Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 08: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. I'm having illusions... psychodeliczne i schizowe myśli i halucynacje z głębi spaczonego umysłu :] - może mało precyzyjny tematam, ale przez to może być bardzo ciekawy i urozmaicony.

2. Podwodna ekspedycja - świat morski w najgłębszych zakątkach, nieznane organizmy, nowoczesne łodzie podwone itp.

3. Pojedynek lotniczy.

4. Lądowanie UFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeg--> hehe szczerze mowiac od 2 lat chodzi za mna pomysl aby zrobic scene w ktorej kamera by znajdowala sie kilka centymetrow za baba lotnicza a owa bomba kilka metrow nad ziemia, czy(kilka metrow do celu), mamy tu wszytko ramka z dynamiczej akcji, strach malujacy sie na kolesiu ktory stara sie zaslonic rekami widzac do sie zbliza, i wogole i w szczegole hehe.

 

ale nadal jestem za tematem 'moment', pozdro : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, widzę, że trochę się budzi niepewności i nerwów. Zatem mówię, że kolejna Bitwa już jest w przygotowaniu (i to od paru tygodni). Pracujemy nad nią w pocie czoła i jak tylko skończymy - jedziemy z kolejną edycją :D

 

Prosimy jednak o pewną dozę cierpliwości :)

 

Kolejna prośba dotyczy umieszczania waszych propozycji, uwag itd jaki temat byście widzieli chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miasto przyszlosci" - ej to moje;););)

"arażacja wnetrza" - fajnie by było

 

A teraz cos ode mnię

Bitwa 3d: "Projekt broni przyszłości/przeszłości"

Bitwa 3d: "Świat które mnię otacza"

Bitwa 3d: "wymażony dom" (w każdym tego słowa znaczeniu)

Bitwa 3d: "Życie i śmierć w średniowieczu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wydaje sie byc temat Bitwa 3d: "Projekt broni przyszłości/przeszłości" wspomiany wyzej.

 

 

A tu kilka moich propozycji:

"Bitwa 3D: Studium przypadku - psychika człowieka w otaczającym świecie"

"Bitwa 3D: Dom , mieszkanie - mroczne zakamarki pieleszy domowych"

"Bitwa 3D: Podróże w czasie i przestrzeni - utopijne marzenia naukowców czy realne szanse realizacji "

"Bitwa 3D: Medycyna - operacja"

"Bitwa 3D: Mitologia oczami grafika"

"Bitwa 3D:Labolatorium śmierci... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematów przyszłej bitwy to wiekszość jest ok, chociaż chciałbym żeby pojawiła się kategoria animacja :) - może jak na evermotion ostatnio - te same tematy dla fanatyków 3d still i animacji a dwie kategorie bitwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podkręcam atmosferę czekania :D

Panie i Panowie!

Nadchodząca Bitwa3D (jak i 2D) jest już w przygotowaniu od pewnego czasu. Przygotowujemy póki co nagrody i muszę przyznać, że wszystko jest na jak najlepszej drodze. Powiem tylko, że już jest ZNACZNIE więcej niż w poprzednich edycjach. Trwają również rozmowy ze sponsorami i jak dotąd idzie świetnie :)

 

Zaczęliśmy również polowanie na tematy. Na pewno coś sami będziemy wymyślać ale i nie ukrywając, czekamy na Wasze, niejednokrotnie ciekawe, propozycje. W grę wchodzi zarówno temat do Bitwy 3D jak i 2D.

Dziękujemy za już przedstawione propozycje i prosimy o kolejne, abyśmy mieli z czego wybierać i nad czym dyskutować.

 

Z góry dziękujemy :)

 

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że już jest ZNACZNIE więcej niż w poprzednich edycjach. Trwają również rozmowy ze sponsorami i jak dotąd idzie świetnie :)

 

 

yeah, "nasza" bitwa rosnie w sile! :)

 

 

hmmm ... może jakiś wodny swiat?????

 

dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no , brzmi interesująco :D

Bacry - dlaczego 3ds max ? bo to jest max3d Polish CG vortal ! - nie mogłoby być innej nagrody ;) hehe

Pewnie teraz zobaczymy w akcji tych leni co im się nie chcialo ruszyć d... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe jest na dowmowym pc zrobic animacji pokroju

Fallen art:|

 

O tym mówie, w animacji przeciętny człowiek może się pochwalić tylko rigiem, pomysłem, kompozycją i ładnymi modelamy raczej LP bo napewno nie renderem. Stilki są pod tym względem moim zdaniem lepsze bo możesz się pochwalić: modelami, materiałami, swiatłem, renderem, kompozycją, pomysłem i postprodukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack--> jak tak zalerzy ci na animacji(i nie bedzie bitwy animacja) to mozesz zrobic minibitwe animacja:) zobaczymy ilu mistrzow animki sie przylaczy:):)

mozna jak cos zrobic dwa animacja i still

ale ja sie nie znam:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

3000 AD byłoby ciekawe. Niekoniecznie to musi być sf ;)

 

 

Dokładnie. Nie wiem czy znacie system "Gasnące Słońca" ale tam właśnie tak jest (rok 4xxx) że niektóre układy planet są rozwinięte jak w SW a niektóre to epoka kamienia łupanego pzrez obcych. Jeśli taka interpretacja była by dozwolona to to byłby temat dający wielkie możliwości np: Dwóch szlachciców w polimerowych zbrojach walczy na koniach rapierami na tle jakies frefaty właśnie startującej z kosmodromu umiejscowanego w lesie. (Nie przesadziłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts= no niestety racja:|

nielot007=to tez jakies rozwiazanie:)

 

...ale jak zobaczylem prace Jarasa "Forgotten..." to hehe...wiecie sami:D...ze nie mam szans :P

pozyjemy zobaczymy:)

 

 

 

ja proponuje cos futurystycznego jak "grand space opera" np "3000 A.D."

 

nie kumam tego pomysla??...o co biega??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zbliża się kojelna Bitwa.

Pierwsi sponsorzy zgodzili się nam pomóc, nawiązaliśmy liczne kontankty jak również i czekamy na odpowiedź od kolejnych firm.

Chcieliśmy również zapytać czy ktoś z Was, użytkowników, zna również jakąś firmę, która mogłaby zaoferować nagrody lub sponsorować nas. Może ktoś z Was prowadzi firmę i również by mógł nam w ten sposób pomóc.

 

Czekamy na propozycje

Z góry dziękujemy

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z:

- Adrianem Kajdą (Adek) na e-mail [email protected]

- Piotrem Suchodolskim (Leru) na e-mail [email protected]

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności