Skocz do zawartości

Film Ambition nominowany przez Visual Effects Society (VES)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

winno byc:

Film REKLAMOWY Ambition nominowany przez Visual Effects Society (VES) :)

I wszyscy powinni pisac: Reklama Tomka Baginskiego... a nie. film Tomka Baginskiego...

BTW. Ponoc Jakub Knapik juz tam u was nie pracuje po niewiadomo ilu latach...

pozdrawiam

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zawsze smieszy, jak ludzie uwzaja "Ambition" za cos ambitnego. Nie mam nic do PI, bo nie ma nic zlego w pracy komerycjnej. Dostali zlecenie, mieli zrobic epicka animke i wywiazali sie z tego. Tylko jak ludzie slysza gdzies Baginski, to zaraz dorabiaja do jego prac jakas ideologie, a on trzaska takie rzeczy jak Bay. Nie ma w tym nic zlego, ale sztuki nie ma co sie tam doszukiwac. Dostali nagrode za efekt i to sie chyba zgadza nie? Ja tam gratuluje, nie jeden z nas chcialby odwalac taka komerche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal, dobrze, ze stoisz na strazy prawdziwej sztuki! Twoj teczowy kucyk jak Dawid powali Baginskiego-Goliata i inne wydmuszki*!

 

Jakbys nie zauwazyl to jest nominacja za "najlepsze efekty w projekcie reklamowym ", a nie tresc, wiec chocby sie zesrac, a Tomka i PI nie znosic pasjami, to nie mozna powiedziec zlego slowa o tym projekcie. Bo wyglada zaje**** i nominacja jak najbardziej zasluzona.

 

 

Zrob lepiej cos, co ukradnie im fejm i uwaga skieruje sie na Ciebie. W innym wypadku pozostaniesz po prostu zazdrosnym trollkiem.

 

*to parafraza, nie opinia

 

P.S. MSPANC, jak za starych czasow.

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama promująca ambitne przedsięwzięcie, naukę, to chyba rzadkość, więc pozazdrościć takiego projektu obok oczywiście innych osiągnięć . Zdecydowanie chciałbym widzieć więcej takich reklam promujących takie rzeczy, nawet nie wiem czy to nie ciekawsze od autorskich artystycznych wymysłów, które często są wtórne po prostu, a tu jest jeszcze odniesienie do czegoś prawdziwego.

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator czytaj ze zrozumieniem ok? Napisalem bardzo przychylnie o tej animacji, ale jako typowo napinacz szukasz wiecznie zaczepki. Jaki ktos chce flame'a bo jest niedowartosciowany czy cos, to wiecznie bedzie wszystko nadinterpretowywal. Wiecznie narzekasz na uzytkownikow tego forum, wyzywasz od spamerow, fanboyi itd. ale to wiecznie twoje wpisy sa tym, czego tak nie nawidzisz. Napij sie browka, znajdz sie dziolche i wyluzuj. Czlowiek tu chawli za dobry warsztat PI, a tu znajduje sie ktos komus to przeszkadza, a pozniej jeszcze pisze, ze nominacja sie nalezy. Rozumiem hejty w przypadku dwoch roznych opini, ale gdy jest taka sama?

 

Nie potrafiles napisac normalnego posta, bez atakow personalnych, wiec odpisuje ci tym samym, bys zauwazyl jakim jestes hipokryta. Jestem zalosnym trollem, bo pochwaliem PI? Twoj wpis ma bardziej charakter trollingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie reklamy i według mnie pojedynek sprowadza się do naszej i orangutana ;) Te dwie są jakościowo najlepsze.

 

Gratulacje samej nominacji. Z tego co kojarzę to Eric Barba dostał Oscara za efekty do Benjamina Buttona, także towarzystwo jest zacne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz się moim zdaniem rozegra między nami i ostatnim CoD i jakość efektów na tym etapie nie jest kluczowa. Polityka, polityka. Na pewno największa szansa na zwycięstwo VESów wśród wszystkich nominacji jakie dostalismy. Cieszę się, że jest nominacja, bo wierzyłem od początku, że i film i ten team na to zasługuje. Gratulacje dla Kuby i dla chłopaków. Mi pozostaje walczyć o to, żeby spotkać się przy czymś równie ambitnym w tym samym gronie w przyszłości - a czy to reklama, czy to film czy teaser - doprawdy jakie to ma znaczenie w 2015 roku. Tabelki i szufladki nie przystają*do tej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności