Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Potrzebujesz AveDesk , ikonki i Samurize dla wyświetlania downloadu (ma on mnóstwo innych zastosowań). Tutaj masz artykuł jak działa AveDesk. Właśnie te ikonki są 'avedeskowe' - to on ma możliwość ustawienia wyświetlania wolnego miejsca (w GB, %, można wyświetlić iilość plików na partycji itd.)

 

Jeszcze przydaje się ten tool by usunąć standardowy kosz (ten program działa tylko z WinXP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję za Menedżerem zadań: AveDesk: 768k, Samurize: 2 160k. Jeżeli klikasz na ikonę lub ustawiłeś jej glow czy coś tam to (w momencie najechania na ikonkę) ilość użytej pamięci trochę rośnie i zajmuje wtedy ok 10% procesora, normalnie przy pracy z maxem na przykład procesora nie zajmuje w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeglądam te wasze wszystkie skróty na pulpicie i z przykrością stwierdzam... że mało kto z was w ogóle gra w cokolwiek :P same skróty do jakiś beznadziejnych programów 3d i 2d, kto to słyszał w ogóle o jakiś tam fotoszopach, maksach czy innych nosorożcach, pfff... bez sensu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanatycy :D

 

ale ja przynajmniej nie mam $10k na pulpicie,

gg darmowe

totalcmd wersja shareware 30-dniowa ;p

max to tylko ikonka dla szpanu, tak naprawde to prowadzi do c:

winamp darmowy

feedreader darmowy

mozilla darmowa

soulseek darmowy

beastplayer darmowy

traktor wersja demo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Co wy chcecie od chlopakow :) - filmik fajny, panna tez ;).

 

Oto moj pulpit - juz po formacie :P. Sorka za rozmiar, ale juz nie chcialo mi sie przeskalowac :).

One more thing - nie wiem czy wszyscy widzieli reklame Citorena C4, ktora widnieje u mnie na pulpicie :) (w postaci pliku mov ;)). Kto nie widzial, to niech sciaga - tylko 1,5mb :)

http://www.fractionize.net/random/c4.wmv

pulpit_format.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam ludziska! Co wy tak te swoje pulpity szlifujecie... pierdoly, sroly, przezroczystosci jakies. Po co to? Pulpit to pulpit ma byc praktyczny, niekoniecznie ladny.

I tyla w temacie:P

 

 

u mnie wszysko jest powylaczane zeby szybciej chodzilo i sie ladowalo, wszystkie przezroczystosci, el, graficzne i nic w taskbarze ;d

 

A do tych przeroczystosci to tak mi sie skojarzylo jak w filmie sami swoi (czy inna ich czesc) gdy mieli robic zdjecie zeby wyslac wujkowi czy bratu do ameryki to postawili kaszlaka, tv do okna, ubrali sie odswietnie, wiec moze niektorzy tylko na fotke pulpitu tak przystroili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mój pulpit wygląda ostatno tak :)

http://80.51.139.66/~pieter/screenshot-20041229_2028.jpg

wbrew pozorom jest tu wszystko czego potrzeba w do codziennego użytkowania systemu :)

I nie jest to tylko na pokaz, Ja na codzien taki pulpit mam i wszystko co potrzeba łatwo dostępne, terminal pod prawym, menu z aplikacjami i całą konfiguracją pod lewym, ukrywanie wyszystkiego pod śeogkowym, 8 wirtualnych pulpitów, tapeta własnej roboty, czego chcieć więcej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam ludziska! Co wy tak te swoje pulpity szlifujecie... pierdoly, sroly, przezroczystosci jakies. Po co to? Pulpit to pulpit ma byc praktyczny, niekoniecznie ladny.

I tyla w temacie:P

 

Hehe - dla ciebie i dla tych co mysla, ze przezroczystosc menu Start jest ustawiona w windozie male wyjasnienia - zrobilem 2x screenshot, a potem w Photoshopie wkleilem, aby pokazac, co to za soft mam na kompie - nie koniecznie za 100 tys zl ;). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności