Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział polon → na temat → V-Ray
    tak jakość HDRI wpływa na plamy w renderze oraz czas rendera. Ostra HDRI wysyła więcej raysów i tym sposobem wydłuża czas renderu zarazem potrzebując dokłądniejszych ustawień. Spróbuj zblurować troszke HDRI i sprawdz efekt. Plamy dodatkowo wyeliminujesz podnosząc ustawienia silnika GI
  2. Rzadko da się machnąć zlecenie w jeden dzień mimo że jest proste.
  3. a nie próbowałeś w common dać odrazu ściężkę zapisu pliku? Nie będzesz musiał ręczie zapisywać tylko max zrobi to za Ciebie. moze pomoze.
  4. SWRSC odpowiedział zdeno → na temat → Maxwell Render
    a dla mnie jest ok. Jako komercyjne zlecenie.
  5. kurcze, przestraszyłem się że to taki wypasiony render ta fotka powyżej!
  6. dzięki za komenty, niektóre podsunęły mi kilka pomysłów na przyszłość. Sivy - na blacie i szafkach :) Światło pada z okien dachowych.
  7. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Maxwell Render
    myśle że jest na to rozwiązanie. W maxie ustaw kamere bardzo daleko od elewacji i pobaw sie jej parametrami [mm] [fov] itd. - przybliż widok. Uzyskasz to co chcialas.
  8. kalibrowałeś monitor? Chociazby adobe gamma. W Bomi to fakt, są troszke podkręcone kolory, ale to już celowe. Co do reszty to nie wiem co Tobie nie pasuje. W komercyjnych pracach często liczy się kolor niż jego brak. Też osobiście wole bardziej naturalne tony. To że mówisz, że kolory są mocno podkręcone to troszke mnie dziwi - sprawdz monitor adobe gamma.
  9. no zalezy w jakim formacie zapisujesz. W niektórych możesz wybrać w ile DPI ma zapisać. ale rozdziałka zostaje przeciez ta sama więc na cholere. Drukarnia w razie czego i tak sobie poradzi.
  10. troszke małe to jest. I jakiś dziwny ten dof.
  11. masz racje piksar - ale to wizualizacja ukazujaca dekory w kuchni typowo ustawionej pod "ładną aranzacje" wiec praktyki nie ma co sie tu doszukiwac.
  12. heh, dzięki. Z tym światłem to dobry pomysł, ale już za późno :p jeszcze taka, reklamowa wersja:
  13. Wizualizacja dekorów, źródłem inspiracji/referki do powstania wizualizacji były meble Cesar. vRay, sun&sky only Pozdrawiam, SWRSC
  14. SWRSC odpowiedział troglodyta → na temat → V-Ray
    mimo wszystko polka dot ma najlepsze rozwiazanie na to, padłem xD :D:D:D
  15. a mi się niebo bardzo podoba :)
  16. a dlaczego nie? Nawet do maxa 6 będzie ten tutek pasował. Wszystko bazuje na mapce output i FG.
  17. pierwszy lepszy, ale odsaturuj GI
  18. Marcin - wstaw sobie pixelową czcionka na swoja strone, teraz jest mało czytelnie. Tutaj są bardzo tanie: http://www.rittswood.com/
  19. anomalia jesteś, musisz zrestartować system :p Klicek, ale patrz na ogół, a nie na wyjatkowe przypadki. Na ogół w firmach kupuje się soft i sprzęt.
  20. SWRSC odpowiedział Destroyer → na temat → Aktualności (mam newsa)
    bardzo dużo. Szczegolnie w agencjach designerskich na zachodzie.
  21. to napewno maxwell? :D:D:D
  22. jak to nie ma od czego odliczac? - soft - sprzęt - podwykonawcy i wystarczy do odliczen
  23. na zasadach ogólnych. Dlaczego - tak mi doradzili w biurze rachunkowym i kumpel co prowadzi identyczna dzialalnosc (wiz). Osobiście nie znam sie czym się róznią te zasady. Wszyscy, ktirych znam co prowadza dzialalnosc zwiazana z 3d maja na zasadach ogolnych
  24. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    do wyjadania rodzynek

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.