Zawartość dodana przez SWRSC
-
LWF [linear workflow-discussion]
daj znac jak wyszlo. Jezeli nadal bedzie maly szum, to zwieksz wartość max i jednoczenie troszeczke obniz clr thresh
-
LWF [linear workflow-discussion]
szum mozesz wyeliminowac za pomoca AA na QMC. Sprawdź 1/8 i clr thresh na 0,002
-
Dywagacje dziwne czyli Nikon vs Canon ;]
ja uzyskałem bardzo dużo konkretów, everyman, WIELKIE dzięki!!!
-
Dywagacje dziwne czyli Nikon vs Canon ;]
głównie portret, pejzaż makro pewnie też z czasem.
-
Dywagacje dziwne czyli Nikon vs Canon ;]
dzięki everyman/piksar/Tweety/kamilsien. Wybór pada na 400D + jakieś szkło które mi zaraz polecicie :) Na allegro widze 400d poniezej 2k, cena bardzo zblizona do 350d.
-
Dywagacje dziwne czyli Nikon vs Canon ;]
troszke mnie piksar przekabaca tym nikonem. Ktory aparat jest bardziej przyjazny dla poczatkujacego?
-
Dywagacje dziwne czyli Nikon vs Canon ;]
się dokręcę Panowie.... jak dla mnie, amatora (z ambicjami :p) canon 350D/400D czy nikon D40x?
-
Fotografia: Work in Progress
Martini Code Martini Bianco, green ice tea, 5 listków świeżej mięty, cytryna. do longa wsypujesz kilka kostek lodu, na to listki mięty (najlepiej je troszke zgnieść, żeby szybcieuj puściły aromat). zalewasz Martini na 2/5, lub 1/2 dla mocniejszej wersji - polecam. Teraz dopełniasz green ice tea - ale lejesz nie za mocno i nie za lekko (na fotce było lane bardzo delikatnie dla uzyskania gradientu, ale zeby pić to trzeba tak, żeby martini sie wymieszalo, ale nie za mocno) Dodajesz gruby plasterek cytryny. kolejność b.ważna Do fotki jeszcze w szkalnke wczepilem limonke - ale do drinka go nie dodawaj bo zepsuje smak. Pić po około 7 minutach od zmejkowania.
-
Fotografia: Work in Progress
taki o drink, dzisiaj zrobilem, fote pyknąłem :p małe PSuciie (wykadrowanie i kontrast + sharp) podloże i ścianka: biała kartka, w odbiciu okno Canon A610 ISO 50; 1/4; f2.8
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
no to po co posta piszesz... Btw, to były Świerszczowo-Maguulcowe zarty.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
heh, dzięki Tadek. Zainteresowanych odwołuje do postu #3 :) no i nie odkopujcie więcej takich zabytków :p
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
polka dot - muehehe, dobra fota! gratsy Tweety
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
wesołych świąt górniku :p
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
29 lvl prowadze? EDIT: 32 lvl, Chveti niech Cie dorwe tylko... EDIT2: 33lvl...
-
Renderfarma
w PL zapotrzebowanie bardzo małe...
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
ten całkiem po prawej na jasno ubrany?
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Soft do backupu danych (konkretnych folderów)
ja wole recznie. Pozadek na dysku mam wiec problemow nie ma - mam zewnetrzny dysk USB, raz na tydzien zrzucam na niego ukonczone/rozpoczete projekty. Dysk jest cały czas odłaczony od kompa/prądu wiec większe bezpieczeństwo.
-
Wiz: Zielona Sypialnia
bardzie kiepskie materiały
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
a ja nie kumam jak to jest, że niektórzy dopiero po zrobieniu wizki przechodzą do negocjacji cenowych...