Skocz do zawartości

Silo żyje!


grendel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ło matko, a to Ci news! Dzieki!

 

Uzywalem go jakies 8 lat temu, ale drobne irytujace bugi mnie odstraszyly. Bardzo fajne to bylo jednak, wiec super, ze wracaja.

 

Chociaz czy to nie jest jedynie wersja pod Linuxa?

Ciekawe, czy forum ozylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chociaz czy to nie jest jedynie wersja pod Linuxa?

Ze strony na FB:

"This update focuses mostly on Silo for Linux (our most-requested update), plus small bug fixes and internal optimizations that should benefit all users. We've also added .stl import and an updated windowing system. Much of this update is internal code optimization to pave the way for future updates. (So even though we've added support for a whole new operating system, we've kept the version increase small--just 2.2 to 2.3.)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod linuxem ooo... i cena 109 $. Patrzę na ficzery i to wszystko mam w blendku za darmo. Na dzień dzisiejszy pod linuxem to albo blender który bije to to funkcjonalnością i stabilnością (pod linuxem) albo 3dcoat albo mayka. Sentyment może dla kogoś wart te 109 $ - może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak to oglądam to mam w głowie pytanie, "to tyle?". Może obecne programy do modelowania nie byłyby teraz tak dobre gdyby takie, niegdyś innowacyjne, softy jak Silo nie powstały. Może goście wrócili bo mają jakiegoś asa w rękawie którego teraz właśnie piszą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod linuxem ooo... i cena 109 $. Patrzę na ficzery i to wszystko mam w blendku za darmo. Na dzień dzisiejszy pod linuxem to albo blender który bije to to funkcjonalnością i stabilnością (pod linuxem) albo 3dcoat albo mayka. Sentyment może dla kogoś wart te 109 $ - może.

Wszystko to prawda... tylko, że (dla mnie) modelowanie w Silo jest jak oddychanie, czego nie mogę powiedzieć o Blenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene biore 3Dcoata. Ale widzialem ostatnio na steamowym summer sale Silo za 35 bucksow a normalnie ze steama jest za $79.99 :D.

Silo zawsze mi sie podobalo - chetnie sie przyjrze jakiejs nowej wersji ktora cos dodaje. Z forumowych wypowiedzi wynika jasno, ze pracuja znowu nad tym softem. To dobrze - tyle ze zdarzyli juz sporo osob zniechecic swoja postawa na oryginalnym forum i brakiem updatow przez bardzo dlugi czas. Teraz Silo musi na prawde pokazac cos konkretnego zeby zawalczyc o pozycje i usprawiedliwic wydanie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności