Skocz do zawartości

Postac lub Scena itd. 2d


Dragorhic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zeby jeszcze bardziej sprecyzowac to ma fajne cycki ;).... a wogole to moze tez byc slad po eskadrze mysliwcow przelatujacych przed chwila... albo zblizenie na letnia sukienke(biala w niebieskie kwiatki... bardzo krociutka ;)) jakiejs pieknosci... albo jakis koles wzial sobie biala kartke maznal pare razy na niebiesko i wrzocil na forum zeby ludzie mieli zagwozdke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne nic ja rozumiem, aby dać tam jakiś napis w dolnym prawym rogu taki napis, co będzie przodował w pracy a tu nie ma nic, jeśli chcecie sobie pomarzyć patrząc na jakąś abstrakcje to równie dobrze można sobie narysować prostą na kartce i kombinować, czemu się ją narysowało albo, jakim elementem większej całości ona jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragor - 3ba było wrzucić wszystkie te pracki do 1 tematu... ja streszcze po kotce komentarz do wszystkich - słabo, bardzo słabo... robione z doskoku do komputera.... posiedź, popracuj nad tym, co chcesz przekazać, a nie wrzucaj takiego kiczu... sorki, kicz to to też nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic lub jak inni nazywaja kich lub jak ktos woli gowno.Ale jaką uwagę przyciągneło.

Dochodzę do wniosku że im praca durniejsza, bardziej kiczowata tym ma wieksza ogladalnosc.

P.S Dałem to żeby zobaczyć co ludzie widza patrzac na to.

A jesli mowimy o kiczu, to dla jednego disco polo to super muza a dla mnie to g.... chyba zrozumieliscie o co mi chodzi.

A skoro sie nie podoba to nie piszcze, nie napisalem co myslicie tylko co widzicie.

Ta praca z zalożenia nie miala być konkretna, miala być wszystkim i niczym i jest tym co chcialem wyrazic.

A zreszta po co ja sie wysilam, i tak wszyscy maja gleboko w d.... co pisze.

I dla nich to na zawsze pozostanie g... zresza sie nie dziwie.

Sorry za zanudzanie Was.

A jesli zaczynam dzialac wam na nerwy powiedzcie a sie z tąd usunę.

Narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności