Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie no rozumiem Cie mam to samo. teraz mam kilku dniową przerwe od maxa, bo trzeba sie troche pouczyć.

Ale dlaczego od razu rezygnowac z forum?!?! przecież nic sie nie stanie jak se mała przerwe zrobiśz:) nie musi 100 postów dziennie pisać:)

trzeba byc twardym:D

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood nie chodzi oto ze mam nauke i chce odejsc z forum...tylko co niektorzy uzytkownicy maja pretensje do mojej postawy ( min. moderator) daltego nie chce robic im problemow i che odejsc

 

sith_LORD-niestety nie wiem co to za znaczek..tego typu pytanie pownines skierowac do Adka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj Pablko ze mas ztu zawsze wielu przyjaciół i nie popełniaj błedu , rozumiem to ze nauka jest waszna bo i ja sie teraz ucze mam niecały miesiąc do matury i boje sie ze ja zawale bo mało umiem , a co do postów kazdy czytam zawsze i kazdy z nich jest konkretny i w kazdym masz cos do powiedzenia co jest pomocne i dajesz dobre rady sam nie wiele umiesz ale dzielisz sie swoją wiedza i umiejętnosciami z innymi , wiec stary we sie w garsci pamietaj ze My ludziki z forum jestesmy z toba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a\'propos... GRATULUJE 7 gwiazdek!! ;) ******* masz juz status Posting Freak [soczek] (bezalkoholowo - chodze na kurs na prawko)

 

pozdroofki

 

p.s. a co do opuszczania forum - moze jak troszke przystopujesz, administrator i moderatorzy odpuszcza Ci grzechy mlodosci...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY, ALE JA PODZIELAM ZASTRZEZENIA MODERATORA. Pablo: nieraz napiszesz cos naprawde przydatnego ale twoje niektore posty sa zupelnie bezsensowne i nikomu nic nie daja...(naprzyklad na POMOC -http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=3310(CHOCIIAZ TEN POST TO I TAK DOBRZE W POROWNANIU Z TYM CO NIERAZ NAPISZESZ...)) naprawde, niektorzy moderatorzy i wszyscy, ktorzy moga bardzo czesto zagladac na forum moga miec wrazenie ze piszesz te posty tylko w celu zwiekszenia tych gwiazdek na swoim koncie. ale na tym forum to chyba o to nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robczan...hmmm ja tam nie widze nic glupietgo..pytalem sie aby jak anjwiecej sei dowiedec o bledzie...prosze innych o komentarz czy cos nei tak z tym postem co robczan podal...i jak sie juz tutaj wypowiadasz to mogels chociarz cos napisac na temat mojej pracy....ehhh kolejny koles przeciwko mnie :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie widze ze pablo sie stara ze swa figura .. i to mnie cieszy !! dalej pablo pokaz im !!!

co do postow to pablo moze i duzo postuje ale ROBI TO W JAK NAJLEPSZEJ WIERZE

nikogo nie uraza jak co niektorzy .. i pisze prawde przytym ...w sumie chce zeby kazdy z uzytk. czul sie doceniony i zauwazony przez innych w sumie to pomaga nasz pablo w utrzymani dobrej ,luznej atmosfery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drobne uwagi:):

 

-zmniejszył bym nieco dolną szczękę i dodał jakies wargi

- nos jest dziwny bardziej jak u świnki a nie upiora z bagien - moze pownien byc trochę bardziej zapadnięty??

- mogłbys dac głębszy oczodól, barziej naturalnie przechodzący w dalszą ześć czaszki

-wyprostuj trochę siatkę bo mimo meshsmootha jest miejscami bardzo poszarpana

 

- nie dawaj sie i walcz dalej[piwo][piwo]

 

Pozdrawiam ikim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pablo

wiec tak jak wyzej gość napisał ze nos wygląda troszke jak u wieprzka :]

Co do szczęki to twz bym ją zmienil bo wyglada mi troszke jak u robota taka kwadratowa że tak powiem no ale może taki efekt chciales uzyskac.

Pozdrawiam

 

PS dzieki za linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, mam takie wrażenie, że źle zabrałeś się do tego projektu, powinieneś najpierw wykonać ogólny zarys głowy, ewentualnie ciała i dobiero dodać szczegóły. Także sposób którym modelujesz nie jest tajlepszy do tak złożonego elementu, proponował bym technike box lub mesz modelingu... ale to tylko i wyłącznie moje zdanie... ja by przynajmniej tak się do tego zabrał:cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec..co donosa...to chyba taki zostaine..moze jescze dam pare poprawek...i amm klopot..jakie zrobic mu teraz oczy?..i nie patzrcie na ucho..bo to wersja BETA :]...oraz czy plugin Shag hair poradzi sobie z tymi wlosami tylnimi? chodzi mi ote grube..bo modelujac je pojedynczo to sie zabije:D...a co do modelinsgu...chce poznac wszystkei metody i teraz padlo na Edit Poly I Plane\'y i .....z reszta sami zobaczcie:)

 

P.S.

sory ze nie wlaczylem AA

 

[Edited on 10-4-2003 by Pablo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) a gdybyś zobaczył teraz moje biurko to załamka, pozwól, że wymienię:

 

klawiatura, tablet, myszka, monitor (21\'), napój chmielowy i puszki po nim, 2 Playboye, Atlas Anatomii, Atlas Geografii Ciała, paluszki, fajki, szkice, ołówki, Podstawka Warhammera, 5 WhiteDwarfów....uffff i kupa niepotrzebnego badziewia...

 

...a Ty tylko zoom i over - podziwiam Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze coraz lepiej Ci idzie tworzenie w 3d maxie :D co do tej postaci to mam pytanko. chcesz kazdy wlos modelowac osobno czy jakiegos shaghaira czy cos podobnoego stosowac jesli sie tu pprzyda ?? ale ogolnie wyglada super. powodzenia i moze w koncu zaczne czesciej tu zagladac :D cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo!!!!!! Tak trzymaj stary. Z pocztku patrzac na ta glowke nie spodziewalem sie wiele (szczegulnie ze bawisz sie ta technika po raz pierwszy na powaznie). Ostatni update pokazal power jaki w tobie drzemie. Jesli chodzi o te wlosy, to jak ten plugin stworzy je za male to nie mozesz pozniej ich przeskalowac? Tak tylko pytam, drazu sam sie cos dowiem.

Wracajac do sprawy \"Pabla\" i post freak-a. Gdyby nie on to na moim wvip-ie nie bylo by prawie postow. Ludzie zapomnieliscie o mnie? TAk pusto na moim VIP-ie :( Chyab sie nei obraziliscie na mnie? A tak na serio, wy caly czas posiwecacie na bitwe, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie... :) coraz sensowniej to wyglada...

 

co do wlosow - wydaje mi sie, ze shag nie jest najodpowiedniejszy do takich grubych kudlow... zreszta nie bedzie ich nawet az tak duzo, takze spokojnie mozesz je sobie wymodelowac... :) w poprzedniej bitwie Pit3r robil swojego battlebot\'a (RE5PECT :D) - mial na glowie dredy, ktore bylo modelowane \'recznie\' i wygladaly naprawde swietnie...:)

 

pozdroofki

 

p.s. no to ja jak na razie kuleje z moja bitwa... tylko jeden biedy wozek... ale obiecuje, ze jak zarigguje mojego snowboardera i dodam wszystkie potrzebne solvery, helpery i inne badziewia, to stane do walki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze:)...

Al3r- najpierw sproboje z tym shag hairem i zescaluje tak jak Ty mi to powiedziales [piwo] a jak nie wyjdzie to robie metoda Bomsa...czyli modeling manual :D....troche bedzie roboty heh...tylko zanim zrobie te wlosy to jutro biore sie za tulow..bo chce aby byly dobre propocje co do tch wlosow i tulowai :)

 

pozdrofki[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - mala rada co do shag\'a - jak chcesz skalowac, to bedziesz musial po wygenerowaniu przez plug\'a wlosow \'prawokliknac\' na kudly i dac \'convert to mesh\' czy jakos tak... wtedy bedziesz mogl spokojnie skalowac, edytowac, spawac...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki..dzieki za podpowiec...a co do shaga..to nawet go jescze nie mam hehe...ma ktos aby go podelsac na @? :)

 

I jescze jedno...dawac mu zabki u gory po bokach czy zostawic tak jak jesT?

 

[Edited on 10-4-2003 by Pablo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włosów to polecał bym ci pewien sprytny skrypt (pierwszy od lewej) ze zbioru \"cspolytools\", który robi extrude\'a po ścieżce wyznaczonej splain\'em. Bardzo fajny skrypcik, sam go używam...

 

Jak go będziesz szukał, to masz go w skrzynce skrzynce...

 

Pozdrawiam i powodzenia

 

[Edited on 10-4-2003 by Anibal]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"nie ze wkurzaja..tylko im nie pasuje ze nie pisze konkretnych postow..oraz to ze robie to tylko aby zwiekszyc liczbe postw...ehhhhhh\"

 

Poważnie ?

buahahahaa

 

olej to

 

wg. mnie gdyby nie Ty bardzo wiele pytań wielu osób pozostałoby bez odpowiedzi bo jak widać moderatorzy nie zawsze mają ochotę odpowiadać tym najbardziej początkującym, więc jeśli to prawda raczej nie rozumiem ich podejścia, no chyba że jest może jakaś niepisana zasada że moderator musi mieć najwięcej postów (kretynizm ale kto wie). A co do nabijania postów to w tym momencie mógłbym wypisać parę osób ale Ty napewno do nich nie należysz, a dlaczego to już chyba nie muszę się powtarzać. IMO pisz tak jak teraz a forum napewno jeszcze więcej zyska dzięki Twojej osobie.

 

Pozdrawiam

 

ps. a może by zlikwidować licznik postów ?

Nic, kompletnie nic to nie daje, a często wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie, doprowadza do jakiś zgrzytów, posądzeń o pościarstwo itp. ... a poza tym ludzie częściej ocenialiby innych po tym co potrafią, a nie po liczbie postów bo i z tym wydaje mi się że różnie bywa...

 

 

[Edited on 10-4-2003 by Weles]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności