Jump to content

Making of: Assassin’s Creed IV Black Flag trailer


adek

Recommended Posts

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Traitor- ja nie mam takiego wrażenia, wiem o czym mowisz ale tego tu nie ma, moze masz jakis monitor z hipermegaultra odswiezaniem ? ;)

sam cinematik - za bardzo okrutny jak dla mnie, ludzie to zwierzęta - zero humanizmu ;)

Link to comment
Share on other sites

Traitor - Dosyć popularny motyw, więc pewnie nie tylko z tym może się kojarzyć.

 

Ciekawi mnie, dlaczego nie wymodelowali jednak tego statku (chcieli uzyskać większy realizm), ale czy naprawdę nie da się tego zrobić za pomocą obecnej technologii 3D znacznie mniejszym kosztem?

 

Btw oglądam i własnym oczom nie wierzę... Twórca mówi o tym, że piraci nie brali jeńców i mordowali wszystkich (zabobony wciskane dzieciom...). Oczywiście jeżeli załoga stawiała opór, to abordażowali tego typu statki i dochodziło do konfrontacji zbrojnej, ale zwykle to była krótka walka, ponieważ piraci atakowali głównie statki handlowe, które nie były przystosowane do walki. Statki handlowe, które przewoziły niewolników po tak długiej podróży potrafiły tracić 50% załogi z powodu chorób, zanim dopłynęły do celu(gdzie grasowali piraci), więc zwykle nie było komu walczyć w takich sytuacjach.

 

Czarnobrody -> Jeden z najbardziej znanych piratów stosował założenie "jeżeli się poddacie, przeżyjecie" dlatego mało która załoga stawiała opór (za wyjątkiem bitwy, którą sam chciał stoczyć aby stać się sławnym -> poległ). Piratów głównie interesował ładunek, który później sprzedawali, a nie mordowanie innych i ryzykowanie własnego życia.

 

PS. "/joke mode on" Moja perła będzie lepiej wyglądać ;d "/joke mode off"

Edited by TomaszK
Link to comment
Share on other sites

TomaszK co masz na mysli " nie wymodelowali jednak tego statku "? Widzialem tam pelen model, zreszta nie dalib rady bez modelu tego zlozyc odpowiednio.

 

Co to piratów i ich zabijania, to tez nie chce mi sie wiezyc ze tak bardzo zalezało im na czyjejsc smierci i wlasnym ryzyku :) To jest takie uzywanie argumentów popartych na stereotypach :) Tworcy nie popisali sie zbytnio wiedza czy inteligencja. Ale pewnie tez chodzi o budowanie klimatu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy