Skocz do zawartości

KINGSGLAIVE FINAL FANTASY XV- zwiastun z E3 2016


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Źle to napisałem. Nie napisałem, że PI jest autorem trailera, jest to film przy którym pracował jeden z zespołów Platige, ale szczegółowych informacji nie mam bo chyba dopiero za jakiś*czas będzie to upublicznione - kto pracował i kto był za co odpowiedzialny.

 

Edit: Oooo... Baggins napisał też.

 

W zwiastunie jest kilka ujęć z PI, ale to już muszą napisać sami twórcy jeśli mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyz robilem ale w inszej firmie. Mnie akurat troche w oczy kole. Mam wrazenie ze kawał złego szitu oddaliśmy w fatalnej jakosci...

 

Swoja droga jestem zdziwiony, mimo ze rozrzucone to bylo po wielu studiach to razem wizualnie sie nawet to kupy trzyma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nigdy nie pojawil sie komentarz na tym forum ze twarze w cg sa ok.

 

Dziwny trailer. Zawsze ogladam bez dzwieku rzeczy i nie jestem w stanie zrozumiec o co chodzi w tym trailerze. Moze jestem po prostu staroswiecki ale wierze w to ze obraz powinien byc za 1000 slow i tylko na podstawie obrazu powinienem zrozumiec historie. Wszystko tip top ale jest pare bledow w compositingu zwlaszcza tam gdzie pojawiaja sie iskry. Ogolnie ladny graficznie obraz. Pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest jeszcze gorzej po japonsku :D W ogole ten lipsync sie nie trzyma. Chociaz mialoby to sens bo slyszalem ze w kinach ma byc tylko w japonii a potem tylko blueray czy dvd.

 

Jak na film to za drętwe, po prostu poltoragodzinny cinematic. Ale poklepie sie po plecach, ze moglo byc gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest jeszcze gorzej po japonsku :D W ogole ten lipsync sie nie trzyma. Chociaz mialoby to sens bo slyszalem ze w kinach ma byc tylko w japonii a potem tylko blueray czy dvd.

 

Jak na film to za drętwe, po prostu poltoragodzinny cinematic. Ale poklepie sie po plecach, ze moglo byc gorzej :)

 

Ktoś jeszcze pamięta Spirits Within? Wizualnie zapierało dech w piersiach, poza tym... wiało nudą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w newsach nie pojawiają się inne niż pi produkcje ?! Np For Honor
które uważam bije na głowę WatchDogs czy Prey.

Już ci tłumaczę. BO NIE ZAŁOŻYŁEŚ NOWEGO TEMATUUUU !

lol

Nowe tematy nie zależą od moderatorów tylko od forumowiczów => tak również od ciebie, więc następnym razem nie pytaj tylko załóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności