Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nikt z was nie ma prawdziwego burdelu na biórku- ja swojego nie pokaże bo wiem, że i tak Leru skasuje (za gołe baby itp.)

Knysha-coś nas łączy- mam takie samo kartonowe pudełko na długopisy z clicka- co tam jest diablo II i Matrix:) (to sprzed 4 lat chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter666 - kupuje, zeby pozniej dzieciom pokazac, z kim ich tatus chodzil do szkoly i dlaczego teraz jest taki popie..., ekhm, tzn. nie-ten-teges ;]

thorgal - no juz dobrze, wybaczam ci ;]

 

EDIT:

kolegaalek - no baaa ;]. To pudeleczko jest z roku 2000 drogi kolego ;] [nie dam glowy, ale tak mysle, ze 2000 ;] ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, slayer, jak ty możesz pracować z blaszakiem na biórku a monitorem gdzieś z boku? xD

 

A tutaj moje małe burdello,trochę się zapuściłem ostatnio :P Ale słyszałem że graficy zawsze pracują w bałaganie, więc ja też tak robie :P to taki lans trochę ;)

 

[/url]pic00032vj.th.jpg

 

ciekawe czy mnie ktoś przebuje?

 

mkk3a -> nie widze obrazków - linki coś nie teges :/ wrzuć na http://www.imageshack.us najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - hehe, niech tylko moja mama przyczepi sie do mojego biurka.

 

"mamo! patrz na to!!!" i tu pokazuje jej zapisane wcześniej zdjecie biurka ziomuśa, a po wszystkim uśmiecham się pod nosem;)

 

 

oooo!!! już ziomuś mam już lepsze, mkk3a odwalasz kawał dobrej roboty! te zdjęcia juz są u mnie na dysku. Zawsze teraz moge dodać pokazując je mamie, że to wcale nie jakiś rozpuszczony amerykanin tylko zią z wrocka:D

no chyba ze to sciema... ech niestety 2 zdjecie rozwiało watpliwości - ściema, a już się tak cieszyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a -> jup, to optyczna myszka A4 tech... W sumie to nic specjalnego, ale spełnia swoje zadanie :]

 

darkelf ->nic nie przygotowywałem, na ekranie monitora wyświetlał się akurat ten wątek -> post kolegialka :D

 

bałagan orginalny i w sumie zawsze tak to u mnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koniec tematu o biurkach, co wy lansujecie sie myszkami? czas na prawdziwy lans:D:D:D:D

 

versja beta cygana a'la bregovitch + brad pitt z przekretu, na impre przebierana za tydzien, ofkoz brak zelaztwa, cyganskiej mordy i wasow JAK NARAZIE

cyg6vq.jpg

 

osz ty RA masz plakacik pulpa co sobie na niego zeby ostrze od pol roku!!!!!!!!! wsanie obczailem, niezly jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kto z was przebierał się za mikołaja?

Ja na moim zdominowanym przez kobiety wydziale pełniłem tą zaszczytną funkcję Było ekhm... zabawnie :D Tu macie fotki.

 

oczywiście każda dziewczyna musiała usiąść mikołajowi na kolanach i odkupić swoje przewinienia wierszykiem, dowcipem bądź piosenką....

 

0kopia7jf.th.jpg

 

Mogła też ucałować mikołaja żeby dostać prezent :D

 

17yd1.th.jpg

 

To zdecydowanie nie był święty mikołaj... Tutaj z moim... ekhm... reniferem... rotfl

 

26sn.jpg

 

No ale ja też dostałem fajny prezent - kalendarz imperialisty i popielniczkę przypominającą kule bilardową :) Ogólnie to niezła impreza z całych tych mikołajek u nas wynikła

 

32zc.th.jpg

 

Sorry za nieostre zdjęcia i tak wybrałem te na których najwięcej było widać... Chyba fotograf źle ustawił przesłonę...

 

pozdro 665 - jako mikołaj wybieram mniejsze zło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności