Skocz do zawartości

Scena 3D: miasteczko w zimie


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracka fajna , ale te lampy chyba wisza w powietrzu . Po 2 wstawiles ja na srodek przez co chyba chciales ja pokazac a nie cala prace , bo ja sie wlasnie skupiam tylko na niej jakos ;|

 

po2 lamapa u gory chyba powinna dawac intesywniejsze swiatlo i ciebie na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atmosfera fajna

tylko ten luk, masz wyrazne kamienie na samym luku a na murze tuz obok kamieni nie widac, wydaje mi sie ze powinny byc i tam i tam kamienie, ale nie takie jak sa, tylko podobne do tych co sa na murze z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jak to w zimie??? Śnieg przecież jest biały w zimie, a nie brudno-czekoladowy - chyba, że od góry jest przysypany popiołem!

(i nikt nie zauważył?)

Krawężnik pojechany od linijki niczym szyna kolejowa i ucięta lampa w górze kadru.

 

Fragment budynku z prawej jest zbędny, kadr tam powinien być przycięty, natomiast pociągnięty do góry (w pionie), wtedy latarnia byłaby cała, a na moście możnaby pokazać przemykającą szybko postać... To główne braki - które powinny zostać skorygowane, aby pracę przyjemnie się oglądało bo klimacik zapowiada się ładnie. No i ten śnieg ZROBIĆ BIAŁY!

 

To WIP, więc do roboty:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG - ja zauważyłem ! od razu ! buuu..... nikt mi teraz nie uwierzy ,że ja pierwszy zauważyłem ! .... zauważyłem ... ale nie napisałem ;) faktem jest ,że w zimie śnieg ma inny kolor - niezależnie od oświtelenia i pogody - ma o wile cieplejsze i jaśniejsze kolory !

pozdr.

p.s. porwałeś się na trudny temat (w/g mnie of course - bo już kilka razy poryawłem się na zimowe klimaty i padałem na ryj.... mistrzem dla mnie jest ten koleżka, nie pamiętam nazwiska ale to ten co robił animę 4 pory roku - skończyło się na zimie (młyn , śnieg i drzewa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam snieg moze jest brudny bo kolo ulicy :) jakis konik przebiegal i ... co do budyneczku ja bym go zostawil , ale lampe faktycznie mozesz objac i pokrzywic krawerznik ! reszta bardzo fajna lubie takie klimatyczne pracki ! Bardzo fajnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zauwazyłem ze śnieg jest za ciemny jak tylko zobaczyłęm renderka;)(nie chwaląc się oczywiście;P) do pracki mam tylko pare zastrzezeń: brrr nie lubie zmiy;), śnieg za ciemny i chodnik jak to MareG napisał jakby od linijki

ale tak to super pracka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie widać ramion lampy (ktoś to już chyba wcześniej napisał)

-lampy dają taką kolorową poświatę (nie pasuje do klimatu jak dla mnie)

poza tym mi sie podoba (nawet bardzo) :)

 

no ramion nie widzać.... a jeśli chodzi o poświatę... to wydaje mi sięperfect... duże zawilgocenie powietrza powoduje takie rozproszenia... jak pewnie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ramion lampy - macie rację, ale tych ramion nie zrobiłem jeszcze bo po prostu nie miałem za bardzo czasu, a jakos zapomniałem o tym napisać, ze po prostu pamietam o tym szczególe

jesli chodzi o to, ze snieg jest za ciemny - po dluzszych przemysleniach doszedłem do wniosku, ze chyba jednak macie rację :) oczywiscie poprawie to.

zamierzam tez poprawic padający snieg - nie dawałem zbyt duzej ilosci czasteczek, bo nie wiedziałem, jak moj komp to zniesie, wiec ten snieg to taka prowizorka

zamierzam jeszcze poprawic lampy w tle

no i wzialem sobie do serca uwagi MareG - dodam postac na moscie (to juz raczej zrobie w photoshopie), postaram sie jakos sensownie poprawic kadr, a co do kraweznika to juz go poprawiłem - niestety przez szkołę nie mam za bardzo czasu w tygodniu, dlatego nowe renderki dopiero w weekend -tym bardziej ze jutro wywiadówka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze duzo brakuje do twojego poziomu ale wedlog mnie:

- Pierwsza byla lepiej skadrowana od drugiej (za duzo pokazales pod mostem)

- Dalej masz obcieta lampe na moscie

- Latarnia ciagle w centrum kadru

- Ciagle wiszace lampy

---- Czlowieczek fajny

Generalnie jeszcze kilka drobnych korekt i bedzie super..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Wypisz wymaluj londyn Sherlocka Holmesa- tylko Kuby Rozpruwacza brakuje.

dokładnie to samo skojarzenie;)

ogólnie ładnie, tylko brakuje troche brudu w teksturkach. Niezbyt ciekawie prezentuje sie też miejsce, w którym schody wchodzą w tą sciane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności