Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: Star Wars: Generał Grievous


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Jakiś czas temu zrobiłe sobie ot taki obiekcik. Wiem, że textury są złe (bo dopasowywane testowo) i brakuje mu chyba jakiegoś szczegółu na tej okrągłej białej części u dołu.

 

Cóż więcej dodać - panowie zaczynajcie magiel! :D

 

>>>z owego posta pochodzi tylko druga miniaturka, pierwsza należy do ostatniego umieszczanego renderu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KLICEK - jakie "na razie" ? toż to jest Finished Works no chyba ,że tu też można też dodawać poprawki jak w WIP-ie ? ostatnio też się tak zagapiłem przy komentarzu do pracy "jabłko" i dostałem zje%ke , dlatego teraz uważam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem ale chyba jakis pijak Ci to powiedzial ze nie mozna , autor tu wrzuca rzeczy ktore uwaza za skonczone i tylko odniego zalezy czy postanowi cos zmienic pod naciskiem krytyki , jezeli sie myle to nie bijcie bo znowu jakis drewniak bedzie mnie bil :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za komentarze! Raczej nie mam zamiaru do tego wracać, dlatego to umieściłem w tym dziale. Mam teraz dużo roboty jeśli chodzi o 3d, więc jeśli miałbym do tego kiedyś wrócić to uhuhuuuu... może kiedyś.

 

Chyba na miejscu byłoby dodać, że oczywiście koncept należy do Lucasfilmu i takowa postać faktycznie pojawi się w Epizodzie 3: Zemsta Sithów.

 

Hehe, fakt, Prabab używa tego jako swej ikony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK- zacytuję coś "... Galeria 3D (Finished Works 3D)

Jest to miesjce gdzie możecie zamieszczać UKOŃCZONE PRACE (3D) ! ..." no nie wiem jak to zinterpretować żeby nie użyć nadinterpretacji :) nie zagłębiałem się szczegółowo w regulamin bo dostaję gęsiej skórki jak widzę jakiś regulamin :) dlatego nie wiem czy w FW można sobie robić poprawki do prac ?

pozdrawiam

p.s. ArTooRo - przydałoby się chociaż jakieś zblurowane tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd moje zdjęcie wziąłeś? :D

BTW: Popatrz na najnowsze zdjęcie, tekstura powinna być dużo ciemniejsza (teraz jest biały, tak jak na pierwszych conceptach). Co do dolnej części, to nic nie brakuje - może poza tym że pod spodem jest rura, i ten niebieskozielony materiał jest w rzeczywistości ciemnozielony... ale jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo -> powiedz czemu on jest taki... smutny, zamyślony ? Przecież nie był taki! To jest maxymalnie EVIL! postać więc jego wyraz twarzy zupełnie nie pasuje. Sam mam dużo wspólnego z fanem Gwiezdnych Wojen więc tu się czepiam jako fan :]

 

Duży plus to sposób oddania reszty "ciała". Bardzo ładnie :)

Fajnie by było jakbyś go umieścił w jakiejś scence.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to ktoś jeszcze tu pisuje? Miło wiedzieć :) Dzięki za wszystko.

Modelu już nie ruszam - spoczywa sobie spokojnie na twardzielu od jakiegoś czasu. Tak, owszem ma cztery ręce jeśli się je rozczepi (w modelu dostępne oba warianty) i drugie owszem to to, że mam na 3dtotalu innego avatara - hehe to nie tajemnica - tam widać jak wyglądam w rzeczywistości :D (skarg za popękane monitory nie przyjmuję)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności