Jump to content

Scena 3D: Stargate


Godzil
 Share

Recommended Posts

Serwus!

Kupę czasu nic tutaj nie wrzuciłem. Ale żeby nie było, w wolnych chwilach - których za wiele nie było - dłubałem sobie w jednym moim takim sobie pomyśle... Przyśniły mi się kiedyś gwiezdne wrota i o ile to uniwersum do końca mnie nie przekonało, o tyle według mnie miało potencjał. Zatem poniżej moja wersja Gwiezdnych Wrót, jak mi poszło?

 

Praca w 3dsMax, Vray, Photosop.

 

2heviub.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mortom - A skąd wiesz, czy planeta na której znajdują się moje wrota to więzienie bez powrotu i tym samym brak panela sterującego? :) A tak po prawdzie, to jego idea w obrazku mi się nie podobała, postanowiłem go nie dodawać, chociaż myślałem o tym.

 

Sebazx6r - dzięki :)

skalpel3d - też dzięki!

Fixed - bardzo dzięki!

 

A dla reszty Państwa przygotowałem nową wersję do wglądu, może ktoś rzuci okiem i powie co myśli? (Nie ma jelenia! :) )

 

Stargate_open_male.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kurcze widzisz i właśnie takie wrażenie miała robić a mi tu ludzie krzyczeli ze nie ma akcentu na niej :P Dzięki za te interpretacje, trafiłeś w 10, w to co ja chciałem uzyskać. Może w przyszłości uda mi się, utrzymać te tajemniczość a mimo to poprawić kompozycję aby był wspomniany punkt zaczepienia w obrazie...

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszym obrazku, tylko to co metalowa mi się podoba. Reszta do bani:P Byłem przedwczoraj w lesie i mi to nie naturalnie wygląda wszystko.

 

http://s3.flog.pl/media/foto/4465917_las-iglasty.jpg nie wiem czy wiesz, ale jak się las zaczyna, to nie ma obłamanych gałęzi. Dlatego, że gałęzie miały gdzie rosnąć. Miały też więcej światła. Lepiej usunąć te krótkie, suche gałęzie.

Edited by albinoski1989
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy