Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Dziecięcy, zapomniany świat"


Rekomendowane odpowiedzi

Pajenczyna musi byc ciensza... To raz, dwa to za duzy Dof dales (ale dobrze ze chociaz jest(dziala))

Daj wiekszy polysk dla zolnierzykow i brakuje mi pod tym lozkiem ... jakiejs skarpety :D

 

To tyle, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do pajęczyny- ja dałbym ją gdzieś między misia a deskę- tam będzie trochę w cieniu i nie będzie raziło że ciut grubsza, za to pająk jakoś tu nie leży... Wygląda bardzo realistycznie- kciuki w górę.

 

PS: Może puszkę po Heinekenie i kiepy na pierwszy plan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione - thx, szkoda tylko, ze w oryginalnym zamysle nie miało byc jak zdjęcie ;)

 

taki malutki update. Zmiany są baardzoo malutkie:) Myslicie ze warto cos jeszcze wrzucać pod łozko? Na pewno dojdzie kilka rzeczy "na zewnątrz". Mysle, ze mimo, ze będą praktycznie niewidoczne, troche powinny dodać charaktetu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja ciez pierdzielesz :) ! rzeczywiscie jak zdjecie!!! very good! musze ci szczerze pogratulowac, dopiesciles ta pracke na maxa! ostatnio jak ja widzialem to byla taka sztuczna i bez klimatu a teraz. nic dodac nic ujac!

 

szakunec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, monopoly nie da sie przesunąc bez ruszania reszty obiektow - leżą dość ciasno. Dzisiaj troszke pogrzałem procesor - po 4 godzinach max wypluł coś takiego...

http://members.lycos.co.uk/kozioo/zapomniane_1600.jpg

 

ja chce xeona:/ albo ze 2 najlepiej...

 

edit - coś takiego, tyle, że w rozdziałce 2000x800 - na potrzeby forum troszke zmniejszylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo - co skarżysz :>

no i gdzie ta ręka :P

szybciej by było renderować z zbufferem i dodawać dof'a w jakimś programie do postprodukcji.

będę teraz wredny - jakim cudem zmieścił ci się pionowo monopol pod łóżkiem? ;] tylko nie mów że to wersja mobilna :D

no i gdzie ta ręka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa sie przedłuzyła, praktycznie 0 zmian (jedynie desaturacja). Czas na małe podsumowanie:

 

 

forgotten places : forsaken childhood

 

Old things are often put into places, that can barely see the light of the sun. After some time these small depots become kind of small worlds. Forgotten worlds, that can only be seen by few.

 

So... do You know what You keep under Your bed? ;)

 

WERSJA HIRES

 

 

edit

*to nie jest finalny render - ostateczna wersja bedzie w lepszej jakosci ;) Te są tylko do pierwszego podsumowania.

*programiki: 3dsmax7, PS, Vray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniane miejsca: dziecięcy, zapomniany świat

 

Zabawki szybko się nudzą. Porzucamy je w różnych miejscach i zapominamy o nich. Z czasem te miejsca stają się małymi światami. Zapomnianymi światami, o których istnieniu wiedzą nieliczni.

 

A czy Ty wiesz, co trzymasz pod łozkiem? ;)

 

================================

 

forgotten places : forsaken childhood

 

Old things are often put into places, that can barely see the light of the sun. After some time these small depots become kind of small worlds. Forgotten worlds, that can only be seen by few.

 

So... do You know what You keep under Your bed? ;)

 

wersja 1200x480

 

 

 

 

Dzięki za wszystkie komentarze (zarówno na forum jak i na privie), miło się walczyło, szkoda że to już koniec :)

pozdrawiam,

kozioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności