: cool kwiatek :)

hcpiter3d: czy o czymś nie zapomniałeś ?? :D np pokazać ten render ;) (czy tylko mi nie wyświetla :/ )

(+)

no już git;) super puszeczki . ale szczerze mówiąć to takich w realu jeszcze nie widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje noworoczne postawienie (troche pozne :) ) bede wrzucal 1 speeda/tydzien albo czesciej ;) Zaczynam od dzisiaj. Facjata, czas to ok 50min. Bez ref. (chyba widac :) )

 

facjata.jpg

 

I wire ( udalo sie wszystko na quadach zrobic :D ) :

 

 

facjata_w.jpg

 

Btw. Troche odbiegacie od tematu, tak jak nielot napisal to speed modeling a nie speed rendering ;) Prosilbym rowniez o przywrocenie zasady 1post/1picture ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja ;) Tym razem koles z fajnymi cyckami ;) Czas trudno tu okreslic, caly model zajal mi ok 1:40h (reszty nie pokaze bo razem to nie za bardzo to wyglada), glowa tutaj to bylo ok 40min roboty, w sumie to pewno kolo godziny ;)

 

cyce.jpg

 

Co do siaty to trojkaty sa tylko na sutkach by byly ostre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne spinacze Huter :) ale nie pokazales tego nad czym sie najbardziej nameczyles -- sprezynki :) mogles zrobic te spinacze z przezroczystego mat :)

 

 

1.jpg

 

Tak wygląda z dużym zoomem :> ... kąty troche zwalone, ale z prawidłowej odległości tego nie widać ... prblem z modelowaniem sprezyny był bliski zero ... to zwykły Helix z przeciągniętymi polygonami i parmoa extrude ... problem mi sprawiło doposaowanie do reszty modelu ... na początku dziura była za mała ... helix o dobrej średnicy wyglądał jakby z nitki ... gdy pogrubiłem ... było tak ciasno, że wyglądało to tak jakby ktoś wepchał "coś" w dzuirę. musiałem znów poprawić dziurę ... potem znowu dopasować helix... a potem znowu mi proporcje nie odpowiadały ... po kilku podejsciach wyszło całkiem dobrze ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

a Huter jak zrobiłes ta spręzynę? bo jeśli splainem to nie lepiej było dac smooth na tych zagieciach? :D

 

Bajer polega na tym, że jest :) ... ja tam troche leniwie oszcządzałem na siateczce i oto wynik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: http://www.offi.com/products/tables/magtable.html - chyba to ?:] Czyli kawałek drewna na gazety za 139 dolców :D

Maceo: to już chyba było wyjaśnione. ;)

 

aha i speed* ... stara praca chyba z przed roku. Czasu roboty nie pamiętam.. wiem ,że więcej się nad texturami męczyłem..niż nad samym modelem.

pr1.jpg

 

aha i jeszcze jedno :) dlaczego jeszcze Speed Modelling 3D nie ma obrazka ... niech ktośedytuje ten pierwszy post ;) np. Salvator >) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności