Skocz do zawartości

Teczka 2D: nail


nail85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej podobają mi się: 1, 2 i ten szkic. Szczególnie ten drugi bardzo mi się podoba ze względu na kolorystyke. W pierwszym ładnie wyszła ta kobieta ;)

 

I takie pytanko: Ile czasu poświęciłeś na 1 lub 2 prace?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam:

 

Gordy : Luz, pewnie ze mozesz, wszystko co zglaszam do forum jest do uzytku niekomercyjnego jezeli ktos chce:)

 

Obo: Z czasem jest roznie ale ogolnie w digitalu pracuje mi sie szybciej, zeby dopiescic prace na max, potrzebuje jakies 6, 7 h.

 

Dzieki za wasze komentarze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tortur: tez musze zaczac cos takiego :) budzik nastawic i hopla

 

nail: klimaty zajebioza :) aczkolwiek mnie osobiscie nieco irytuja rozmyte ksztalty i krawedzie, moze wiecej hardbrushy?

o ile ciekawiej prezentowalby sie imo ambasador, gdyby ostro pojechac mu krawedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiiii tam czas nie gra roli, jak zaczynalem to robiem klasyczne martwe natury i postacie przez ok 8h...czyli i tak zjechalem troche z czasem...pozatym pewnych rzeczy nie da sie zrobic na szybciocha a na asp ludzie czesto nie umieja konczyc prac bo robia rysunki tylko prze 3 h i nie wiedza co potem z nimi zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako concept art designer albo jako ilustrator, pozatym robie duzo na zlecenie , tzn. tatuaze, obrazy, portrety itp.

 

Smutne ze nie oplaca mi sie pracowac w polsce ...:( w ogole nie odpowiadam tu na oferty pracy, pracuje tylko za granica wtedy da sie oplacic studia i odlozyc na zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako concept art designer albo jako ilustrator, pozatym robie duzo na zlecenie , tzn. tatuaze, obrazy, portrety itp.

 

Smutne ze nie oplaca mi sie pracowac w polsce ...:( w ogole nie odpowiadam tu na oferty pracy, pracuje tylko za granica wtedy da sie oplacic studia i odlozyc na zycie...

 

hmm a jak szukasz takich zlecen?

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mi kolorystyka bardzo się podoba :) I lubie tez to że dużo ładnych kobiet jest w Twoich pracach :)

 

Fajnie wyszły pióra w skrzydle na tej ostatniej pracy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra. Fajnie poleciałeś ze szczegółem :)

Troche za szerokie biodra ma ta pani, a za wąski pas. I troche dziwna jest ta poza według mnie. Ale ogólnie praca baaardzo mi się podoba.

Gratsy!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) wiec tak :

 

Co do detali to ja ucze sie tak malowac detale, zeby naprawde ich nie malowac, tzn maluje calosciowo czyli wszystko naraz, kiedys nauczyciel malarstwa mi powiedzial ze trzeba malowac tak aby praca na kazdym etapie byla gotowym tworem. a detale to na koncu podrysowuje i staonowi to dla mnie suuuper zabawe i moge to robic godzinami:)

 

co do wlosow to w painterze najpierw maluje je tak jak reszte czyli pasemka maluje za pomoca oil paints ( srednia szerokosc) a potem dorysowuje pojedyncze wloski cieniutkim pedzlem, tez oil paints...to chyba tyle

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nail jestem pod wrażeniem :D, ehh . . . ostro sobie poczynasz z tymi dziołchami, detal powala, ale do ostatniej się przyczepię zawęź kadr i będzie Gitarka, za dużo wolnej przestrzeni masz, kobitka, powinna stanowić główny plan, ( tak mi się wydaje) . . . imo powinieneś okroić plan do głównego tematu.

 

 

 

Pozdrawiam

i do siego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szuszu

stary ale wymitasz:D moglbys udzielic jakiejs rady dopiero zaczynajacemy przygode z tabletem?:) od czego zaczac przede wsszystkim.... i jak rysowac zeby praca byla jak najbardziej efektywna...czy sa jakies zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuszu - a wiec tak, moze to wiesniacko zabrzmi ale nie mam recepty na rysowanie tabletem, wiesz wszystko jest kwestia prob i cwiczen, a co do zasad to kieruje sie zasadami jakcih nauczylem sie na zajeciach z rysunku i malarstwa, tylko uzywam digitalnych farb, ogolnie latwiej i szybciej sie pracuje w digitalu niz w realu. Dlatego polecam rownoczesna zabawe na obydwu polach.

 

POzdro i dzieki za komentarz:)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć... piekne prace piękne kobiety, co mozna więcej dodać..?:)

w przedostatniej bardzo dobry jest ten kadr na którym widać samą kobietę w bialej sukni-cała praca faktycznie jakas dziwna, chyba za dużo tła..

największe wrażenie robi na mnie sowa- bardzo lekko i zwiewnie namalowana:), po prostu super!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Nail powalasz mnie tymi prackami. Ach... te Twoje panienki... pieknie, poprostu pięknie :)

 

Czekam z wielką niecierpliwością na kolejne ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności