Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

No no! Widać że to rasowy bimbrownik, chyba jakiś kuzyn Wendrowicza. Typowa pijawka społeczna 😉 
Da się to szczególnie zauważyć po lekkim chodzie/pozie w trakcie chwiejnego kroku. Trochę na rauszu z nadzieją w oczach że już tuż za rogiem będzie czyściocha godna podniebienia smakosza. 😉 Tym bardziej, że zamierzasz dać świecące oczka, a to jeszcze wzmocni przekaz 😄 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rafała też mi się podoba najbardziej, szczególnie jeśli chodzi o kompozycję. W tym kolorowym i dwóch późniejszych bardzo mi się nie podobają te kształty na pierwszym planie. W tych dwóch ostatnich miałem ciekawe wrażenia, bo potwór jest tak koślawy, że ciężko rozeznać na co się patrzy, ale załącza się ciekawość i ma się chęć patrzeć i dociekać co to jest. W tym u góry imho jest lepiej (łatwiej), w tym u dołu przez oświetlenie, przez to jak bardzo linia ramion i nogi wtapiają się w tło jest o wiele trudniej i mam wrażenie, że nie jeden widz się podda. Wybacz ton krytyka sztuki ale czasami może się przydać wiedza jak to odbiera jakiś random 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepiej wygląda "bez Rafała" - od razu przenosimy się z meliny bimbrowniczej do dziwnego miejsca, jaskini ludojada. Pan Pijawa - AKA Steryd, jest mniej spocony przez to jakoś tak straszniejszy 🙂 I jak zawsze podziwiam 🙂 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Destroyer napisał:

To "bez rafał♦a" chyba najlepsze 🙂

ok dobrze wiedziec, tez tak czulem ze jak nie ma difa to nie ma co bic rafała tez tak zeby swiecil 🙂  ale mowie, na konceptach fajniej to wyglada 🙂  jeszcze caly czas mecze efekt latarki, ale nie jest to tak proste do zrobienia jak na koncepcie gdzie nic sie nie musi zgadzac tylko jeb i dziala 🙂 

 

10 godzin temu, EthicallyChallenged napisał:

Bez rafała też mi się podoba najbardziej, szczególnie jeśli chodzi o kompozycję. W tym kolorowym i dwóch późniejszych bardzo mi się nie podobają te kształty na pierwszym planie. W tych dwóch ostatnich miałem ciekawe wrażenia, bo potwór jest tak koślawy, że ciężko rozeznać na co się patrzy, ale załącza się ciekawość i ma się chęć patrzeć i dociekać co to jest. W tym u góry imho jest lepiej (łatwiej), w tym u dołu przez oświetlenie, przez to jak bardzo linia ramion i nogi wtapiają się w tło jest o wiele trudniej i mam wrażenie, że nie jeden widz się podda. Wybacz ton krytyka sztuki ale czasami może się przydać wiedza jak to odbiera jakiś random 🙂

a bardzo dziekuje za krytyke. Cale szczescie zapomnialem wczoraj sceny zapisac, wiec dzisiaj bede to meczyl od nowa 🙂 oczywiscie podziele sie updatami 😄

8 godzin temu, Mortom napisał:

Jak dla mnie to najlepiej wygląda "bez Rafała" - od razu przenosimy się z meliny bimbrowniczej do dziwnego miejsca, jaskini ludojada. Pan Pijawa - AKA Steryd, jest mniej spocony przez to jakoś tak straszniejszy 🙂 I jak zawsze podziwiam 🙂 

dzieki!

 

7 godzin temu, ArnoldSzczesliwy napisał:

A mi zaś te najbardziej pasują jeśli chodzi o kompozycje 😄 jedynie co to może gostka bym troche poobracał, żeby było lepiej widać ocb.

Ale ogolnie super , fajnie sie bawisz tym ziom 🙂

no dzisiaj pokombinuje, wlasnie zeby moze zza ramenia spogladal w kamere? no zobacze 😄 

6 godzin temu, bigworm napisał:

Z tych dwóch ostatnich, mi bardziej podoba się ten dolny. Wygląda jak klatka z horroru, gdzie właśnie nie do końca widac o co chodzi ale jest strasznie i dziwnie 🙂 Super!

dziekowa, tez mi sie bardziej podoba. Nie wiem czemu jest taka roznica pomiedzy viuportem (bo to jest screen viuportu) od finalnego renderu. Gdzie np. tlo zmienia kolor z jasnego na ciemny i robi sie dziwna dziura. Obczaje to jeszcze 🙂 

 

Bede wrzucal updaty na bank 😄 bo takie kombinowanie daje tone funu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to straszne... dobrze że przed snem nie widziałem, bo bym się w nocy zsikał 😜 
I jak na mój gust to Rafała bym trochę zmatował miejscami, a po za tym kozaczek 😱 Jak zwykle w sumie 😎 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Destroyer napisał:

ooo dobre to! bak malarsko wręcz to wygląda 🙂 To dalej render czy jakiś filtr painterowy nałożony? 🙂 

dzieki dzieki 🙂 nadal rendery, bez filtrow 🙂  czym wiecej widac tym lepiej imo

image.thumb.jpeg.a076702ec36dd381670b05774fab8cff.jpeg

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim obrazku po prostu pan ma niskobłonnikową dietę. A czym to skutkuje... no właśnie takim wyrazem twarzy podczas... no wszyscy wiemy podczas czego 😉 LUB właśnie dowiedział się że jest ojcem tego tam wyżej... 😄 

P.S.
I jak zwykle szacunek, świetne renderki 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten joystick między nogami dziwnie się na mnie patrzy 👀 Co jest dość dziwne, bo jak widać na złączonym obrazku, facet najwyraźniej śpiewa solówkę The Trooper Żelaznej Dziewicy. Ale może nadinterpretuję intencje autora, więc kończę 😉 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z cienkimi nóżkami przypomina mi te stwory co latają koło człowieka i wieczorami wysysają krew - znaczy się komary, nie wampiry - te są w skarbówce i zamiast krwi drenują kasę, co w niektórych przypadkach jest o wiele dotkliwsze i wredniejsze od poczciwego komara - AKA postrachu wieczornych pijatyk/grilli/ognisk z kiełbaską 😉

Pan nieco niżej to typowy przedstawiciel klasy ultra - mordka w podkowę, 2 lewe ręce i wzmocniona zbroja ortalionowa 😉 Tylko loga Adidasa brakuje i może iść na mecz legii 😉 czy innego klubu kibolskiego 😉 

P.S.
Jak zwykle klasa Panie Marcinie!

Edytowane przez Mortom
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabołek wygląda na miłego rogacza z sąsiedztwa - taki rogaty pan z bazarku PIEKIEŁKO: Kierowniku... kup pan 3 zegareczki w cenie jednego - do oferty dołączam, tylko dzisiaj, promocyjne! 3 umęczone dusze polityków którzy obiecują co tylko pan kierownik sobie zażyczy 😄 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cthulhu spotkał obcego a potem mieli dzieciaczka... awww 🙂 sładziak! 👶
Pewnie dla zabawy niszczy sobie światy, a w wolnych chwilach straszy w USA wtykając krówkom 🐄 sondy w tyłek 😉 Klasyka! 🤩

  • Like 1
  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RaVirr napisał:

image.png.08388601ce5c5b1405edf843f8c5f685.pngŚwietny pomysł na mordkę 😮 

 

22 godziny temu, tobiq4 napisał:

No ten to kozaczek jest buzi * cmok. 

a bardzo dziekuje, mialbyc to tribiut dla quake 1 ale wmiedzyczasie odjechalem dosc sporo wiec jest jak jest XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności