Skocz do zawartości

Scena 3D: Gears of War Judgment Island Level


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale to przypadkiem nie świętej pamięci people can fly tworzyło na zlecenie?

 

Ładne mapy i widać włożoną pracę, jednakże trochę rażą niskorozdzielcze textury i niedosyt porozrzucanych śmieci :P Ale zaliczam to do przywar starego xpudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym nie rozni sie od gisrow 1 poza lepszym swiatlem . Asety takie se noi watro by napisac co tu sie dokladnie robilo czy modle czy textury czy tylko meszowalo :P Mi sie to srednio podoba wszedzie widac "klockowatosc" .

Girsy to dla mnie przyklad jak mozna zarznac dojna krowe ale wedlug mnie to wina 3 czesci byla mega slaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne rzeczy. Klarowne, dobrze oswietlone, super robota. Podoba mi sie jak do Gearsow wrocily kolory :)

Szkoda, ze nie w wiekszej rozdzialce, ale piszesz ze z X-a sciagane, wiec sie nie dalo.

Co mi sie nie podoba, to fakt, ze zadna z tych miejscowek nie zapada w pamiec. Ot ladne lokacje, ale takie generyczne.

Ale to raczej zasluga/wina kierownictwa art., ogolnego stylu gearsow i modularnosci.

 

Napisz co robiles konkretnie... i moze cos wiecej o pracy nad levelem (ile osob, co kto robil, czas, jak duzo unikalnych obiektow itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności