Skocz do zawartości

Akierek

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Akierek

  1. Mam takie nieodparte wrazenie ze zaczalem ogarniac dark studio i oswietlenie. Jesli kolory lakierow roznych: od czarnego do bialego, wliczajac jaskrawe kolory, prezentuja sie dobrze to znaczy ze ruszylo w dobrym kierunku :) [img] [img] [img] [img]
  2. [img] [img]
  3. dodalem jakies tam wycieraczki, i maly emblemat z przodu: A i jeszcze lekki gradient na tlo [img]
  4. Wlasnie ten kierunek pozostawiam- ciemne tlo, ladne refleksy i softboxy highlighty. Dodam, ze chce troche dodac detali do tej corvetty, zaczalem od dachu z materialu( ta corvetka to taki mieszaniec roznych rocznikow, latwo mozna to zobaczyc), chce jeszcze dodac loga, wycieraczki, napisy i wnetrze jakies dorobic lekkie. Dobra, szyba poprawiona, lakier ciut bardziej jaskrawy : [img]
  5. te chyba najbardziej klimatyczne: [img] [img] [img] Kurcze tak sobie mysle czy nie wrocic do tej corvetty do modelowania i nie ukonczyc calego modelu, w sensie corvetka jest nie dokonczona , brakuje jeszcze troche chociaz podstawowych elementow jak tablice, znaczki, logo i wnetrze przydalo by sie ogarnac :)
  6. [img] [img] [img]
  7. no wlasnie za cholere nie moge tego zmienic/ustawic zeby bylo odwrotnie haha Btw zmniejsze swiatlo na boku i masce, ale znow wrocilem do corvetty bo uwazam ze jest rowniejsza i gladsza od tego amg :) [img]
  8. Okej, zmienilem te przednie swiatlo troche na biale :D PS. Ogarnalem lekko gradient refleksow- nieznacznie lepiej [img]
  9. tutaj pojechalem grubo z tym podlozem..... az za bardzo sie swieci :D PS. Kto wie jak latwo zrobic w koncu te refleksy na bocznym pasku, zeby byly ladne i miekkie? u mnie wychodza bardzo mlekowo, a ja chce osiagnac naturalne przejscia. Stosuje gradient texture , bawie sie suwakami w blenderze ale no nie moge osiagnac tego oczekiwanego efektu. Ktos ma jakis pomysl? [img] chodzi mi o takie reflesky: [img] Oczywiscie na moim modelu nie wyjda one idealnie, bo styk drzwi i tylnego panelu mają uskok kryzywy. Ale chetnie dowiem sie jak uzyskac takie przejscia w blenderze
  10. Jest i czerwony- celowo zostawiam go na pozniej bo latwiej jest go przepalic i zgubic: [img]
  11. Nastepne: [img] [img] PS. Musze wymasterowac, ale chyba wiem czego mi brakuje- głebi, dobrych materiałow( żylete). Oswietlenie w miare ogarnięte moim zdaniem, studio tez daje rade. Będę walczył!
  12. Kolejny render: [img]
  13. Aktualnie gram w JDM na ps5: https://www.youtube.com/watch?v=Go6aL9KjtKE Moja rozgrywka- uwaga! Oczy krwawia od mojej jazdy i driftu nieudolnego! :D :D
  14. Chyba najlepszy moim zdaniem moj render na bialym tle/studio: [img]
  15. Dobra, zmienilem auto na amg gt: [img] Samochod wiadomo nie jest doskonaly bo jest robiony kilka lat temu, opony i kola dalem z julietty ktore zrobilem. Studio wzoruje sie na behancach roznych np: https://www.behance.net/gallery/108139947/Mercedes-Benz-AMG-GT-Dark-Studio Czerwony lakier tez sprobuje
  16. Zamierzam jeszcze raz przysiąść do renderu corvetty i uzyskać podobny efekt do zdjęcia z poniżej: https://imgur.com/a/GILRK9E
  17. ooo tymi renderami dowaliles teraz do pieca! Akurat w tę stronę własnie bym szedł, biale tlo, jasny lakier, mocno metaliczny. Wyglada jak z reklamy Bentleya! Kurczę, az mysle czy sobie vray nie kupic do Blendera- to tylko 30 dolcow chyba za miesiac, a wyprobowac warto, jak nie podejdzie to i tak tylko na miesiac :)
  18. Zacisk prawie skonczony :) [img] [img]
  19. Dla mnie obłęd! Nie będę nic doradzał bo nie umiem w rendery, ale chętnie dowiedziałbym się od Ciebie jak zrobić tak ładne tło gradientowe oraz fajna teksturę podloza. Wiadomo,że ja działam w blenderze ale myślę że mechanika jest podobna 😉
  20. [img] [img] Popoludniu przysiade do skonczenia tego koła,a potem zacznę nadwozie bardziej wycinac typu: boostery z tylu, klamki,wloty na drzwiach, na dachu itd oraz lusterka i reflektory. No i musze pamietac o tym aby uzupelnic otwarte nadkola , bo o ile z przodu juz jest zamkniete tak tylne nadkola wymagaja zamkniecia
  21. Tarcza hamulcowa zrobiona. Jeszcze zacisk hamulcowy i wentyle i .... z tego co widze nawet częśc zawieszenia jest w planie kursu... :) [img]
  22. W sumie ja też kiedyś robiłem trabanta w garażu i też mi średnio wyszedł, chociaż trzeba zaznaczyć że to był chyba jeden z lepszych moich modeli aut na początku mojej kariery modelarza, ale to było w tamtej dekadzie XXI wieku 😂😂
  23. No powiem szczerze że ten kurs to złoto- to w jakiś sposób Chris szuka rozwiazan i przywiązuje uwagę do detali , i to dosłownie tych najmniejszych. Warto sobie tylko wyobrazić że jemu przeszkadzał lekko słaby shading na śrubce od huba i wyrównał ten shading mimo że na renderze za cholerę tego by nie było widać 😉 No bo to Ty poleciłes mi ten kurs więc to też twoja zasługa 😉
  24. Dzieki panowie! Hub dla felgi powstal+ srubki: [img]
  25. Nawet teksturka oponki spoko wyszla: [img]

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.