Skocz do zawartości

Myszka do 100 zł


lukiszlak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z moją myszka za 10 zł z kauflandu. Dosyć częsty problem u mnie czyli psucie się scroola i teraz do was pytanie jaką polecilibyście myszkę do 100 zł która będzie wygodna i wytrzymała. Żadnych bajerów nie potrzebuje chce po prostu wytrzymałości i lekkiej wygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja uzywalem logitecha bezprzewodowego ale mnie wkurzalo ładowanie baterii. Teraz mam prostego HP za 30pln z marketu i sobie chwalę. Cięzko bylo mi znaleźć coś co nie świeci diodkami. Ale zawsze karton (5-6sztuk) myszek po 10pln lezy w domu na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatury i myszki przeważnie kupowałem do tej pory logitecha, niezniszczalne i wygodne. Skusiłem się ostatnio na klawiaturę 4tech, wcale nie najtańszą i jak mi ją przysłali to ręce opadły, badziew jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuje na R.A.T 7 nie zamieniłbym chyba na żadną inną,...no po za R.A.T 9 :P

tutaj masz wersje 3 troszeczke wiecej niz 100zł ale chyba warto

http://www.neo24.pl/?p=mad_catz_r_a_t_3_black&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Skapiec%2FKomputery+i+akcesoria%2FUrz%C4%85dzenia+wskazuj%C4%85ce%2FMyszki&utm_term=MAD+CATZ+R.A.T+3+BLACK%7C86910%7CMad+Catz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie chciał razer lachesis za darmo, z przodu szeroka a w pupie wąska, mój brat ją posiadał, zupełnie nie lezy mi w dłoni ta myszka.

Wygląda to tak jakby dłoń opierała się tylko palcami na klawiszach a reszta wisiała w powietrzu.

Jestem przyzwyczajony do zupełnie innych myszek, i wydaje mi się, że 90% ludzi korzystających z komputera nie miała myszki o takim kształcie w dłoni.

 

Od kilku lat posiadam Microsoft Sidewinder X8, i tylko czekam aż się zepsuje, może wybiorę Razera, ale bankowo nie tego co ma Azbesty.

 

Za 100zł nie masz wielkiego wyboru, ja bym celował w STEELSERIES, albo LOGITECH.

 

http://allegro.pl/myszki-przewodowe-4576?order=d&string=steelseries&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=s0-e-0805&department=wszystkie+dzia%C5%82y

 

Czerwone Kinzu :)

 

http://allegro.pl/steel-series-kinzu-v2-msi-edition-i4541233494.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj mam Logitech MX518 kupionego w 2008 nic myszy nie dolega z wyjątkiem tego że moja córa mając półtora roku w ramach zabawy oskrobał ja w kilku miejscach z powłoki antypoślizgowej. Także od siebie polecam jeden wydatek na droższa mysz która spokojnie ci posłuży kilka lat bez problemowo zamiast co kilka miesięcy wydawać 25pln :) aktualny następca mx518 to G400 godna polecenia jest tez G300 o tyle że jest odrobinę mniejsza i trzeba do niej przyzwyczaić rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MX518, korzystałem z niej do czasu aż zaczęła schodzić guma antypoślizgowa, obecnie korzysta z niej mój tata.

Myszka ma około 8 lat i nic jej nie dolega.

Jednakże jak biorę ją w rękę to nie chciałbym już na niej pracować, waga i budowa Microsoft Sidewinder X8 zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

Ale jeśli ktoś lubi lekkie myszki i nie korzystał z myszek o innych kształtach, to zdecydowanie można ją polecić, jedyny minus to właśnie ta guma antypoślizgowa, która z czasem zaczyna się ścierać.

 

Mam jeszcze moją pierwszą kulkową myszkę Logitech i nadal działa! :D

Niestety już bez tej gumy.

m-ba47-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Logitecha M705- można dostać za ok 150,-. Mam ją od około 2 lat, baterie zmieniałem raz, wielokrotnie spadała z łóżka (ok. 40cm wys.) Wygląda jak nowa, działa jak nowa. Niektórzy marudzą że scroll w tym modelu jest zbyt "luźny". Mi to szczerze mówiąc absolutnie nie przeszkadza, a pracuję trochę w cadzie gdzie scroll powinien być sztywny, żeby łatwo dało się go nacisnąć, Poza tym dość dziwne (nie spotkałem się z tym wcześniej) jest umiejscowienie lasera. Nie centralnie, a przy prawej krawędzi myszki co sprawia dziwne wrażenie do którego trzeba się przyzwyczaić. Poza tym mysz posiada funkcję szybkiego przewijania - guzik pod scrollem, który po naciśnięciu luzuje rolkę i da się nią porządnie zakręcić. Na początku wydawało mi się że to zwykły bajer ale powiem wam że jest to na prawdę wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 tygodnie temu to:

http://proline.pl/?p=A4TECH+BLOODY+V8

Generalnie miłe zaskoczenie. Mysz poręczna, dobrze mi leży w dłoni, dłoń się nie poci, dość szorstki materiał. Dla mnie na plus dobry, sztywny scroll który pracuje "skokowo" a nie lekko jak piórko przez co nie mam problemu z zoomem w sofcie. Ślizgacze z aluminium nieźle się sprawują na mojej podkładce (podkładka za 5 zł) :) Ma zmienną rozdzielczość DPI (3 przyciski na górze myszki). Przyciski lewy&prawy dla mnie OK czyli czuję że ich używam bo stawiają lekki opór (lubię wiedzieć że to ja kliknąłem świadomie a nie "przypadkiem" mi się kliknęło coś bo miękki przycisk).

Myszka nie jest głośna. Za 70 zł miód-malina. Oczywiście ktoś powie że brakuje obciążników żeby myszkę dociążać w miarę potrzeby, ale to już myszki 150 zł i więcej. Do 100 zł ta powinna Ci starczyć :) Jest na kablu (zrezygnowałem z bezprzewodowej bo po 2 myszkach które mi "rwały" ruch na ekranie miałem dosyć użerania się. okazało się że to "rwanie" ruchu powstaje czasem gdy router WIFI jest blisko kompa lub gdy obudowa jest zbyt masywna i kupa stali ekranuje sygnał myszki, u mnie obie te rzeczy zachodzą na raz).

 

pozdrawiam

Hris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności