Skocz do zawartości

Postać 3D:Dino-warrior


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość styczny

peędzej mi to przypomina butle ze smarem do smarowania kolana( bo są troche małe i te linki są zacienkiechyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- przy siłownikach tego typu używa się butli ze smarem albo olejem bo gaz nie wytworzyłby takiego ciśnienia - więc butla w sumie nie musi być duża, ale już kable łączące ją z tłokai powinny być bardzo masywne, żeby ich ciśnienie nie porozrywało:)

 

2 Po co wrzucasz dwa razy ten sam obrazek?

 

3 Ajajaj znowu taka sama noga jak tych wszystkich robotów co tu był ich wysyp dwa tygodnie temu;)

 

4 render prześwietlony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mi się podoba, ale jak zauważył DaveBrock nie mogą to być butle z gazem, już prędzej siłowniki hydrauliczne, albo coś w rodzaju tych używanych w Low Rider'ach, skoro ma to służyć jako amortyzator (a więc pracować raczej dynamicznie), na razie spoko, czekamy na kolejne renderki

 

P.S. render rzeczywiście "prześwietlony"

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- przy siłownikach tego typu używa się butli ze smarem albo olejem bo gaz nie wytworzyłby takiego ciśnienia - więc butla w sumie nie musi być duża, ale już kable łączące ją z tłokai powinny być bardzo masywne, żeby ich ciśnienie nie porozrywało:)

 

2 Po co wrzucasz dwa razy ten sam obrazek?

 

3 Ajajaj znowu taka sama noga jak tych wszystkich robotów co tu był ich wysyp dwa tygodnie temu;)

 

4 render prześwietlony

Masz rację wysyp robotów ostatnio jest spory,ale przecież np. wysyp modelowanych aut jest cały czas potężny.Jeżeli chodzi o roboty zawsze coś można zobaczyć nowego a auta niestety pozostają w większości takie same.Oczywiście jest to moje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać :) ===============================================

Czekam na kolejne renderki Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładniusie ładniusie, podoba mi sie.

 

Jednak te butle z gazem/olejem/herbatą w nogach bym wywalił, pare strzałów po nogach i dinuś czołga się zębami ;).

 

Wyobrażam sobie go teraz z takim dużym działem plazmowym lub nawet dwoma. No i oczywiscie nie zapomnij o małych łapkach ;) musi sie czasem podrapac nie ? :D

 

Edit

 

ooops sorki, ma juz łapki, nie zauwazyłem ;).

 

Edit 2

 

Tak sie troszke przyglądnalem i pomyslalem ze wygladałby lepiej z chudszymi i mniejszymi stopami. Te sa zbyt duze i zbyt kanciaste niestety. Popraw je, zrób je bardziej drapiezne, bedzie gut :>

 

A co do raczek to zrob je w stylu szponow, ostro zakonczone, do rozdzierania scian budynkow czy wyrywania wiezyczek czołgów :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render w Brazilu...

Jeżeli przyjrzeć sie stopom (zwłaszcza lewej stopie dinozaura) to widać jakąś dziwną ziarnistość... :-( Skąd to się bierze i jak to zmienić... Będę zobowiązany za porady =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, dzial plazmowych mu nie rob, musi to wszystko strzelac? co za swiat.

 

 

Hmmm Co innego może mieć groźny, z wielkimi zębami metalowy dinozaur na plecach... Raczej nie Automat do Coca-Coli ^^.

 

To widać jak na dłoni, musi mieć broń masowego rażenia ;) No az sie prosi :P

 

Aha i zmniejsz w koncu te łapki ^^ Będzie wyglądał jeszcze lepiej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj teraz to juz wyglada jak jakas tania zabawka. ja bym z dzialka plazmowego zrezygnowala.

i cos dziwno pstrokato na podlodze, mysle ze to jest cien z niebieskiej plazmy, jesli masz tam jakies omni to daj far attenuation zeby nie siegalo ziemi, albo przynajmniej daj cienie rozmazane (shadow map zamiast raytraced shadow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba ... nawet bardzo ... ciekawy pomysl ... dobre wykonanie ... brakuje jakiejs scenki i skali :) bo teraz faktycznie nie ma sie do czego odniesc ... i moze sprawiac wrazenie malej zabawki ;)

 

pozdrawiam i czekam na scenke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty fajne modelik dobry tylko zrób inne ujęcie bo świetlista giwerka zasłania co nie co i ten laser - chyba celownik wyglada jakby był wystrzelony z tej broni i jakiś noise by sie przydał bo laserka zazwyczaj nie widać tak samo na całej jego dlugości.

mam nadzieje że wyjdzie ci tekstura, lubie takie klimaciki :)

3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Co innego może mieć groźny, z wielkimi zębami metalowy dinozaur na plecach... Raczej nie Automat do Coca-Coli ^^.

 

Damn !!!!! Myję zęby i tu drugi raz .............. przestań Gacu Rozśmieszać

 

 

A , może nadałbyś temu oku jakiś charakter? pokombinuj powiekami , może też lekkim kolorkiem. Schwarcenerger chyba nawet mógł świecić :). Wiesz .. powieczkami troche, złośliwy , miły , WKURZONY. Bo on tak wygląda jakby nowszy model plasma beam u jakiegoś predatora zobaczył.

 

Tak w ogóle to fajne. Jak dałeś niebieskie "światło" kilka zdięć wyżej , coś mu na twarzy wyszło, na kości polikczkowo kłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampek7, chodzi o to że moim zdaniem ten niebieski rozbłysk psuje cały efekt, nie podoba mi się to światło, również uważam że laser jest mało wyraźny, jak to na laser przystało powinna to być silna i wyrazista wiązka czeronego (u ciebie jest taki czerwony na emeryturze, za słaby) światła

 

o to mi chodziło

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez niebieskiego o niebo leppiej. A propos laseros to adek mial taki tutek o laserze robiony volume lightem z tego co pamietam. Model fajny tylko taka uwaga. Wiem ze efekty fajnie sie robi (:]) ale powinienes zostawic je na koniec. Jezeli model juz skonczyles to pomysl o swietle i teksturach.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Szampek, o to chodziło ,teraz jeszcze tylko wzmocnić laser, przebudować (popieram ten pomysł) nogi, na mniejsze lecz bardziej agresywne, w tych wygląda jakby był ociężałom kopią tych z przed milionów lat czyt. dinozaurami, później już tylko jakaś fajna scenka, światło i render

 

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności