Skocz do zawartości

Quixel Mixer 2020


Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK featured this temat

Za darmość a do tego megaqscany za free (Z UE)

Aż mnie korci przeskok do Unreala, jako że teksturowanie to dla mnie bardziej coś co zrobię dla zabawy więc świetna opcja. Nie będę się już na substance oglądał 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Destroyer said:

Quixel Mixer 2020 i do tego affinity photo za ok 200zł dla bardziej tradycyjnego tworzenia tekstur i można poważnie myśleć o zostawieniu ps-a i substance paintera 

Affinity juz od dawna zastapilo mi shopka i ilustratora, ale czekalem z utesknieniem na tego Mixera bo de facto Painter nie ma zednej konkurencji. A tutaj nie dosyc ze jest to jeszcze za free. Zainstalowany juz, pora potestowac. Cudow nie potrzebuje, wystarczy mi plynne, fajne malowanie. Szkoda ze nie ma jeszcze UDIMow ale wspomnieli ze to ma sie zmienic w kolejnych wersjach.

EDIT

Czy ja jestem slepy czy nie da sie ustawic zeby opacity i wielkosc pedzla byly kontrolowane przez nacisk piorka?... Ktos to juz testuje tutaj?

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni fachowcy, dziadek Yarek ma problem,  Quixer 2020 za dramo i cieszę się ogromnie, ale nie cieszę się ogromnie, bo skubaniec nie chce wystartować i ucieszyć mnie.

Się zainstalował i uruchamia i przy próbie  uruchomienia któregokolwiek z mixów  działanie kończy się na "adding layers: 5 of 6..." i koniec 😞 .

Czy ktoś z Was też może taki kłopot miał?

Jaką wajchę przestawić aby działało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quixel zawsze będzie dla mnie prekursorem. Potem przyszli Allegorythmic i zaczęli brać rynek ostro szturemem. Jak to się stało że Quixel teraz idzie za darmo? EPIC ich sponsoruje czy jak? Jak to działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności