Skocz do zawartości

Zwiastun Total War: Attila


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hris: Podobne miałem odczucia, może nie, że 4-5 lat, ale najpierw obejrzałem, później przeczytałem nowy pipeline, nowe wypracowane metody i nie wiem co o tym myśleć. Źle nie jest, ale to nie jest coś czym bym się chwalił. Przynajmniej tutaj na tym przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć bez dzwięku, efekt jest imho przekomiczny :-D , momentami odnosiłem wrażenie ze kazda częsc twarzy (usta, nos, oczy itp) żyje własnym oddzielnym życiem, na ich miejscu nie chwaliłbym sie tą nową "rewolucyjną" technologią bo naprawde mocno kiepskie to jest , poniżej w realtimie efekt 1000 razy lepszy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azakiel - dźwięk dziś często stanowi o sile filmiku, bez niego efekt bywa mizerny, o czym często przekonałem się oglądając bez słuchawek nowe zapowiedzi gier (aka nowy Wiedźmin). Co do tego tutaj monologu - na stillach jest fajnie, w animacji gorzej, najbardziej przeszkadzają mi chyba dziwnie dyndające włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie czaje dlaczego nie zrobili tego ze zwyklymi zywymi aktorami. Milion problemow mniej, Prawdziwe naturalne swiatlo, mozna to na luzie nakrecic w 4k a nawet w 50fps zeby dac fajny wicher we wlosy. Na planie daloby sie zrobic deszcz.. albo snieg i cokolwiek moznaby tam sobie wymarzyc tylko, a te czasteczkowe efekty ktore by nie wyszly lub nie dalo sie zrobic na planie w postprodukcji nie bylyby jakimkolwiek problemem. Done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności