Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ech...fajowo co tu duzo mowic ... nawrociłem się...na portugalczyków heheh przemile ludziska

 

na jakis spiewaniach i modlitwach tez bylem calkiem miluchno hehe no i przedewszystkim inaczej...bo imprezy sylwestrowe jakoś źle mi się kojarza natomiast ten sylwuś był w mordeczke :D

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na panie chyba troszke poczekamy :)

 

a ja dorzucam kolejnego ją elo zią czyli siebie :P oczywiscie jak zawsze z niunią :D

 

jestem chyba jednym z najmlodszych uczestnikow forum a nie boje sie dawac foty - EJ RESZTA STARUCHOW UJAWNIAC SIE!! :P

 

niemalże usypiamy sobie w ramionach ;)

22-12-04_1136.jpg

 

elo zią w całej okazałości:

22-12-04_1133.jpg

 

zbliżenie:

22-12-04_1132.jpg

 

i całusek :P

22-12-04_1134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, jak patrze na te wasze foty (klicek, kome) to zastawnawiam się co się dzieje z tą współczesną młodzierzą? Co z was wyrośnie??? Zamiast chlac pod sklepami jak każdy normalny w waszym wieku to CG się paracie...

Naprawdę, jestem przerażony...

Poczułem się nagle taki stary...

Pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha kome ... :D

uch żeby drechy się odważne zrobiły i na ogólnopolskie pośmiewisko się wystawiały, niewybaczalne :>

khe khe, dla równowagi się kiedyś dorzucę, jak będzie mi się chciało fotki porobić.

i nie będzie lepiej, bo jak z bana kurcik wyjdzie, to też kilka pasków w tym wątku zawiesi...

hrrr

niech się ktoś normalny wreszcie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się ktoś normalny wreszcie pojawi.

To moze ja :P :)

 

Fota z tego sylwestra. Niedawno ja dastalem, a potem spogladnalem w lustro... i doszedlem do wniosku ze musze sie chyba ogolic.

 

moi.JPG

 

Rany, jak patrze na te wasze foty (klicek, kome) to zastawnawiam się co się dzieje z tą współczesną młodzierzą? Co z was wyrośnie??? Zamiast chlac pod sklepami jak każdy normalny w waszym wieku to CG się paracie...

 

Za moich czasow to bryly sie robilo z tektury, a teraz ohohoh. Nie no zartuje.... dopiero 21 lat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za moich czasow to bryly sie robilo z tektury, a teraz ohohoh. Nie no zartuje.... dopiero 21 lat ;p

 

 

 

Ech, gosciu, 21 lat to i ja mam i właśnie się stary poczułem :P

 

No, nieważne. Nowy jestem na forum i pewnie mało kto mnie kojarzy, ale pomyślałem że też walnę swoją fotę, a co mi tam... Zresztą chciałem się zdjęciem pochwalic: też z imprezy, też trochę podpity jak widac, właśnie dorwałem dzika... Na początku się trochę opierał, ale po kilku głębszych nie miał już takich oporów... Od tamtej pory jesteśmy razem :D

 

http://members.lycos.co.uk/arekkafarek/ja.jpg

 

 

 

No... No to już nie musicie narzekac że niema nikogo normalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier: hejnekena to trzymal gosciu co obok stal ale go obcielem, ja pije specjala czarnego w butelce z lodowki, jak kupuje to zawsze wyciaga z glebi lodowki, a nie te co stoja przy szybie, a jak wyobrazales? Gruby, musztardowki na nosie i paczka czipsow w koszulce Linuxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus co ty robiles temu dzikowi?? O_o :) witam w gronie staruchow 21 wiosen wybilo :(

 

Kome sliczny z cziebie chlopczyk :) fajna niunia 2 lata?? moj rekord to 1,3roku uf uf podziwiam cie stary(mlody :) ) nie no ale stary sie poczylem, w twoim wieku (?!?) to ja za pilka gonilem i wino pilem, teraz to tylko wino pije :P i czasem chodze do dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale zakazane mordy...no to może coś odemnie:

 

kumple.jpg

 

ja też chce do klubu a co ;) :

19.JPG

 

a tego zdjęcia poniżej to nie pamiętam...gdzie co i jak...i kim wogóle są Ci ludzie, ale podpisane było 18nastka:

 

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności