Skocz do zawartości

pomocy!!!!


Simple_man

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Jestem studentem socjologii i mam zrobić pracę na temat:

Jak spędzasz czas wolny. W związku z tym proszę was o pomoc. Kto kolwiek to przeczyta niech cos od siebie dożuci i powie mi coś na temat tego jak spędza czas wolny to znaczy czas jaki mu pozostaje do dyspozycji powykonaniu wszystkich zajęć obowiązkowych tj: praca, nauka, zajęcia domowe. spodziewam się, że część wypowiedzi będzie dotyczyła grafiki dlatego proszę o pominięcie tej metody spędzania wolnego czasu.

dziękuję z góry za pomoc.

P.S. do socjologów.

Przepraszam za nie naukowe metody pozyskiwania danych ale mam mało czasu a termin zdania pracy się zbliża. Niechcąc posługiwać się danymi gotowymi postanowiłem sam wystarać się o wypowiedzi jednostk badanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spodziewam się, że część wypowiedzi będzie dotyczyła grafiki dlatego proszę o pominięcie tej metody spędzania wolnego czasu.

 

wiec nie mam wolnego czasu ;]

 

prawie caly dzien spedzam ostatnio przy kapie .. czasami wychodze na miasto zeby cos zalatwic w sklepie ... czasem wpadną znajomi i walą ohy ahy na rendery a pozneij na 1h wychodze zapalic przed pobliskie prosektorium i wracam do domu przed kompa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem wpadną znajomi i walą ohy ahy na rendery

pożycz mi znajomych :D

ja tam wolny czas jeśli mam to śpię, albo idę na jakiś koncert etc. No i można potraktować muzykę jako wypełniacz czasu, chociaż nie słucham jej tylko jak śpię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wolny

 

Jak nie przed kompem przygotowujac sie do pewnej produkcji albo administrowaniu strony z pomocami dla studentow mojej uczelni, to:

1) gram na deckach, uwielbiam muzykie i potrafie duzo czasu spedzic nad gramofonami;]

2) ide do kogos/z kim/ktos do mnie grac

3) kluby, ale to weekendami chociaz czasami sie zdaza w tygodniu albo non stop

4) jezdze sobie samochodem po miescie [lesie] zeby rozladowac napiecie

5) jade do mojej dziewczyny, zeby wylegiwac sie przed tv [ew. kompem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wątek :) Kiedys podobnie zbieralem info na moją prace, ale rozsylalem maile :) A co do czasu wolnego, to podobnie jak wiele osob mam go tak średnio, ale jak mam to robie w nim:

- Gram w RPG ze znajomymi( srednio raz na tydzien )

- Nawalam sie na miecze lub strzelam z łuku ( ostatnio baaaardzo zadko :( )

- W cos pogram na kompie ( zwykle pozne wieczory )

- Czytam ksiazke i wgapiam sie w następny nieudany render :D

- raz na jakis czas wpadne do knajpy, ale to tak od przypadku do przypadku.

- Odkad spalil mi sie TV to go nie oglądam już :D

 

mam nadzieje ze cokolwiek pomoglo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Trochę tego będzie. W piątki i soboty wieczorem pije browary z kumplami, zazwyczaj u kogoś w chacie (takie posiadówy). W dzień jak mi się nic nie chce to oglądam kreskówki na cartoon network, albo patrze na skejterów na extreme sports od czasu zarzuce jakiś teledysk, ale ostatnio żadko, odkąd skasowali vive II na UPC. Co pozatym... zagram sobie czasem w need for speed underground II. Czasem wyskoczę do muzeum (powaga!!!) zobaczyc jakąs wystawę (Narodowe albo Zacheta najczęściej). Jak miałem dziewczyne to jeszcze się z nią spotykałem ;) To chyba wsio (oprócz grafiki i siedzenia na forum ;) Mam nadzieję że to coś pomogło, powodzenia!! (ale wy macie głupie tematy na tej socjologii...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czas wolny ? a cio to?

ale jak jest to chodze na piwo z kolezankami (::):) i kolegami a jak go nie ma to zarabiam na to piwo :D.heh pozatym jakas dobra ksiazka albo gra :) Jak mam naprawde duzo wolnego to zaczyna mi odbijac i zaczynam jezdzic po lotnisku w lodowce przyczepionej do samochodu .heh dawniej pisanie scenariuszy i krecenie 8 klasowych filmow z kumplami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sobie posiedziec/porozmawiac/pobawic sie z dziewczyna, albo siadam na glupim internecie, zapodaje posta na forum i czekam az mi ktos odpowie, ze malo odpowiadaja to robie to samo na wielu forach i tak sobie latam z jednego na drugie :) czasem jak jest lato to sobie wychodze na polko pograc w pilke albo wypic troche wina z kolegami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak... nauka i podroze zajmuja mi wiekrza czesc czasu :( , nastepnie spanie, a potem 3d .....dorywam sie do compa , sprawdzam co piszczy na max3d.pl\forum i potem odpalam maxa....rozplywam sie w moim swiecie...zaczynam kreowac wlasny , niepowtazalny swiat, twozre rece , nosy oczy, charaktery i zachowania istot, ktore jeszcze godzine temu nie istnialy,,,,bawie sie w Boga. jest to tak emocionujace, ze cale zycie zamiezam spedziec wlasnie na tym, nie tylko czas wolny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności