Skocz do zawartości

[Postać] Hulk - 2 rzeźby


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałem pokazać dwie rzeźby z uniwersum marvela. Są to dwie wersje Hulk'a, które wykonałem sobie po godzinach pracy., głównie nocą. Niektórzy mogą znać je z WiPowskiej teczki.

 

Software:

  • Zbrush
  • Maya

 

Zapraszam do komentowania

 

1IH6o6J.jpg

 

z50gLZx.jpg

 

Jd0Cg75.jpg

 

[video=youtube_share;pnz3K3PfqJA]

 

thWb0T9.png

 

[video=youtube_share;0Zsd25P4gGI]

 

 

Upadate:

[video=youtube_share;hgwK7Hp6sv4]

 

 

 

wXPhzK5.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
Załącznik/mniatura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mnie się podoba v.2 jest bardziej pierwotna, rysy twarzy bardziej atawistyczne (takie było założenie w komiksie). Sam przymierzam się do Hulka ale na razie nie znalazłem jeszcze "twarzy" (pomimo wielu podejść coś mi nie pasuje ;)).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idaho

Tak twarz u mnie takze przechodzila wiele metamorfo. W wipie w sumie widac ile bylo zmian. Posilkowalem sie fanartami i komiksami etc... W sumie miałem mieć na horyzoncie zlecenie o podobnym charackterze dlatego go zacząłem. Potem już poszedłem w tan.

Link do Wip'a od momentu rozpoczenia dlubania.

 

http://max3d.pl/forum/threads/87617-Teczka-Zbrush/page20

 

Pewnie jeszce moglbym zmieniac i zmieniac, ale postanowilem juz zostawi go w spokoju i zrobic cos wqrtce z innej bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba v.2 jest bardziej pierwotna, rysy twarzy bardziej atawistyczne (takie było założenie w komiksie). Sam przymierzam się do Hulka ale na razie nie znalazłem jeszcze "twarzy" (pomimo wielu podejść coś mi nie pasuje ;)).

Pozdrawiam

 

heh też robię hulka, może w następnym tygodniu wrzucę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pozy głownie z Zbrushu. Tego Pierwszego hulku upozowałem na zwykłych kościach w mayce ale potem calego przezezbilem. Palce pookładałem w mayce i rzezbilem potem w asymetrii... Reszta to czysty zbrush i transpose master. Mimo ze troche rigowalem kiedys to nei jestem riggerem wiec raczej Ci nie podpowiem. Ja pracuje w Maya Zbrush etc...

 

http://i.imgur.com/QMBINGa.jpg

 

 

QMBINGa.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności