Skocz do zawartości

CoronaVirus speedsculpt/paint party?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, w zamierzchłych czasach na tym forum bywały cotygodniowe speedsculptingi na wybrany temat

Pytanie kiedy jedziemy z tym koksem i jaki temat?

Mozna by było też tak zrobić że wszyscy rzeźbimy na podstawie jednego concept artu

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tr3buh no stare złote czasy radia, tfu..... max3d.pl   Pamiętacie ten tłok tutaj? 

No to szybko szybko, bo kwarantanna się skończy!!!

Może róbmy tak jak za "złotych czasów radia" czyli jeden temat i jedziemy z koxem, głosowanie (tylko nie będzie miał kto głosować to rzucimy kośćmi) i zwycięzca wymyśla nowy temat. Szybko szybko szybko! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/16/2020 at 10:35 AM, KLICEK said:

i tak siedziemy wszyscy na chacie?

I tu się mylisz, po to kupiłem biurko do pracy na stojąco żeby nikt już nie mógł powiedzieć, że całymi dniami tylko siedzę przed tym komputerem 🙂 ale i tak siedzę 😛
 

Jak sobie radzicie z kwarantanną? ciężko nie? 😛

89845503_2990083494377071_9162153437033398272_n.thumb.jpg.73034de03afab2f6f014c3b6fcb53dd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieciaki sąsiada z góry albo jeżdżą na deskorolkach albo grają w kręgle, w każdym razie coś twardego toczy się po parkiecie ale na szczęście nie cały czas. Za to koleżanka w nowym mieszkaniu które wydawało się być absolutnie i niemal niekomfortowo ciche ma teraz na prawo i lewo remonty, wczoraj sąsiad z góry przesuwał meble i cześć wyrzucał przez balkon a dzisiaj wiercił on i dwóch innych, 7-17 niemal cały czas na zmianę jakby się młotowiertarką wymieniali 🙂 Remonty to teraz dość popularny sport bo castoramy czy inne liroye nie są jeszcze zamknięte wiec zawsze to jakaś atrakcja żeby się czymś zająć na urlopie obok odwiedzania wszystkich znajomych i rodziny rozsianej po kraju 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 13:41, Destroyer napisał:

I tu się mylisz, po to kupiłem biurko do pracy na stojąco żeby nikt już nie mógł powiedzieć, że całymi dniami tylko siedzę przed tym komputerem 🙂 ale i tak siedzę 😛
 

Jak sobie radzicie z kwarantanną? ciężko nie? 😛

Jaki to stół kupiłeś możesz zdradzić? rozglądam się również za podobnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg zabieracie się do tego jak pies do jeża. Szybciej skończy się kwarantanna niż zaczniecie.

Klicor pewnie już z 5 speedów jebnął, a wy czekacie ch.. wie na co.

Macie temat: Grzyb mutant.

Jedziesz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ile można czekać na temat

KLLLLLLLLIIICCCEKKK TEMMAATA ZAAAPOODAJ bo te napięcie nas wykończy xd

 

@michalo speedsculpt 4 h na wybrany temat, później głosowanie a zwycięzca ustalał kolejny temat

Jestem za tym żeby przedłużyć 4 godzinny limit, bo w 4 godziny to mi wyjdzie gó.. w lesie xd

Edytowane przez tr3buh
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze byc i mutant 😄 sorki ale wypadlem chwilowo z obiegu 😄 puscilem temat barbarzynca, pozniej mozna zrobic mutanta 🙂 albo odwrotnie 😄

 

Czas szczerze mowiac dla mnie nie ma znaczenia, jezeli ktos chce w 2h cos zrobic spoko, jezeli ktos chce poswiecic 4h dla mnie tez spoko. Glownie chodzi o to zeby podniesc skilla i sie dobrze bawic, to kto wygra mnie wali 🙂

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności