Zawartość dodana przez adek
-
Artwall - nowy wygląd rekomendacji
Wiele osób zwracało nam uwagę na to, że forma dotarcia do prac, które rekomendujemy na stronie głównej jest czasami skomplikowana. Kolejną uwagą był fakt, że często takie prace, zamieszczane na zewnętrznych serwerach czasami giną (patrz CGHub). Pełna treść: Artwall - nowy wygląd rekomendacji
- Rekomendacje - zgłaszanie
-
RealFlow 2014 - co nowego
Oj tam oj tam. Film był w albumie razem z innymi. Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
-
RealFlow 2014 - co nowego
Firma Next Limit zamieściła kilka filmów prezentujących najważniejsze nowości w RealFlow 2014. Pełna treść: RealFlow 2014 - co nowego
-
[blog][UE4] jak stworzyc gre sci-fi shooter
Świetne. Wpis jak najbardziej pasuje do działu. Na stronie przydałby się czytelniejszy spis treści, niektórzy mogą nie wiedzieć jak to czytać. Może taka osobna podstrona z listą kolejnych wpisów.
-
Marek Okoń w Level Up!
Dzisiaj o godz. 21.00 w ramach darmowych warsztatów cyfrowego malarstwa Level Up! będzie można spotkać Marka Okonia. Level Up! to warsztaty prowadzone cyklicznie przez Jonasa Da Ro , Wojtka Fusa oraz Darka Zabrockiego w języku angielskim. Pełna treść: Marek Okoń w Level Up!
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Chyba to zostało poprawione. Ale przyznaje, że oglądam to i słucham jak dobry film!
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Rozpoczęło się: http://max3d.pl/news/6444/
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Uwaga! Za chwilę rozpoczynamy tranmisję LIVE!
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
GODFIRE: Rise of Prometheus - zwiastun
Platige Image zamieściło właśnie na swoim kanale zwiastun gry GODFIRE, którego Art Directorem był Jakub Jabłoński. Notabene, za godzinę tj. o 20.30 będziecie mogli na łamach Max3D.pl oglądać wykład Kuby na temat tworzenia efektów specjalnych. Pełna treść: GODFIRE: Rise of Prometheus - zwiastun
-
The Division - nowy trailer
No no. Młodzież 30+ sprawdza fejsa. Nie chodzi o ten konkretny przypadek. Bo faktycznie niektórzy coś piszą, ale tylko garstwa. Być może masz w znajomych (na bank) ludzi bezpośrednio z Blur i w ten sposób widzisz (zresztą wiesz, że tak wyłapałem Wasz film, którym się nie chwaliliście). Oficjalne kanały na FB wcale się tym nie chwalą. Nie od razu.
-
The Division - nowy trailer
Baggins: A jest jakiś powód dla którego tych informacji nie można po prostu zgooglać. Naprawdę podczas premier ciężko znaleźć (o ile tak jak mówiesz nie wiesz z samego źródła) studio/grafików odpowiedzialnych za te filmy. Chciałbym móc przy każdym coś takiego dodać, ale Blur się tym nie chwali (zarobienie?).
-
Dead Island 2 - E3 2014 trailer
No coś innego. Trzeba przyznać, że rewelacyjny jest. Tak wyczytałem właśnie, że Techland już tego nie robi i też jestem zdziwiony. DI zostało sprzedane? Hallo Techland? Jest tu ktoś? Bruneq?
-
Coyote
Husar niesamowity! No i po raz kolejny wychodzi, że trzeba zmienić system powiadamiania o takich pracach. Właśnie nad tym myślę, jak to rozwiązać. Nie może być tak, że coś takiego ginie (jest przeoczone). To mi daje do myślenia. To jedna z Twoich lepszych prac. Ostatnia też świetna.
-
Dead Island 2 - E3 2014 trailer
Świetny zwiastun drugiej części Dead Island został zaprezentowany podczas tegorocznych targów E3. Premiera gry planowana jest na wiosnę 2015 roku. Pełna treść: Dead Island 2 - E3 2014 trailer
- Teczka 2D - Grzegorz Przybyś
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Mamy dla Was 10 wejściówek na seans "Melancholia". Tym razem rozdajemy je przez Facebooka: Dodatkowo, jeśli nie będziecie na wykładzie osobiście i będziecie oglądać przekaz "live", w tym wątku możecie zamieścić pytania do Kuby. Nie odpowie na nie tutaj, ale ciekawsze zostaną zadane podczas środowego spotkania w kinie.
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Last UP 2012
Przepiękny update. Ta ostatnia praca najbardziej mi się podoba. Rewelacyjne światełko i kolorki.
-
Teczka 2D: Pumax'a teka
Race to Mars! O proszę. Ostatnio przeczytałem trochę na ten temat w prasie lokalnej (link: http://opole.gazeta.pl/opole/1,35106,15578569,Z_Opola_na_podboj_Marsa__WIDEO_.html). I byłem ciekawy kto coś od nas robi do tej produkcji. W końcu ktoś się odnalazł. Będę śledził!
-
The Witcher 3 Wild Hunt - E3 2014 Trailer
Świetna robota. A jakie komentarze na światowych serwisach można przeczytać! Kibicuję mocno. Widać, że robią to ludzie, którzy kochają swoją robotę bo inaczej nie wiem czy możliwa byłaby taka dbałość o detale. A czy na tym etapie coś więcej ze statycznych rzeczy możecie pokazać? Widziałem jedną pracę Marka gdzieś na fejsie. Jakbyście coś mieli wrzućcie ;)
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
tmdag: Wpadaj. Będzie stream online! Trzeba podkreślić, że tutaj sponsoruje to szkoła (a taki streaming nie jest tani). Warto to mieć na uwadze. Chyba nie ma w tym nic złego, że napiszę, że sporo zależy od oglądalności tego streamu - tzn. przyszłość kolejnych tego typu eventów puszczanych live w eter. A jeśli jesteście z Warszawy wpadajcie osobiście!
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Prawdopodobnie będziemy mieli jak ostatnio 10 biletów na film. Samo spotkanie z Kubą jest bezpłatne. Ale jak będę miał potwierdzenie napiszę więcej. Sent from my phone
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Spotkania z twórcami: Jakub Knapik
Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na kolejne "Spotkanie z Twórcami". Tym razem Jakub Knapik, Supervisor VFX w firmie Platige Image opowie o swojej pracy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w dniu 11 czerwca 2014 od projekcji filmu "Melancholia" przy którym Kuba pracował (bilety na film można nabyć w kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej). Około godz. 20.30 rozpocznie się druga część - rozmowa z twórcą. Wstęp na rozmowę jest bezpłatny. Całość będzie również dostępna na żywo online. [h=2]Gdzie i kiedy[/h]Kino Iluzjon, ul. Narbutta 50a w Warszawie 11 czerwca - godz. 18.00 (projekcja filmu "Melancholia"), godz. 20.30 - rozmowa z Jakubem Knapikiem Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacja biletu na projekcję zapewnia uczestnictwo w dyskusji. Wydarzenie będzię można oglądać na żywo na łamach Max3D.pl [h=2]Organizatorzy[/h]Sponsor : Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT Partnerzy : Filmoteka Narodowa, Platige Image Patron medialny: Max3D.pl [h=2]Jakub Knapik[/h] Absolwent wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. W latach 2003 - 2004 współpracował z wrocławskim studiem RMG oraz prowadził własne studio w Krakowie. Współtworzył efekty do projektów reklamowych i fabularnych. W Platige Image pracuje od 2004 r. w charakterze VFX Supervisor, Lead Compositor i Lead 3D. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach 3D (compositing, rendering, symulacja, animacja). Współtworzył efekty specjalne do filmów fabularnych takich reżyserów jak Andrzej Wajda, Jerzy Skolimowski czy Lars von Trier. Wśród projektów przy których pracował są: „Katyń” (reż. Andrzej Wajda) „Antichrist" i "Melancholia" (reż. Lars von Trier), "Essential Killing" (reż. Jerzy Skolimowski), "Popiełuszko. Wolność jest w nas" (reż. Rafał Wieczyński).. W trakcie pracy dla Platige Image nadzorował produkcję ponad 100 reklam. Współtworzył reklamy dla takich marek jak Vodafone, Ikea, Żubr czy Disney tv. W 2008 roku otrzymał nagrodę KTR za efekty do reklamy Lecha "Tornado". W 2011 nadzorował produkcję pierwszego mappingu zrealizowanego przez Platige Image dla marki Żywiec - "Wieczór premier".
- 61 odpowiedzi
-
- jakub
- knapik
- platige
- platige image
-
Oznaczone tagami:
-
Free Will - krótki film studenta Supinfocom
Krótki film wykonany przez Quentina Pointillart na 4 roku we francuskiej szkole Supinfocom. Pełna treść: Free Will - krótki film studenta Supinfocom
-
Blur - animation reel
@plasti: Chyba, ale kto wiem. Hubert jakieś czas temu tutaj powiedział: http://max3d.pl/artykuly/6097/ Blur to podobno bardzo specyficzna firma i "malutka" na tle konkurencji. Chyba na razie mają co robić jeśli chodzi o cinematiki.