Skocz do zawartości

Teczka 2D: nail


nail85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Dawno tu nie zagladalem, mam nadzieje ze niedlugo bede mial wiecej czasu na wrzucanie prac - teraz sesja, praca i konkursy mnie z lekka przytlaczaja, postaram sie jednak na bierzaco wrzucac ostatnie prace:

 

mutant_maly.JPG

 

mutant2maly.JPG

 

DSC00157.JPG

 

step_by_step.JPG

 

DSC00156.JPG

 

Quiet_Afternoon_maly.JPG

 

6.JPG

 

1skaetch.JPG

 

3sketch.JPG

 

sketch.JPG

 

10sketch.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziaca panienka - fantastyczna po prostu... tylko mi ja polterge!st zepsul mowiac o tym wc... tez tez mi sie bedzie tak kojarzyc :D

 

Szczerze powiem ze czesc rzeczy mi sie tak srednio podoba... ale czasem jak cos walniesz to az oczy swieca :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, oglądam i powiem ze nawet mi sie podobają te twoje prace. Troszkę ciężką kolorystykę masz. W moim odczuciu dobierasz takie kolory, które strasznie gniotą moje postrzeganie, albo po prostu ja jestem zmęczony i tak je odbieram. Te dwa oleje mi sie najbardziej podobają, chętnie bym w "realu" zobaczył je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze, moze jeszcze troche popracuej nad spojrzeniem i detalami tego typu.

 

tymczasem wrzucam ostatnie dwie okladki ktore robilem juz jakis czas temu, kilka rzemieslniczych i meczacych konceptow budynkow i na koniec szybkie, ale to bardzo szybkie szkice piorkiem , tak wiec:

 

editorsjk.JPG

editors1.JPG

 

fanjk.JPG

fan1.JPG

 

concept5.JPG

concept4.JPG

concept3.JPG

concept2.JPG

concept1.JPG

e1.JPG

e2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu sie troszkę przyczepnę (oczywiście wszyscy wiemy dookoła,że poziom Toich artów jest niemiłożebny, więc o tym już wspominać nie będę;)), przyczepnę się do a) postaci zwisających- poniewaz pewnie malowałeś je na odwrót,żeby łapać się w proporcjach, to wydaje mi się,że nieprzystosowałeś twarz do zwisu:D oczy powinny byc bardziej otworzone-powieka nie ma siły by w naturalny sposób się leciusio przymykać i oczy są bardziej wybauszone;) no i jeszcze parę zwisofałdków skórnych by się przydało;)- całość powinna zadziałać, narazie wyglądają (oprócz herów) na odwróconych tylko dogóry nogami:)

chłopcy w drugim mają dziwne twarze- takie prosiaczki, w szczególności ten z lewej, no i on to w ogóle tą głowę ma lekko za płaską...natomiast dziewczyna jest great! ja bym jeszcze jeden kolor kontrastujący wprowadziła jej na twarz, ale i tak fajna jest:)

co do ostatniego- nie czepnę sie bo to jakiś projekt jest wstępny, więc nie ma co sie pewnie czepiać:) choć z perspektywą coś pociapałeś (taką troche trudną sobie wybrałeś-ni to z góry, ni to z boku...), ale widzę,że coś poprawiałeś przy tym, więc sam wiesz, że jest naknocone

więcej uwag narazie nie mam, jedna z Twoich wcześniejszych babeczek siedzi u mnie już jakiś czas na dysku i przypomina do jakiego poziomu mam dążyć:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple - Dzieki za rzeczowa krytyke :) wiesz co do niektorych rzeczy to ile buym nie pracowal to nie moge znalezc w sobie na tyle wytrwalosci, zeby sie wyzbyc pewnych nawykow, czy podciagnac niektore detale:D Dzisiaj wrzucam prace z konkursu "male jest piekne" pewnie wiekszosc ludzi ktorzy tu zagladaja ja widziala jednak mimo to ja umieszcze bez zadnych zoomow itp, bo te mozna znalezc w temacie bitwy. Wrzucam tez kilkosekundowe szkice piorkiem:)takie miniaturki w ktorych skupiam sie tylko na zlapaniu tego "czegos" z obserwowanej sytuacji,

 

pozdrawiam,

Kuba.

 

http://xs.to/xs.php?h=xs219&d=07384&f=konkurs_male_jest_piekne_maly.JPG

 

szkice.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple - Dzieki za rzeczowa krytyke :) wiesz co do niektorych rzeczy to ile buym nie pracowal to nie moge znalezc w sobie na tyle wytrwalosci, zeby sie wyzbyc pewnych nawykow, czy podciagnac niektore detale:D Dzisiaj wrzucam prace z konkursu "male jest piekne" pewnie wiekszosc ludzi ktorzy tu zagladaja ja widziala jednak mimo to ja umieszcze bez zadnych zoomow itp, bo te mozna znalezc w temacie bitwy. Wrzucam tez kilkosekundowe szkice piorkiem:)takie miniaturki w ktorych skupiam sie tylko na zlapaniu tego "czegos" z obserwowanej sytuacji,

 

pozdrawiam,

Kuba.

 

konkurs_male_jest_piekne_maly.JPG

 

szkice2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty takie sytuacje live widziałeś:D Chłopcy powinni Ci zacząć zazdrościć:D

co do pracy z bitwy- widziałam:) obserwowałam:) Ale powiem szczerze,że według mnie odstaje poziomem od Twoich innych prac...

kobitki są fajno uchwycone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczności, ale pamiętaj że niekiedy pracę można "overwork"... i chyba za bardzo smolisz te kolory jak dla mnie :) Pierwsze zbliżenie jako praca samodzielna prezentuje się zajefajnie, chyba nawet lepiej niż całość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zbliżenie jako praca samodzielna prezentuje się zajefajnie, chyba nawet lepiej niż całość...

 

Tez mi sie tak wydaje. Poza tym bardzo podobaja mi sie oleje i szkice panienek. Moje klimaty :) W digitalu chyba brakuje czegos co jest w olejach - chyba chodzi o kolory i slady pedzla. Digitalowe sa za bardzo wylizane. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary! o w morde kurde no nie zabiles mnie ta babka na zblizeniu- ona jest jest lepsza niz ta cala ilustracja ktora zrobiles tak ze babeczka jest dosc mala i przez to gorzej widac jej piekno(wykonanie tez):P .... brawo przezylem zgon chwilowy ^^ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO oleje o wiele ciekawsze - nie chodzi o technikę, a o całokształt. Digitalu (formą i treścią) jest w necie pełno, a te oleje oryginalniejsze.

Tylko nie wpadnij kolego w "Royową" manierę z digitalem, bo wypięte gołe dupy (z mieczem/giwerą/potworem) to nie wyzwanie, a odwracanie uwagi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł.

 

dawno tu nie zagladalem, bo mialem troche spraw na glowie...wiec nadrabiam zaleglosci i wrzucam nowe prace sa to 3 oleje, jeden szkic w painterze i jedna kartak grygolow z wykladow,

 

pozdrawiam,

Kuba.

 

app2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł.

 

dawno tu nie zagladalem, bo mialem troche spraw na glowie...wiec nadrabiam zaleglosci i wrzucam nowe prace sa to 3 oleje, jeden szkic w painterze i jedna kartak grygolow z wykladow,

 

pozdrawiam,

Kuba.

 

synteza_ruchu_maly.JPG

 

a tutaj kolejne etapy tej pracy:

synteza_ruchu_progress.JPG

kolejna praca olejna z tego cyklu

synteza_ruchu_kapieli_szkic_maly.JPG

a tu autoportret z lustra, malowany na 3 razy - tez olej na desce:

autoportret_przy_pracy_maly.JPG

Jeszcze szkic w painterze:

Lost_city_maly.JPG

i bazgroly z wykladow na rozluznienie:

szkice_socjologia_maly.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szit stary. Ten olej z trzema panienkami ehhh... sam wiesz co myslę o twoich olejnicach. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak bardzo różni się twoje malarstwo tradycyjne od digitalu. Zdecydowanie wole oleje :) Mimo to IMO digital tez jest wypasiony.

 

Edit: tak patrze i chyba ta pani z lewej ma troszkę za wielką głowę?? czy mi sie tak tylko zdaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności