Skocz do zawartości

Grand Theft Auto V: Gamepaly Trailer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jedyne co mnie martwi to to, że gra była robiona na konsole a teraz będzie dopiero portowana na PC z tego co wyczytałem...mam nadzieję, że nie powtórzą błędu poprzednika, kiedy to optymalizacja no cóż...nie istniała. To jest bardzo wydajny model jeśli chodzi o ekonomię firmy bo z tego co kojarzę to zarobki na wersjach konsolowych są ogromne, a an PC kilkakrotnie mniejsze ale dla graczy to nieraz koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to to, że gra była robiona na konsole a teraz będzie dopiero portowana na PC

 

O ile bedzie. Mam nadzieje ze tak. Red Dead Redemption pokazuje ze nie wszystkie gry maja to szczescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej gierki warto kupić konsolę. Za cenę średnio-wypasionej grafiki do pc można teraz kupić ps3 czy xbox, jak ktoś ma duży tv to już w ogóle nie ma o czym gadać. W sumie to nawet jak na konsolę, ciężko uwierzyć że to się wszystko zmieści na płycie i przy takiej grafie sprzęt to płynnie wyświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niezła miazga:] Mam nadzieję, że wypuszczą na pc i to znacznie szybciej niż GTA 4, która miała bodajże ponad pół roku obsuwy względem konsol. No a jeśli nie wypuszczą na pc to trzeba będzie kupić na xboxa. Tak czy siak na pewno w to zagram:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności