Skocz do zawartości

Koenigsegg Agera One:1


Sensej

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.

 

 

Jakiś czas temu postanowiłem nauczyć się modelować samochody. Więc wybrałem Koenigsegga Agere One:1 jeden z moich ulubionych samochodów i rozpocząłem moja przygodę z nauką, wiem że nie jest to najprostsze auto jak na początek nauki ale cóż postanowiłem, że będę go robił dopóki nie będę zadowolony z wyniku.

 

Na początku robiłem przedni zderzak w kółko, żeby nauczyć się rozkładać siatkę etc. Jak w końcu byłem zadowolony z wyniku, zacząłem modelować resztę karoserii i teraz chce podzielić się z wami moimi dokonaniami.

 

Przedni splitter będę robił na nowo ale to na końcu, gdy będę miał zrobioną całą karoserię.

 

Nie jestem za bardzo zadowolony z siatki na drzwiach, będę się jeszcze starał ją poprawić.

 

Opinie i krytyka jak zawsze mile widziane.

 

PS: Tak wiem zapomniałem przeciąć karoserię przy świetle, jest już to naprawione.

 

Pozdrawiam.

 

VvLQkmH.jpg

ict6uCF.jpg

AVvbxYu.jpg

KmzA4p9.jpg

iOiLt9k.jpg

NOVEBrz.jpg

IFyjTDA.jpg

1nszdGS.jpg

riU3Jem.jpg

lgzGUtC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisałem w pierwszym poście, że zamierzam dokończyć w całości ten model, tak więc wrzucam kilka renderów, aby pokazać że jednak temat nie umarł. Z powodu bardzo małej ilości czasu postępy są bardzo małe patrząc na czas jaki upłynął od założenia tematu.

 

Jestem w pełni świadom, że auto nie jest idealne i jest wiele krzywych miejsc, niezgodnych z oryginałem będę starał się je poprawiać z biegiem czasu.

 

To co chce zmienić w najbliższej przyszłości to poprawić okolice tylnych świateł, dokończyć "skrzydło", wyrównać powierzchnie w wielu miejscach, poprawić siatkę w niektórych miejscach, naprawić miejsce zaznaczone na czerwono, które aktualnie jest moim priorytetem, aż nie mogę na to patrzeć tak brzydko to wygląda.

 

RqOSTq3.jpg

 

 

101hk62.jpg

L3Hk6pU.jpg

prnfPxc.jpg'

00akZt6.jpg

1FDc6JI.jpg

pqkYVZQ.png

PS: Lepszy jest render z ciemnym czy jasnym materiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności