Skocz do zawartości

Teczka 3D: Nezumi


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Zmeczony calym tym gadaniem o generatorach ej aj a takze moja praca gdzie od dluzszego czasu robie cos innego do tego co chcialbym, powzialem mocne postanowienie zeby robic COS. Bede tu wrzucal losowe rzeczy, jak Bozia da to przynajmniej raz na tydzien cos wydlubie. Ostatni raz cos rzezbilem... kilka lat temu chyba. Musze ogarnac anatomie w koncu porzadnie. Uwag chetnie poslucham ale polerowac kupy nie bede i postaram sie poprawic nastepnym razem. Zobaczymy jak pojdzie. Taka glowka powstala. Podpatrywalem rozne wideo z serii "jak wyrzezbic glowe w weekend" 😄  Nie ma przypominac nikogo w szczegolnosci.

nezhead_1_2024.thumb.jpg.6a76dd4617d9fa55b0c175c4a6123793.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kengi said:

Klasyczne zabezpieczenie przed pojazdem... szanuję.

Alez prosze Pana, nic podobnego! 😉 Po prostu uprzedzam, ze nie mam zamiaru jednemu murzynowi glaskac ucha przez tydzien bo slabo wyszlo, tylko chce napierac nowe rzeczy i unikac bledow z poprzednich.

1 hour ago, Mortom said:

Fajny ten murzyn 👍🤔

Dokladnie mial byc murzyn. Moj pierwszy - a kto wie czy nie ostatni 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przemogłeś i założyłeś teczkę, gratulancję 😛 

Sculpt badzo fajny, jedyne co mi się wydaje, że nie siedzi to uszy, są chyba za małe i za wysoko za wysoko, jeśli dobrze pamiętam coś z lekcji rysowania anatomi ludzkiej głowy i matematycznych zależności 🙂 ALe mozę też być lekko przechylona i mi się wydaje. Ale z drugiej strony teoria teorią potem widzisz w życiu rzeczywistym ludzi którzy nie powinni w ogóle istnień w realu jak np Roman Gertych 😄

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Destroyer said:

nie powinni w ogóle istnień w realu jak np Roman Gertych 😄

Spokojnie, od dawna konia chcialem tez wyrzezbic tak ze przyjdzie czas 😄 

Ta, ucho kaprawe. Mam problem z tym zeby ucho nie bylo zlepkiem glutow tylko jakos pasowalo do calosci w miare. Podobnie nad oczami te faldy albo powieki czasem sprawiaja problemy. Ale dosc gadania, ide napierac zeby kazdego dnia zrobic COS - chocby troche.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności