Skocz do zawartości

Blaza


Blaza

Rekomendowane odpowiedzi

fajne, ładnie podkreślona forma za pomocą minimalnej ilości linii, dobre ćwiczenie, i na etykietę piwa by pasowało 🙂 może to nie jest przydatna rada na początek, ale dużo łatwiej czasem dizajnować w 3d, nie musisz myśleć o perspektywie itd. a potem na tym dopiero rysunek.

No i wszyscy zaawansowani korzystają z miliona refek zawsze, no chyba że Kim Jung Gi, ale on rysował całe życie 😄

Dodam, że w 2d nie jestem super kozakiem 😅 Życzę powodzenia 🙂

Edytowane przez jakubziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki batman tylko że WolfMan - nawet toporek logo batmana lekko przypomina 😄 Ogólnie spoczko, tylko bym ostrzejsze cienie ponadawał bo trochę za duży ten overcast. Dodałbym gdzieniegdzie jeszcze jakiegoś speculara dla ozdóbki 🙂 Jednym zdaniem, naoliw gostka - kobity się ucieszom a i chłopy będą miały czego pozazdrościć 😄 

Edytowane przez Mortom
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primio - kiedy kupisz skaner? 😉 
Po drugie primio - chillujący smoczek w jajeczku wyszedł spoko! W moim umyśle taki obrazek skojarzył się z tym że smoczątko po ciężkim dniu harówki moczy się w jajowym jacuzzi i mówi: Aaaahhhhh... a gdzie mój browarek? 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jak to B2 czy A2 to racja, w domu też ciężko było by postawić takie bydlontko do skanów 🙂 ja mam do A3 a i tak za dużo miejsca zjada 😉 

Ale weź tam skontrastuj zdziebko te rysunki, trochę światła złapią 🙂 bo szaro panie... łoj szaro 😉 

smoczuzzi.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło i widać progres 🙂👍 ale chyba za dużo kolorów użyłeś na raz. Bo kolory "walczą" ze sobą teraz o uwagę widza. Ogólnie na twoim miejscu na pewno jakiś jaskrawszy / jaśniejszy kolor zastosowałbym w okolicach głowy + jakieś jaskrawe akcenty. Resztę bardziej bym ujednolicił. No ale to ja... bo są tu bardziej ogarnięci fachmany ode mnie 🙂 i niech oni się bardziej detalicznie wypowiedzą 🙂 
Przykład o co mi chodzi:
bysdukuo1xu31.png?auto=webp&s=9beadb08cc

Edytowane przez Mortom
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę tylko napomnieć, że przeczytałem prawdopodobnie 3/4 całej nitki prac, dużo cennych rad więc nie będę się powtarzał za innymi, a i zapał masz niezły, tak trzymaj, super się ogląda przekrój tych prac od pierwszych z 2017 do teraz 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/23/2022 at 4:52 PM, Blaza said:

Finalny szkic 👍

goniec lineart1.jpg

super praca
do 2ch rzeczy się doczepię: jego prawa noga nie obraca się w kolanie (ochraniacz) ale łydka już tak (spróbuj tak zrobić, nie da się, bo staw obrotowy masz nad udem)

Też przez to balans sylwetki nie wyszedł. (Ciężar ciała spadający na taką nogę przywodzi mi na myśl złamania)

Druga rzecz to prawa ręka, a dokładnie łączenie kciuka z resztą ręki. Na pewno nie byłoby takiego wcięcia, ogólnie bym założyła rękawiczkę i sprawdziła jak się układa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności