Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Jabłuszko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Komentarz: ten kmiot wygląda bardzo plastikowo, może zrób jeszcze drugie jabłko przekojone? Byłoby ciekawie tak to skomponować i rozmyć płytkim DOFem jak to w makro...

 

[offtopic] właśnie wpadłem na pomysł jak uzyskać realistyczną teksturę jabłka - skanujemy jabłko kulając je po szybie skanera z identyczną prędkością co przesuw lampy... [end offtopic]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemne jabłuszko , szkoda żeby się zmarnowało - moja rada- zrób stary, drewniany stół + jakaś słoma + koszyk wiklinowy w którym są jabłuszka a w tle lekko uchylone okno z wpadającym słonecznym światłem które pada częściowo na koszyk a częściowo na Twoje jabłuszko które sobie leży/stoi na 1 planie (obok może być też przekrojona połówka 2 jabłka + nóż + obierki :) życzę powodzenia

p.s. acha , sceneria to stara wiejska, gliniana chatka

p.s.2. do oświetlenia użyj vray'a lub brazila lub mentala - tralala :) i będzie cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku przycepili sie do sceny. jak widze temat ma nazwe Obiekt 3d a nie scena 3d. to znaczy ze glownym aspektem jest tylko i wyłącznie jablko a nie gdzie i jaki rzuca cien.

no to pzryczepiam sie do jabłka:

obejrzałem na 1600x1200 i mówię: texturka ogonka jest strasznie rozmyta, brak dobrego bumpa na jabłku, gdzie jest odbicie światła??

po za tym samo jabłko to nie jest chyba szczyt marzeń? porady co do stworzenia scenki sa jak najbardziej na miejscu, bo tutaj to po prostu jest zmodyfikowana sphera z moisem i editable mesh + cylinder z editable mesh + UvwMap + jakas teksturka i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabriel, jak śmiesz się nie zgadzać z takimi znawcami tematu jakim są nasi forumowicze. jak śmiesz :D :P

 

uncle: tu bumpik mało pomoże myśle, jakośc teksturki i ustawienia mapy przydałoby się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

gabrielu, proszę natychmiast przestań demoralizować młodzież alkoholem!

T

Nie od dziś wiadomo, że ładnie zaprezentowane i w ładnym otoczeniu (HDRI!!!) wszystko się sprzeda. Wykorzystaj to, drogi Autorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności