Skocz do zawartości

Coming Soon in LW 11.5


bibek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak jak pisali na poczatku roku :) wzieli sie do roboty! wreeeeszcie

 

Jak na darmowe wznowienie 11 to calkiem niezle.

bardzo przydadza sie nowe narzedzia z modelera co prawda po niektore juz byly w formie .p

Super

dzieki bibek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisali na poczatku roku :) wzieli sie do roboty! wreeeeszcie

 

Jak na darmowe wznowienie 11 to calkiem niezle.

bardzo przydadza sie nowe narzedzia z modelera co prawda po niektore juz byly w formie .p

Super

dzieki bibek!

 

Spoko, nie ma sprawy. Wystarczy na FB mieć subskrypcję Lightwiki :) Ale masz rację wzięli się do roboty i może LW wejdzie znów na dobrą drogę. W 11 i nadchodzącej 11.5 naprawdę dużo fajnych rzeczy zrobili. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artzgodka jak to koło miliarda ?:P

 

Monio - moje też :P pierwszy soft do 3d i żałuje niestety tego. Gdybym odrazu siadł na konkretne programy bylo by szybciej. Teraz zostałem przy Mayce i nie zamierzam kombinować i utudniac sobie zycia praca w innych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowy plugin od Ander Kramera, Element 3D? Głowa odpada, realtimowy rendering i to nie byle jaki, zastanawiam się po co teraz komu taki 3d max, gdzie przez tyle lat nikt nie wpadł na pomysł żeby chociaż miec podgląd w viewporcie na enviroment mapping, dodali co prawda jakiegoś iraya w active shade ale on dziala albo nie i to nie ze wszsytkim, ale tak to jest jezeli soft jest rozwijany przez nie przez zapalańców tylko molocha gdzie pracuja klepacze i kazdy ma to w nosie, byle by jako tako działało i sie sprzedało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowy plugin od Ander Kramera, Element 3D? Głowa odpada, realtimowy rendering i to nie byle jaki, zastanawiam się po co teraz komu taki 3d max, gdzie przez tyle lat nikt nie wpadł na pomysł żeby chociaż miec podgląd w viewporcie na enviroment mapping, dodali co prawda jakiegoś iraya w active shade ale on dziala albo nie i to nie ze wszsytkim, ale tak to jest jezeli soft jest rozwijany przez nie przez zapalańców tylko molocha gdzie pracuja klepacze i kazdy ma to w nosie, byle by jako tako działało i sie sprzedało...

 

Właśnie oglądałem na YouTube robi wrażenie, ale jest to dodatek do AF i nie kumam ciągle związku z LW, no może taki, że w jednym i drugim sofcie fajne rzeczy zaczynają się dziać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka, zgapiłem się i teraz otworzę sobie piwko i pooglądam co ciekawego wymyślili.

nareszcie się coś dzieje w temacie. zmiany nie są rewolucyjne, raczej gonimy czołówkę, ale chociaż od strony marketingu coś zmienili - nowa strona www (wcześniejsza to była masakra), mam nadzieję, że to nie jest jednorazowa akcja:

link

ciekawe, czy update do 11.5 będzie darmowy, ale raczej tak, chociaż kłóci się to z ich wcześniejszą polityką, gdzie zapowiadali, że nie będzie updatów x.5 tylko pełne wersje (chodzi o zarzucony projekt CORE, gdzie zostały przyznane zniżki dla subskrybentów).

Kilka jakże przydatnych udogodnień w modelowaniu - bardzo dobry kierunek, ale czy to nie jest za późno? (np. LWCAD już dawno powinien być kupiony i zaimplementowany w całości do LW 11).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z urlopu i zaglądam .... Wielkie Wow dla Genoma !!! To czego szukam po innych softach. Już nie szukam :-). Chętnie bym poodtykał. Ciekawe czy te bipedy mają przełącznik z IK na FK.

 

Nie wiecie może czy LW ma opcję renderingu do klatki, czy animacji na GPU? Ciekawi mnie bo mam grafę mocniejszą od procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności