Zawartość dodana przez Akierek
-
Teczka 3D : Samochody
Mam takie nieodparte wrazenie ze zaczalem ogarniac dark studio i oswietlenie. Jesli kolory lakierow roznych: od czarnego do bialego, wliczajac jaskrawe kolory, prezentuja sie dobrze to znaczy ze ruszylo w dobrym kierunku :) [img] [img] [img] [img]
-
Teczka 3D : Samochody
[img] [img]
-
Teczka 3D : Samochody
dodalem jakies tam wycieraczki, i maly emblemat z przodu: A i jeszcze lekki gradient na tlo [img]
-
Teczka 3D : Samochody
Wlasnie ten kierunek pozostawiam- ciemne tlo, ladne refleksy i softboxy highlighty. Dodam, ze chce troche dodac detali do tej corvetty, zaczalem od dachu z materialu( ta corvetka to taki mieszaniec roznych rocznikow, latwo mozna to zobaczyc), chce jeszcze dodac loga, wycieraczki, napisy i wnetrze jakies dorobic lekkie. Dobra, szyba poprawiona, lakier ciut bardziej jaskrawy : [img]
-
Teczka 3D : Samochody
te chyba najbardziej klimatyczne: [img] [img] [img] Kurcze tak sobie mysle czy nie wrocic do tej corvetty do modelowania i nie ukonczyc calego modelu, w sensie corvetka jest nie dokonczona , brakuje jeszcze troche chociaz podstawowych elementow jak tablice, znaczki, logo i wnetrze przydalo by sie ogarnac :)
-
Teczka 3D : Samochody
[img] [img] [img]
-
Teczka 3D : Samochody
no wlasnie za cholere nie moge tego zmienic/ustawic zeby bylo odwrotnie haha Btw zmniejsze swiatlo na boku i masce, ale znow wrocilem do corvetty bo uwazam ze jest rowniejsza i gladsza od tego amg :) [img]
-
Teczka 3D : Samochody
Okej, zmienilem te przednie swiatlo troche na biale :D PS. Ogarnalem lekko gradient refleksow- nieznacznie lepiej [img]
-
Teczka 3D : Samochody
tutaj pojechalem grubo z tym podlozem..... az za bardzo sie swieci :D PS. Kto wie jak latwo zrobic w koncu te refleksy na bocznym pasku, zeby byly ladne i miekkie? u mnie wychodza bardzo mlekowo, a ja chce osiagnac naturalne przejscia. Stosuje gradient texture , bawie sie suwakami w blenderze ale no nie moge osiagnac tego oczekiwanego efektu. Ktos ma jakis pomysl? [img] chodzi mi o takie reflesky: [img] Oczywiscie na moim modelu nie wyjda one idealnie, bo styk drzwi i tylnego panelu mają uskok kryzywy. Ale chetnie dowiem sie jak uzyskac takie przejscia w blenderze
-
Teczka 3D : Samochody
Jest i czerwony- celowo zostawiam go na pozniej bo latwiej jest go przepalic i zgubic: [img]
-
Teczka 3D : Samochody
Nastepne: [img] [img] PS. Musze wymasterowac, ale chyba wiem czego mi brakuje- głebi, dobrych materiałow( żylete). Oswietlenie w miare ogarnięte moim zdaniem, studio tez daje rade. Będę walczył!
-
Teczka 3D : Samochody
Kolejny render: [img]
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
Aktualnie gram w JDM na ps5: https://www.youtube.com/watch?v=Go6aL9KjtKE Moja rozgrywka- uwaga! Oczy krwawia od mojej jazdy i driftu nieudolnego! :D :D
-
Teczka 3D : Samochody
Chyba najlepszy moim zdaniem moj render na bialym tle/studio: [img]
-
Teczka 3D : Samochody
Dobra, zmienilem auto na amg gt: [img] Samochod wiadomo nie jest doskonaly bo jest robiony kilka lat temu, opony i kola dalem z julietty ktore zrobilem. Studio wzoruje sie na behancach roznych np: https://www.behance.net/gallery/108139947/Mercedes-Benz-AMG-GT-Dark-Studio Czerwony lakier tez sprobuje
-
Teczka 3D : Samochody
Zamierzam jeszcze raz przysiąść do renderu corvetty i uzyskać podobny efekt do zdjęcia z poniżej: https://imgur.com/a/GILRK9E
-
Bentley Continental GT 2026
ooo tymi renderami dowaliles teraz do pieca! Akurat w tę stronę własnie bym szedł, biale tlo, jasny lakier, mocno metaliczny. Wyglada jak z reklamy Bentleya! Kurczę, az mysle czy sobie vray nie kupic do Blendera- to tylko 30 dolcow chyba za miesiac, a wyprobowac warto, jak nie podejdzie to i tak tylko na miesiac :)
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
Zacisk prawie skonczony :) [img] [img]
-
Bentley Continental GT 2026
Dla mnie obłęd! Nie będę nic doradzał bo nie umiem w rendery, ale chętnie dowiedziałbym się od Ciebie jak zrobić tak ładne tło gradientowe oraz fajna teksturę podloza. Wiadomo,że ja działam w blenderze ale myślę że mechanika jest podobna 😉
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
[img] [img] Popoludniu przysiade do skonczenia tego koła,a potem zacznę nadwozie bardziej wycinac typu: boostery z tylu, klamki,wloty na drzwiach, na dachu itd oraz lusterka i reflektory. No i musze pamietac o tym aby uzupelnic otwarte nadkola , bo o ile z przodu juz jest zamkniete tak tylne nadkola wymagaja zamkniecia
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
Tarcza hamulcowa zrobiona. Jeszcze zacisk hamulcowy i wentyle i .... z tego co widze nawet częśc zawieszenia jest w planie kursu... :) [img]
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
W sumie ja też kiedyś robiłem trabanta w garażu i też mi średnio wyszedł, chociaż trzeba zaznaczyć że to był chyba jeden z lepszych moich modeli aut na początku mojej kariery modelarza, ale to było w tamtej dekadzie XXI wieku 😂😂
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
No powiem szczerze że ten kurs to złoto- to w jakiś sposób Chris szuka rozwiazan i przywiązuje uwagę do detali , i to dosłownie tych najmniejszych. Warto sobie tylko wyobrazić że jemu przeszkadzał lekko słaby shading na śrubce od huba i wyrównał ten shading mimo że na renderze za cholerę tego by nie było widać 😉 No bo to Ty poleciłes mi ten kurs więc to też twoja zasługa 😉
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
Dzieki panowie! Hub dla felgi powstal+ srubki: [img]
-
Julietta- kurs Chrisa Plusha: Trening modelowania
Nawet teksturka oponki spoko wyszla: [img]