Skocz do zawartości

scena 3d: smutne zycie pajaka


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

jest to najbardziej realistyczna scena ktora kiedykolwiek zrobilam

jesli ktos mi nie wierzy ze to nie sa zdjecia, to moge pokazac siateczke

ja sie pajakow boje, wiec jak zobaczylam pierwszy tego render to prawie z krzesla spadlam z wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...bo szyny nie są pod napięciem ;p
Ale pająk opuszcza się z drutu trakcyjnego i zetknięcie z szyną powoduje zwarcie! Ewentualnie dyskusyjny jest fakt, czy pajęcza nić przewodzi prąd? - ale pewnie była wilgotna;)

 

Dobra praca - na luzie i z humorem (czarnym?) ;) Powinno się coś takiego pokazywać ludziom po trupach goniącymi za czymś w życiu bez zwracania uwagi na otoczenie eh...

 

tech: najgorszy rendering - to ten z kołem pociągu, niestety nie udało się pokazać pędu akcji - a to przecież kulminacyjny punkt!

Poza tym fajne jest!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dyskusyjny jest fakt, czy pajęcza nić przewodzi prąd? - ale pewnie była wilgotna;)

 

Sprawdziłem! Da się! Nić pajęcza złożona jest z białek, które połączone ze sobą w specyficzny sposób dają niezwykle twardą konstruckję. Jak każde ciało złozone z białka może przewodzić prąd tak i nić pajęcza go przewodzi.

 

Ania C: Ogólnie fajnie to wyglada. Jakbyś to jeszcze porządnie zaanimowała to by było super! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, kogo uosabiają te rozwalane zwierzaki? Masz pewnie z kimś mocno na pieńku. Możesz jeszcze spróbowac z kukiełką i szpilkami, ale słyszałem, że słabo działa. Anyway Twoje pracki wzbogacają to forum, więc może lepiej pozostań przy grafie. Co masz zamiar rozwalić w następnej kolejności? I jak? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie lepiej by wygladalo w rysunkowej konwencji (np. ink'n'paint). poza tym, az tak wielkie numery kolejnych scen moim zdaniem psuja efekt i nie byly konieczne - w miare kojarzacy odbiorca domysli sie przeciez,ze to historyjka i jak ja "czytac", ale ogolnie pomysl ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za komentarze

 

baju, tak szyny sa z szachow.

 

jaras prosze sie grubosci nitki nie czepiac, to jest solidna gruba nitka, zeby ja byle podmuch nie zerwal.

 

blueprintow pajaka nie mialam, bo ja sie pajakow naprawde boje, i nie mam ochoty ich ogladac, ani na blueprintach ani nigdzie indziej.

 

dirty nastepne beda szyny, bedzie to forma raczej niedestrukcyjna, mozesz poszukac w wip.

 

tweety ja animowac nie potrafie.

 

shogunn, pajak uosabnia pewnego kolesia na innym forum, ktory sie odwarzyl porownac mnie z kawalkiem kredy.

pingwin uosabnial mojego kolege tomka, i zapewniam cie ze zasluzyl na to. i zemscil sie. ja sie z nim gryze odkad go znam, ale oprocz tego to porzadny facet.

 

curko, ja ink'n'paint nie lubie specjalnie, a z numerami to masz racje. chociaz chyba nie kazdy odbiorca jest na tyle kumaty.

 

elektrycznosc to jest video post glow, i tam pod inferno mozna wybrac opcje electric, i troche poprzeustawiac inne ustawienia. efekt jest nalozony na przezroczyste spline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

shogunn, pajak uosabnia pewnego kolesia na innym forum, ktory sie odwarzyl porownac mnie z kawalkiem kredy.

pingwin uosabnial mojego kolege tomka, i zapewniam cie ze zasluzyl na to. i zemscil sie. ja sie z nim gryze odkad go znam, ale oprocz tego to porzadny facet.

 

 

heh, fajny sposob na radzenie sobie z nielubianymi osobnikami z reala ;)

 

ps. kreda?? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvator, freud by to do seksualnosci sprowadzil, bo on wszystko do seksualnosci sprowadzal, co jest moim zdaniem bzdura, no ale skoro sie nie odezwal tutaj to pewnie ma swoje powody.

 

kuba, zabke juz wysuszylam, jeszcze bardziej jej dobijac nie bede.

 

jaras, bez obrazy, ale wiekszosc ludzi co mnie lubi ma troche niepoukladane w glowie (jak dotad, ciebie na tyle nie znam zeby ocenic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze to jest swietna praca, nie musicie mi mowic.

oczywiscie siatke pokaze (tego z makaronem), moze sie czegos z niej nauczycie, chociaz watpie czy kiedykolwiek uda wam sie doscignac moj poziom.

i jeszcze jednego w herbacie utopilam, ale to juz prawie na pewno koniec, bo sie z tym facetem tak jakby pogodzilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

bardzo orginalne! pokazałaś jak bardzo nie przepadasz za pająkami ;)

 

tylko jedno pytanko: Ania jak wpadłaś na taki pomysł historyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL!!!

Aniu, po prostu wymiatasz, czytając ten wątek kilka razy polałem się ze śmiechu, masz zajefajne pomysły, naprawdę! Siatka 3d pająka w sieci po prostu mnie rozwaliła... :D Poważnie, zrób z tej historyjki kruciutką animację, to będzie hicior jak south park albo happy tree friends :)

Pozdrawiam cię i z niecierpliwością czekam na twoje dalsze prace :), YO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jeszcze sie nie znamy ale poprostu mnie oslabiasz :D

Naprawde od dzis moim celem w zyciu jest doscigniecie twojego poziomu i niesamowitych umiejetnosci.

 

Pozdrawiam Cie sredecznie ^_^

 

..chyba od tej historii nie zasne w nocy..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajniczek był pierwszą najbardziej realistyczną sceną ;p. Ta scena nie jest tealistyczna bo szyny nie są pod napięciem ;p

Masz racje, szyny nie sa pod napieciem ale sa uziemione. A pajak byl podczepiony do drutów! Już bardziej zastanowiłbym sie czy pajęczyna przewodzi prąd...

Bardzo fajne aniu, 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trex, ta kwestia byla juz dyskutowana calkiem na poczatku. tak, pajeczyna prad przewodzi.

 

salvator, bylbys oczywiscie pingwinkiem, i zrobilam siedem sztuk na zapas, na wypadek gdybys mi sie mial narazic.

a wybaczyles mi juz?

paparazzi nie wiedza gdzie mieszkam, wiec mam tu spokoj. ale dziekuje ci ze sie tak o mnie troszczysz.

 

makbol, ciesze sie ze ci sie podobaja tory. swiadczy to o tym ze jestes pacyfista i porzadny czlowiek, ktory sie nie cieszy z cudzego nieszczescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności