Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi S3 (NURBS)


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich "rhinowiczow", "maxowiczow" i innych ;) po sporej przerwie ... spowodowanej odcieciem lacza ... a pozniej awaria HDD :( wszystkio co to tej pory skubalem ... padlo ... i nie dalo sie tego uratowac.

 

Loozak'u : obiecalem ci golfa IV ale juz ktos ostatnio golfa wydziergal wiec padlo na audice.

 

model w sredniej chyba fazie ... ale mysle ze mozna go juz pokazac a zwazywszy na to ze czasu malo ... to zapewne wasze uwagi zmotywuja mnie do zabawy z nim ...

 

jak narazie jakies 7-9 godzin zabawy i jest tyle ile widac

 

pozdrawiam i zycze milego komentowania

 

->uploaduje najnowszy render tutaj zeby sie zmienilo na liscie watkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Calkiem fajna pracka. Brawo. Coraz bardziej sklaniam sie do rhino, choc przeraza mnie wizja eksportowanej siatki do maxa. Moze jestem w bledzie, ale przydaloby sie jakies narzedzie (moze plugin do rhino) do sensownej optymalizacji exportowanej siatki. To jest prawdziwy hardcor - co potem wychodzi. Mimo wszystko autko fajnie zrobione. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fo fajny początek tylko ze no wlasnie :)

ta zebra tylnego nadkola nie wygląda na tyle dobrze na ile powinna a dokladniej nadkole powinno byc bardziej plynne przejscie jest troce za mocno wysuniete to sie tyczy tez przedniego a przynajmniej tak mi sie wydaje :). zbyt malo dokladnosci albo az malo zdjec masz porownaj sobie odbicia w prawdziwej audicy do tej to mysle ze zobaczysz oco mi chodzi ale ogolnie ksztalt zachowany...chyba ze tak jest bo niezbyt lubie ta firme audi-VW ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie bzyku ... nadkola moze nie ... ale przejscie nadkola na zderzak i jego ksztalt wlasnie na zderzaku sa zdecydowanie zmienione ... celowo oczywiscie ... jest przez to troszke szerszy i wyglada na bardziej sportowy :) tak mi sie przynajmniej wydaje ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie powinienem ... ale przyjmuje twoj ostatni post jako duzy komplement ;) tak jak prosiles ... standard gray ...

 

tak btw to byl dobry pomysl ... bo widze ze obramowka grila cos nie teges ;)

 

pozdrawiam ... i mam nadzieje ze watek wreszcie ruszy z miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kawał wozu już masz, bardzo przyjemnie wychodzi. Tylko mam zastrzeżenia co do ostrości krawędzi wytłoczenia na masce dokładnie w miejscu pomiędzy reflektorem a grillem. Jest za słąbe. no i chromowana obwódka grilla coś mi nie pasi też, poza tym reszta bardzo okazale się prezentuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze tutaj wygladac bedzie bardziej jak S3ka :)

 

troche poprawilem ... troche spapralem ... i troche nowego sie pojawilo :)

 

pozdrawiam i dzieki za komentarze ...

 

aha... pytanko ... to lusterko mi sie nie podoba ... ale poza tym ... czy nie jest za male i ustawione do kitu ? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ... nie mialem zbyt duzo czasu ... ale przynajmniej lusterka zrobilem ... i takie juz zostana chyba bo mi sie nie kce :) wsadzilem jeszcze szyby i slupek.

 

dobily mnie rendery dla was ... w rozdzielczosci 1024 ... co w porownaniu do tego jakie robilem wczesniej jest przerazajace :)

 

PS. 3ci i 4ty rendrek specjalnie dla ciebie loozak'u :P :)

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po kilkudniowej przerwie ...

 

uparlem sie i postanowilem sobie ze nie zrobie z nim nic dopuki nie poprawie przodu (zderzak i okolice grilla) mimo ze nikt z was nic na ten temat nie mowil ... to bylo tam zdziebko krzywo ... niestety juz istniejacych surfow nie udalo mi sie wyklepac ... wiec zrobilem caly przod od nowa ... a ze checi ostatnio braklo ... to trwalo to tyle ile trwalo :)

 

poprawilem rowniez drzwi i uszczelki tak jak mowiliscie...

 

pozdrawiam i czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisalem wczesniej ... zderzaki, progi, "pseldo lotka" i nadkola sa troche inne niz seryjne ... to jest zlepek roznych czesci do audi s3 (sportowych raczej) ... tych ktore mi sie podobaja. Buda zostaje od seryjnej S3 (pierwszej wersji) a kola beda najprawdopodobniej OZ Racing.

 

jesli chodzi o bude ... to gdzie nie wyglada na S3 ? :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewne rzeczy znowu doszly (przednie lampy i thiche poprawek)... ale nie zapisalem renderkow ... wiec wrzuce jutro :)

mam pare pytan do was wiec ... ehmm :)

 

1) co to znaczy ze po wypadku skilo :) ? a jesli juz tak to gdzie ?

2) gdzie nie wyglada jak S3 kome ?

3) to ja juz nie wiem jakie mam ci dawac te renderki loozack :)

 

pozdrawiam i dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podtrzymanie watku loozak ... nikt tu nic nie pisze ... mimo ze odwiedzin juz bylo ponad 1000 ? :S

 

w sumie to nie pomyslalem ze wiekszosc z was dawno zapomniala co to jest windows 98 ... :) i siedzicie na XP ... co wymusza rozdzielczosc 1024x768 ... takim oto sposobem to co u mnie zajmuje 3/4 ekranu ... u was wyglada jak u mnie 320x240 :)

 

pochowalo mi sie kilka surfow ... bo layer'y mi sie zmienily (lol)

 

mimo wszystko mam nadzieje ze watek wreszcie ruszy z miejsca ... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowe... hehe... ja to tam przy tworzeniu swojego pierwszego autka mialem problem ze swiatlami, lusterkami, itp... (mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej)..

 

a tutaj widze - swiatelka bardzo sympatycznie, ogolnie modelling niezly.. oby tak dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamto miejsce czekalo na rowki nielot :) dzieki dzieki za pozytywy ... az miles sie wraca do pracy ...

 

PS. rowki juz sa zrobione ... prakrycznie wszystkie... zostala maska tylko ... wieczorem wrzuce jakies screeny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności