Jump to content

Postać 3d: zombie


Selena

Recommended Posts

Bardzo ładna praca jednak krew niezbyt dobrze wygląda, moim zdaniem jest je za dużo a twarz nie jest nią zbyt ubrudzona, lepiej by to wyglądało jakby postać dopiero co kogoś ugryzła kogoś, można by dodać jakieś małe kawałki skóry itp ale praca bardzo przyzwoita.

Link to comment
Share on other sites

Ja przy ostatniej pracy pisałem, że było za mało krwi. To tutaj muszę napisać, że krwi jest odpowiednio dużo ;) I całkowicie mnie przekonuje to wytłumaczenie:

 

zamiar był taki aby pokazać zombiaka dopiero zarażonego, wymiotującego krwią, skóra jest mało zgniła, mało żył jest i innego detalu...stad tyle krwi
Link to comment
Share on other sites

:) zombie, rzygające potwory i inne flaki w filmach, animacjach itd, też nie są specjalnie sexi:) nie wszystko jest dla estetów, niektore prace robi się właśnie po to aby obrzydzały i straszyły, były przekonywujące... a nie jako plakat nad łóżko

Edited by Selena
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie szkoda pracy na coś na co nie chce się patrzeć.

 

A krwawe horrory to lubisz oglądać :) Być może nie, to by wszystko tłumaczyło.

 

Jak dla mnie krwi w sam raz. Jedynie się zastanawiam, jak na "toksycznego" zombiaka to krew powinna być bardziej...czarna?

Link to comment
Share on other sites

Cos mi sie tak zdaje ze lubujesz sie Selenko w takich hardcorowych klimatach :) Dla mnie bomba - choc troszke kadr mi nie siedzi - ta krew jakos tak mogla by bardziej do przodu na dol niz w lewy dolny rog rozbryzgac. Teraz tez lewa czesc masz w takim samym rozmyciu zarowno dla krwi jak i wlosow co splaszcza te dwa plany :)

Swietny warsztat

pozdro

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy